فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید زمین تجاری بابل - کد: 2514 (فروخته شده)

نوع ملک: زمین
نوع بنا: زمین
متراژ زمین: 1350 متر مربع
متراژ بنا: - متر مربع
تعداد خواب: 0
عمر بنا: کلنگی
موقعیت: جنگلی
محل: غیرشهرکی
قیمت: 22،000،000،000  تومان

در این عنوان می‌خواهیم شما را با زمین تجاری در موقعیت بسیار مناسب برای سرمایه گذاری و کسب درآمد در منطقه بابل آشنا کنیم، با ما همراه باشید.
شهرستان بابل پر جمعیت‌ترین شهر مازندران به شمار می‌رود و در شمال ایران بعد از رشت دومین شهر زنده و پر جمعیت شمال محسوب می‌شود. همین مساله جمعیت و تکاپوی اقتصادی در این شهر، آن را به قطب اقتصادی مازندران مبدل ساخته است.

کارگاه‌های تولیدی، صنعتی و کشاورزی در بابل همیشه حرفی برای گفتن داشته و زمین‌های تجاری در بابل مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران ملک در شمال بوده است.

خرید زمین تجاری در بهترین منطقه شهرستان بابل به سمت بابلسر را می‌خواهیم به شما معرفی کنیم، تا پایان همراه بانیان مسکن باشید.

مطلب مربوط به ملک:
زمین تجاری در بابل تا قبل از ویروس فراگیر کرونا به عنوان سفره خانه سنتی با بازدهی عالی به صورت اجاره فعالیت داشته و مساله کرونا و عدم رفت و آمد عموم باعث بسته شدن آن شده است و مالک به دلیل مهاجرت اقدام به فروش املاک خود که شامل زمین تجاری مد نظر شده است.

مشخصات و مزایای ملک:

  1. داشتن برق 3 فاز
  2. بر مناسب حدود 20 متر در خیابان اصلی
  3. عقب نشینی مناسب از خیابان
  4. قیمت اکازیون و زیر قیمت
  5. مناسب مشاغل و کسب و کار
  6. داشتن مجوز کسب
  7. زمین مشجر با درختان و گیاهان تزیینی
  8. سند در دست اقدام و انتقال به عهده خریدار

 

خرید زمین تجاری بابل

 

آدرس ملک:
همان طور که گفتیم زمین تجاری ما در بابل قرار دارد، اما آدرس دقیق ملک را می‌توان در ضلع جنوب کمربندی بابل به بابلسر یافت.

مساحت و ابعاد زمین:
مساحت ملک در حدود 1350 متر مربع است و با بر حدود 20 متر در طول حدود 68 متر مشخص و دیوار کشی شده است.

قیمت زمین:
قیمت زمین در متراژ کلی حدود متری 17 میلیون تومان ارزیابی شده است البته به خریدار با شرایط پرداخت مناسب تخفیف ویژه و قابل قبولی داده خواهد شد.
باید خاطر نشان کرد قیمت زمین در متراژ کم و در قطعات 100 تا 200 متری در جوار این زمین تجاری حدود متری 40 تا 50 میلیون تومان معامله شده است.
پس می‌توان گفت خرید زمین تجاری در بابل با قیمت فوق بسیار مورد مناسب و اکازیونی برای خرید و سرمایه گذاری ملک است.

قیمت پیشنهادی و پایه برای متراژ کل زمین حدود 22 میلیارد تومان کارشناسی شده است.

محاسن قابل ذکر ملک:
زمین تجاری در بابل با مشخصات و مساحت مذکور قابل تفکیک به قطعات کوچک‌تر و احداث مغازه‌های 100 متری مناسب با توجه به صلح نامه زمین مجاور در خصوص احداث راه مشترک را داراست.
قطعات را می‌توان با بر 6 یا 5 متر در طول 16 متر ایجاد و تفکیک نمود، یا به صورت مساحت کلی 1350 متر مورد بهره برداری و استفاده قرار داد.

مطلب آخر:
چنان چه تمایل به خرید زمین تجاری در بابل به مسیر بابلسر را دارید مورد فوق در ابعاد کلی و تفکیکی بهترین گزینه از خرید زمین تجاری در شمال است که با توجه به جمعیت و موقعیت اکازیون ملک در شمال گزینه مناسبی از دید ما برای عزیزانی است که توان مالی برای خرید چنین زمینی را دارند می‌باشد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.