فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید زمین تجاری در نوشهر - کد: 2508

نوع ملک: زمین
نوع بنا: زمین
متراژ زمین: 630 متر مربع
متراژ بنا: - متر مربع
تعداد خواب: 0
عمر بنا: فاقد بنا
موقعیت: جنگلی
محل: غیرشهرکی
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

خرید زمین‌های تجاری در دو دسته زمین تجاری ساحلی و زمین تجاری جنگلی در شمال موجود هستند و با توجه به توان خرید می‌توان هر یک را برگزید.

از آن‌جا که مساحت و متراژ زمین تجاری در نقاط ساحلی شمال کم‌تر از زمین‌های تجاری جنگلی است، بالطبع ارزش آن به مراتب بیشتر نیز می‌باشد.

دلیل عمده آن این است که زمین‌های ساحلی بیشتر جاده به دریا بوده و با مساحت‌های بالای چند هزار متر وجود دارند و بیشتر برای ساخت شهرک کاربرد دارند اما در قسمت جنگلی بیشتر می‌توان زمین تجاری قطعه کوچک را یافت و دلیل آن تجمع شهرک و بافت مسکونی نزدیک به جنگل و دورتر از جاده است.

 

خرید زمین تجاری با متراژ کم در قسمت جنگلی به مراتب از قسمت ساحلی بیشتر و با قیمت مناسب‌تری وجود دارد.

 

خرید زمین تجاری در نوشهر فارق از این که ساحلی است یا جنگلی باید بدانید، وجود زمین تجاری با متراژ کم و بر زیاد، نسبت به زمین تجاری متراژ بزرگ کمتر وجود داشته و اگر گزینه‌ای از زمین تجاری با بر زیاد و تا متراژ زیر 1000 متر یافتید در خرید آن درنگ نکنید.

اگر در پی خرید زمین تجاری در نوشهر برای کسب و کار هستید ما در این‌جا نمونه‌ای از زمین تجاری قواره کوچک در حومه نوشهر با بر 17 متر را برایتان به نمایش گذاشتیم، با ما باشید.

موقعیت زمین تجاری:

خرید زمین تجاری در نوشهر را می‌توان در 10 کیلومتری شرق این شهرستان و در محله چلک یافت، منطقه‌ای بسیار زیبا و شناخته شده با تجمع شهرک‌ها و ویلاهای تهرانی نشین، پس برای خرید و کسب درآمد و سرمایه گذاری بسیار عالی است.

متراژ زمین تجاری در نوشهر:

زمین تجاری مورد نظر جزو زمین‌های قطعه کوچک تجاری است و با متراژ 630 متر با بر 27 متر معرفی می‌شود.

نکته؛
خرید زمین تجاری در نوشهر را در قطعات بزرگ و کوچک خواهید دید که بیشتر در شرق نوشهر تا رویان یافت می‌شوند، در این میان یافتن زمین تجاری قطعه کوچک یعنی زیر 1000 متر بسیار نادر و محدود است و بیشتر زمین‌های تجاری را در قطعات بزرگ و بالای 1000 متر با بر تجاری متفاوت خواهید دید.

 

قیمت خرید زمین تجاری در نوشهر؛

خرید زمین تجاری در نوشهر و مرکز شهر در مقایسه با حومه شهر و اطراف آن از قیمت بیشتری برخوردار است، پس می‌توان برای خرید این زمین که در حومه نوشهر قرار دارد با قیمتی از قرار متری 9 میلیون تومان مالکیت را به نام خود کرد.

البته باید یادآور شد با توجه به منطقه و موقعیت ملک و امکانات و امتیازات زمین، قیمتی واقعی و عادلانه‌ای است و در اطراف با قیمت بالاتر نیز به فروش می‌رسد.

 

امکانات و امتیازات زمین تجاری؛
داشته‌‌های این زمین تجاری را می‌توان به عناوین زیر نام برد.

- وجود سند مالکیت شش دانگ
- 17 متر بر تجاری
- فاصله تا دریا 100 متر
- ویو عالی
- قیمت مناسب
- مجوز ساخت
- بهترن گزینه برای احداث واحد تجاری و مسکونی
- قرار گیری در بهترین منطقه نوشهر

 

آیا خرید زمین تجاری در نوشهر منطقی است

در پاسخ ابن سوال باید گفت توریستی بودن منطقه نوشهر، زمزمه منطقه آزاد نوشهر، نزدیکی به پایتخت، داشتن دریا و جنگل در کنار هم، وجود بندر، دارا بودن فرودگاه، همه این موارد حاکی از آن است که نوشهر شهری بسیار مناسب برای سرمایه گذاری و کسب درآمد منطقی است.

ملک تجاری در حومه شهر بهترین گزینه از خرید زمین تجاری در نوشهر است که برای احداث واحد تجاری و فروشگاه‌های برند بسیار ایده‌آل است و مشتریان خاص خود را در تمامی فصول سال و ایام تعطیل داراست.

خلاطه کلام؛

خرید زمین تجاری در نوشهر هم مانند دیگر شهرهای کشور از ارزش بیشتری نسبت به زمین‌های مسکونی برخوردار بوده و گران‌تر است، اما در شمال قضیه کمی متفاوت است زمین تجاری به دو قسمت زمین تجاری ساحلی و زمین تجاری جنگلی یافت می‌گردد که از این دو نمونه ارزش زمین تجاری ساحلی بیشتر از جنگلی است.
سوای موارد فوق بیشتر زمین تجاری موجود برای فروش در شمال یا به اختصار در نوشهر را در حومه مشاهده می‌کنید، چرا که در حومه نوشهر زمین تجاری خالی نسبت به داخل و مرکز شهر بیشتر وجود دارد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.