فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید زمین در شهرک دریابیشه - کد: 2478 (فروخته شده)

نوع ملک: زمین
نوع بنا: فلت
متراژ زمین: 700 متر مربع
متراژ بنا: - متر مربع
تعداد خواب: 0
عمر بنا: کلنگی
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

در این قسمت می‌خواهیم قطعه زمینی واقع در شهرک دریابیشه که از شهرک‌های شناخته شده و معروف شمال در استان مازندران است را به شما معرفی کنم تا انتها همراه ما باشید.

قیمت فروش زمین در شهرک دریابیشه

برای خرید زمین در شهرک دریابیشه که طبق عرف این شهرک در حدود متری 25 تا 30 میلیون تومان باید هزینه کرد، اما ما در این شهرک 3 قطعه زمین با بنای احداثی برای فروش داریم که در حدود متری 25 میلیون و 800 هزار تومان است.

آیا خرید زمین در شهرک دریابیشه مقرون به صرفه است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت؛ آری، چرا که خرید زمین در شهرک دریابیشه از دو جنبه سرمایه‌گذاری و ساخت ویلای شخصی بسیار مناسب است و علت را در زیر شرح خواهیم داد.

از جنبه سرمایه‌گذاری و سودآوری خرید زمین در شهرک دریابیشه چون از شهرک‌های بزرگ و لوکس منطقه است بهترین گزینه برای ساخت ویلا و در نهایت با فروش ویلا به همراه سود میلیاردی خواهد بود، چرا که با خرید زمین در شمال مثلا 25 میلیارد و 500 میلیون و ساخت ویلای لوکس و مدرن با هزینه 3 میلیارد شما بعد از ساخت می‌توانند در حدود حداقل 35 میلیارد و نیم تا 40 میلیارد آن را بفروشید چون این شهرک پتانسیل فروش تا مبلغ فوق را داشته و تمامی ویلاهای این شهرک زیبا در حدود قیمت فوق و بالاتر از آن خریداری و یا به فروش رسیده است.

از جنبه شخصی، ساخت ویلا در شهرک دریابیشه بعد از خرید زمین به دلیل پتانسیل بالا و مشاعات بی‌نظیر و مساحت زیاد شهرک و محیطی دنج و خانوادگی، بهترین مورد برای داشتن ویلا در شمال خواهد بود.

البته به دلیل قیمت بالا و منطقی در این شهرک، بیشتر افراد سرمایه‌دار که توان مالی بالا برای خرید ویلا در شهرک لوکس شمال دارند امکان خرید و ورود به این شهرک را دارند و ما بیشتر افراد سرمایه‌دار و کارخانه‌دار را مالک ویلاهای این مجموعه می‌بینیم.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.