فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید زمین در شهرک ساحلی - کد: 2463

نوع ملک: زمین
نوع بنا: زمین
متراژ زمین: 500 متر مربع
متراژ بنا: - متر مربع
تعداد خواب: 0
عمر بنا: فاقد بنا
موقعیت: ساحلی
محل: شهرکی
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

بله دوستان این مطلب اشاره دارد به خرید زمین در شهرک ساحلی که هم زمین در پلاک اول ساحل و نزدیک به دریا و هم زمین دورتر از ساحل با قیمت مناسب‌تر که مختص افرادی است که می‌خواهند قبل از داشتن ویلا، زمین ساحلی در منطقه‌ای مرغوب و اصیل در شمال داشته باشند و با انتخاب آن بعدها بخواهند ویلایی دلخواه با سلیقه و نقشه‌ای باب میل را در آن اجرا کنند.

خرید زمین در شهرک ساحلی در منطقه چلک از توابع شهرستان نوشهر که در مساحت کلی 7400 متر به ابعاد 20.370 متر موجود است که به 12 قطعه زمین 500 متری و 1 قطعه زمین 1900 متری چسبیده به ساحل که به زمین ساحلی قواره اول این مجموعه زمین تفکیک شده شناخته می‌شود و با مشاعات که شامل خیابان 5 متری و سوییت نگهبانی است تقسیم می‌شود.

باید اشاره داشت قطعات موجود دارای سند عرصه و عیان شش‌دانگ بوده و متراژ موجود در سند حدود 20 در 25 متر که حدود 500 مترمربع با مشاعات و به صورت خالص در حدود 15 در 25 متر که با مساحتی در حدود 375 متر با سند شش‌دانگ شناخته می‌شود که از جنوب به شمال با افزایش قیمت فروش زمین مواجه خواهیم شد.

 

قیمت فروش زمین در این مجموعه 13 قواره‌ای ساحلی متفاوت است، به گونه‌ای که قیمت زمین ساحلی از جنوب به سمت شمال یعنی به سمت دریا در قطعات اول تا قطعه پنجم در حدود متری 5 میلیون و 100 هزار تومان تا قیمت قواره‌های ششم تا دوازدهم در حدود متری 5 میلیون و 500 هزار تومان و در مورد قطعه آخر که 1900 متری و چسبیده به آب و ساحل می‌باشد در حدود متری حدود 5 میلیون 700 هزار تومان می‌باشد، و صد البته تخفیف ویژه قبل از عقد قرارداد به خریدار داده خواهد شد.


خرید زمین در شهرک ساحلی نوپا با حدود 13 قطعه زمین خوش‌قواره که در حدود 500 متری با طول 20 و عرض 25 متر است مورد بسیار مناسب جهت خرید و سرمایه‌گذاری ملک ساحلی در شمال می‌تواند باشد و بعدها با ساخت ویلای لوکس ساحلی در آن که هم مناظر جنگلی و هم چشم‌انداز دریا را برای شما به ارمغان آورد، گزینه‌ای ایده‌آل است.


نکته‌ای که در این‌جا وجود دارد شرایط فروش زمین در این مجموعه ساحلی نوپا است که به دو صورت قواره‌ای و کلی انجام می‌پذیرد، به گونه‌ای که چنان‌چه تمایل به خرید زمین ساحلی جاده به دریا (زمینی ساحلی که از یک سو به دریا و از سوی دیگر یعنی از سمت جنوب به جاده سراسری مرتبط است) دارید این قطعه زمین 7400 متری با بحر 20 متر و طول 370 متر بهترین مورد و گزینه خرید زمین ساحلی جاده به دریا می‌تواند برایتان باشد.


خرید زمین در شهرک ساحلی یا همان زمین ساحلی شهرکی در متراژ‌های مختلف و در پلاک ساحلی و یا نزدیک ساحل را با قیمت‌های واقعی و مناسب را در سایت املاک بانیان مسکن می‌توانید دنبال کنید و برای خرید تصمیم نهایی را اتخاذ نمایید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.