فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا اطراف شهر - کد: 2242

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 420 متر مربع
متراژ بنا: 210 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 6،600،000،000  تومان

خرید ویلا اطراف شهر واژه‌ای است که به ویلاهای حومه شهر تعلق می‌گیرد، چون داخل شهر ویلا کمتر وجود دارد و در بیشتر موارد سازه‌های ویلایی قدیمی و بومی نشین و یا آپارتمانی هستند، پس داخل شهر جایی برای ویلای نوساز فروشی وجود ندارد و بیشتر خرید ویلای نزدیک شهر در شمال با عبارتی مشابه ویلا اطراف یا نزدیک شهر را خواهید داشت.

درست است که خرید ویلا اطراف شهر نامی برگزیده برای این ویلاست اما ویلا داخل بافت روستایی، روستایی که نزدیک و تا حدودی متصل به شهر است شایسته‌تر خواهد بود.

خرید ویلا اطراف شهر به یک ويلا جنگلی در نوشهر تعلق دارد که در مجموعه‌ای تهرانی‌نشين به صورت تقریبا شهرک، چون در خيابانی فرعی واقع شده كه از یک سو وصل به جاده آسفالته اصلی و از سوی ديگر متصل به جنگل با ويلاهای متنوع و متعدد در قسمت‌های فرعی اين خيابان قرار دارد و دارای نگهبان است اما به صورت شهرک کامل و محصور نمی‌باشد و می‌توان از آن به ویلای مستقل نیز یاد کرد، البته تفاوت ویلای شهرکی با ویلای مستقل در شمال شما را با موقعیت این ویلا اطراف شهر بهتر آشنا خواهد کرد.

موقعيت جغرافيایی ويلا در غرب مازندران در محدوده شهر نوشهر در حومه روستای چلک و رياست جمهوری است كه از غرب وصل به مزگاه و از شرق وصل به روستای توريستی چلندر با جاذبه‌های بكر طبيعی دريا و جنگل همراه خواهد بود.

خرید ويلا اطراف شهر مطابق تصاوير موجود در سايت با نمای زیبا از چوب و سنگ آنتیک طرح آجر با چشم‌انداز بی‌نظير و بسيار زيبای جنگل كه در كمتر ويلاهای واقع در شمال مشاهده خواهد شد.

متراژ و سبک و نقشه ویلا

ويلا دوبلكس با موقعيت جنگلی شمال جنوبی نزدیک به دريا و جنگل با چشم انداز مستقيم و باز با متراژ زمين در حدود 420 متر و سازه‌ای شیک ويلایی با متراژ بنای حدود 210 متر، در مجموعه و محيطی تماما ويلایی و تهرانی نشين، با نگهبانی و امنيت كامل همراه است.

مشخصات و متريال داخلی ويلا

شامل 1 خواب در طبقه پائين با آشپزخانه‌ای مدرن با كابينت طرح چوب و یک سرويس بهداشتی و پذيرایی با فضای مناسب با كف پاركت و سقف تلفيقی از چوب و كناف و شومينه گازی در كنج سالن و لوستر آويز در وسط سالن به همراه رادياتور جهت گرمايش ويلا و آيفون تصويری قرار گرفته، براي رفتن به طبقه دوم توسط پله‌ای چوبی منحنی به طبقه دوم ويلا با 3 خواب، كه یک خواب مستر بوده و در ضمن تمامی خواب‌ها دارای كمد ديواری از جنس ای جی تی ترک و نصب شوفاژ رادياتور و پكيج روشن و یک آيفون تصويری نيز در طبقه فوقانی موجود بوده، در ضمن يیک تراس رو به جنوب با نمای باز جنگل و كوه همراه است.

پس می‌توان برای خرید ویلا اطراف شهر گزینه‌ای مناسب با نقشه آن یعنی خرید ویلا 4 خواب که چنین سبکی از ویلا دوبلکس با چنین تعداد خوابی برای بسیاری از عزیزان موردی مناسب برای خرید خواهد بود.
محوطه ويلا با واش بتن و گل‌های زيبا و چراغ‌های باغچه‌ای پايه بلند با دروازه‌ا‌ی از جنس ثامن جک‌دار بوده و كليه امتيازات شامل، كنتور برق و گاز و آب در محوطه موجود و نصب گردیده است.

محاسن ویلا

نوشهر شهری زیبا در شمال کشور است که صد البته اما و اگرهایی در خصوص آینده ویلا در نوشهر وجود دارد که در هر صورت به نفع خریداران و افرادی که در پی خرید ویلا در شمال هستند گزینه‌ای برتر می‌باشد.

یکی از محاسن ويژه اين ويلا داشتن ويو باز و مستقيم و بدون مانع جنگل هنگام نشستن در تراس و محوطه است.

قیمت ویلا

قيمت ويلا با مشخصات فوق در حدود 6 میلیارد 600 ميليون تومان است كه برای اين ويلا با سازه‌ای شیک و منظره‌ای رويایی و جذاب با دارا بودن امتيازات كامل و هزینه ساخت ویلا، قيمتی منصفانه و عادلانه در تیر ماه سال 1398 است.

مسافت ویلا

فاصله ويلا تا دريا در حدود 3 دقيقه و تا جنگل در حدود 15 دقيقه به صورت پياده روی و تا شهرستان زيبای نوشهر در حدود 5 كيلومتر و با جاده كرج چالوس در حدود 10 كيلومتر و با تهران از جاده کندوان حدود 200 km مسافت دارد.

ويلا با جواز ساخت و دارای كليه امكانات معمول و عرف ويلاست، در ضمن سند ويلا شورایی بوده كه طَی مراحلی با اقدام از دهياری می‌توان اقدام به اخذ سند مالكيت برای ویلا نمود، اين امر در بيشتر موارد توافقی و به عهده خريدار خواهد بود.

صحبت پایانی


خرید ویلا اطراف شهر یکی از ویژگی مهم خرید ویلا است که از آن یاد کردیم چرا که این دست از ویلاها با این که به شهر نزدیک هستند و از امکانات و امتیازات شهری بهره‌مندند، از طبیعت و چشم‌انداز اطراف شهر نیز برخوردارند که این حسن مناسبی برای یک ویلای فروشی در شمال خواهد بود.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.