فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا جنگلی 4 خواب - کد: 2485 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 300 متر مربع
متراژ بنا: 210 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 870،000،000  تومان

نکات مهم قبل از خرید ویلا جنگلی 4 خواب

خرید ویلا جنگلی 4 خواب، موضوع نوشته پیش روی شماست. به زعم این که ویلاها دارای تعداد خواب‌های متفاوتی هستند و دست شما کاملا برای انتخاب باز است، با این حال این دست از ویلاها در میان خریداران محبوب‌ترند که دلایلش را تشریح خواهیم کرد.

اگر مایلید در خصوص خرید بهترین ویلا جنگلی 4 خواب بیشتر بدانید پیشنهاد می‌کنیم تا پایان با ما همراه باشید.
ویلا جنگلی یا ویلا ساحلی؟ انتخاب با شماست

باز هم به سراغ ویلا جنگلی آمده‌ایم، خرید ویلا جنگلی 4 خواب.

زمانی که از ویلا جنگلی صحبت می‌شود برخی عنوان می‌کنند مردد می‌مانند میان ویلا جنگلی و ویلا ساحلی و نمی‌دانند کدام برای خرید مناسب‌تر است. راستش را بخواهید همه چیز به سلیقه شما بستگی دارد، اگر عاشق دریایید و هوادار راه رفتن بر ماسه‌های نرم، بی‌تردید ویلای ساحلی انتخاب شایسته‌تری برای شما خواهد بود و اگر جنگل برای شما مساوی است با آرامش، پس آن چه به شما پیشنهاد خواهد شد خرید ویلای جنگلی است. بنابراین تصمیم گیرنده نهایی شما هستید.

عموما افرادی که به سراغ خرید ویلای شمال می‌آیند از شلوغی‌ها و همهمه‌های شهر بیزارند تا جایی که عده‌ای مایلند دورترین نقطه شهر را برای خرید ویلا انتخاب کنند و عده‌ای راغبند ویلای انتخابی‌شان در دل روستا‌ای باشد دور. عموما جنگل آرامش خاصی دارد و پیوند با طبیعت القاکننده حسی است ناب از این رو جویندگان آرامش ادعا می‌کنند رد آسایش در ویلاهای شمال کاملا مشهود است و تماما محسوس.

خرید ویلا جنگلی 4 خواب مزایای ممتازی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

جنگل القا کننده حس ناب
چند بار برایتان پیش آمده در مسیر منتهی به شهرهای شمالی گذر زمان را حس نکنید یا زمانی به خود بیایید که به مقصد رسیده‌اید؟ چند بار بی‌آن که متوجه شوید ساعت‌ها با طبیعت همراه شده‌اید؟ این همان حس خوبی است که انسان‌ها در جستجویش هستند و آن را گنجی می‌دانند با ارزش.

جنگل و پوشش گیاهی همان چیزی است که ما را با خود می‌برد. از آن جا که شمال مملوست از این جنگل‌ها، در میان همگان محبوب است، خلاصه این که همه در پی مجالی هستند تا شمال را به عنوان مقصد برگزینند و ره‌سپار جاده شوند.

خرید بهترین ویلا جنگلی 4 خواب
تعداد اتاق خواب ویلا از آن دست نکاتی است که باز هم به نیاز شما بستگی دارد 

و باید قبل از خرید ویلا جنگلی 4 خواب بررسی گردد. پیش از آن که به بحث تعداد اتاق خواب بپردازیم، بهتر است اشاره‌ای داشته باشیم به این که ویژگی اتاق خواب‌های ویلا بایستی به چه صورت باشد.

نورگیری اتاق‌های ویلا از الزامات است، درست است که شمال مرطوب است و اغلب بارانی اما نوع پنجره‌ها و حتی دید آن‌ها یکی از مهم‌ترین مواردی است که به هنگام خرید ویلا نیاز است بدان دقت شود. توجه داشته باشید خرید ویلایی که ویلا جنگلی خوانده می‌شود اما امکان مشاهده جنگل را برای شما محقق نمیسازد کاملا اشتباه است. برحسب تعداد اعضای خانواده ویلایی با تعداد خواب مناسب انتخاب نمایید و طراحی و امکانات اتاق خواب‌ها را حتما چک کنید.

در نظر داشته باشید خرید ویلا جنگلی 4 خواب، از این نظر مناسب و ایده‌آل است که معمولا 4 خواب را برای ویلا مطلوب می‌دانند، این تعداد نه آنقدر کم است که به هنگام دعوت مهمانان برای شما دردسر ایجاد کند و نه آن‌قدر زیاد است که از نظر هزینه‌ای، مبلغ زیادی را برای خرید روی دستتان بگذارد.

مساحت مربوط به ویلا:

خرید ویلا جنگلی 4 خواب با زمینی به مساحت 300 متر مربع، بنای دوبلکس 210 متری که می‌توان بهترین نمونه و کامل‌ترین ویلا در شمال را ویلای دوبلکس 4 خواب دانست که با قیمتی در حدود 870 میلیون تومان برای فروش عرضه می‌گردد و به شرح زیر اعمار شده است را برایتان به نمایش خواهیم گذاشت.

قیمت ویلا:

همان‌طور که اشاره به قیمت ویلا شد باید اعلام کنم امروز و در این زمان به دلیل افزایش قیمت مصالح و هم‌سو با افزایش قیمت دلار و به طبع آن افزایش قیمت زمین در شمال، یافتن ویلایی با این خصوصیات و اسناد و مدارک کامل در بهترین شهر‌های شمال کمتر از این مقدار هم نخواهد بود که این نمونه از ویلای جنگلی 4 خواب در حدود 870 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده و به فروش می‌رسد.

شکل ساختاری ویلا:

محوطه‌ای زیبا و مستقل، سالن پذیرایی، آشپزخانه، اتاق خواب، سرویس بهداشتی در طبقه ورودی ویلا و 3 خواب به همراه نشیمن، تراس رو به جنگل در طبقه اول که از نقشه و طراحی این ویلای جنگلی 4 خواب در لوکیشنی به آدرس نوشهر، سی‌سنگان واقع است و به ویلای جنگلی در سی‌سنگان که از یک‌سو متصل به جنگل و از سوی دیگر وصل به دریاست نیز شهرت دارد.

نکته؛
خرید ویلا جنگلی 4 خواب مانند دیگر موارد از ویلاهای موجود در شمال به دو دسته شهرکی و مستقل تفکیک می‌شوند که بیشتر ویلاهای مستقل در محیطی امن و اساسا تهرانی‌نشین بوده و ویلاهای شهرکی نیز در شهرک‌های کوچک و بزرگ به چشم می‌آیند و ما در نظر داریم نمونه‌ای از ویلا مستقل اما با امنیت کامل در محیطی زیبا و دنج جنگلی در این فایل به شما ارایه دهیم.

خرید ویلا جنگلی 4 خواب شامل ویلایی تقریبا مستقل در محیطی تهرانی‌نشین و در جوار ویلاهای نوساز و قدیمی که تقریبا در انتهای حوضه استحفاظی شهرستان نوشهر واقع است و با دریا در حدود 200 متر و با دامنه کوه و جنگل حدود 700 متر فاصله دارد و می‌تواند به عنوان ویلای جنگلی بسیار عالی و مناسب برای خرید مورد جلب رضایت شما عزیزان قرار گیرد.

امتیازات قابل ذکر ویلا:

از مزایای ویلا جنگلی 4 خواب می‌توان به داشتن سند مالکیت، قرارگیری ویلا در بافت محل و به طبع آن داشتن مجوز ساخت و پایان‌کار ویلا، نزدیکی به دریا و جنگل، داشتن 4 خواب، قیمت مناسب، دسترسی آسان به دو شهر رویان و نوشهر، نزدیکی به مراکز تفریحی و خرید منطقه نام برد.

صحبت پایانی
خرید ویلا جنگلی 4 خواب، را با در نظر گرفتن تمام جوانب و شرایط خانوادگی پیش ببرید تا آن‌چه انتخاب می‌کنید در نهایت همان باشد که انتظارش را داشته‌اید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.