فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا داخل شهرک - کد: 2086 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 285 متر مربع
متراژ بنا: 280 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 2،300،000،000  تومان

فرقی نمی‌کند در کجای شمال ویلا بخریم، همین که بدانیم ویلای ما داخل شهرک قرار دارد کافی است! این مطلب را به این دلیل گفتیم که شاید برای خیلی از افراد مناطق مازندران و گیلان فرقی نداشته باشد و در هر یک از این دو استان‌ گزینه‌ای را برای خرید برگزیده‌اند و فقط برایشان مهم‌ترین مساله خرید ویلا داخل شهرک باشد.

 

چرا خرید ویلا داخل شهرک مهم است؟

ابتدا باید از امنیت ویلا گفت، چرا که خرید ویلا داخل شهرک امنیت ویلای شما را تضمین می‌نماید.
مورد بعدی نگهداری و مراقبت از ویلا و محوطه آن توسط پرسنل شهرک در نبود شماست که خرید ویلا داخل شهرک از این امتیاز نیز بهره‌مند خواهد بود.

مشخصات ظاهری و محیطی ویلایی که از آن به عنوان خرید ویلا داخل شهرک یاد شده چیست؟

حیاط سازی زیبا- نمای مدرن- داخل ویلا در طبقه فلت شامل سالن، آشپزخانه، سرویس عمومی، 1 خواب با کمد دیواری- پله‌ای چوبی به طبقه اول که شامل مینی بار، سالن نشیمن، 2 خواب مستر با کمد دیواری، تراس شمالی و دربی که از سالن شما را به روف‌گاردن 70 متری ویلا با چشم انداز کامل هدایت می‌کند را در طراحی این ویلا خواهید داشت.

پس این طور که متوجه شدید باید گفت ویلا با روف‌گاردن هست و در ردیف ویلاهایی که دارای بام سبز نیز معرفی می‌شوند قرار می‌گیرد.

ابعاد و مساحت ویلا؛

285 متر زمین و بنای دوبلکس 3 خواب به همراه‌ روف‌گاردن که در مجموع 280 متر از مساحت سازه را شامل می‌شود و به صورت شمال جنوبی در شهرک واقع شده را خواهید داشت.

ویلا در کجا قرار دارد؟

با آدرس مازندران، نوشهر، سی‌سنگان، روستای توسکاتک شما به ویلا نزدیک شده‌اید و بقیه مسیر را با همراهی ما به مقصد خواهید رسید تا خرید ویلا داخل شهرک را تجربه کنید، با ما باشید.

قیمت ویلا:

خوب همان طور که شرایط اقتصادی و افزایش قیمت نرخ مسکن در ماه‌های اخیر شاهد هستیم، به تاریخ امروز یعنی 17/03/1399 ما شاهد قیمت فروش 2/300 میلیارد تومانی برای این ویلا داخل شهرک در منطقه نوشهر هستیم.

از شرایط خرید آن می‌پرسید؟

باید اضافه کنم برای خرید ویلا داخل شهرک فوق شرایط نقد و اقساط هم‌چنان ارایه می‌گردد و شما با پرداخت نیمی از مبلغ تعیین شده 2 میلیارد 300 میلیونی به صورت نقدی و مابقی مبلغ به صورت اقساطی با پرداخت چک به مدت 3 تا 4 ماه امکان خرید و جلب نظر فروشنده را خواهید داشت.

آیا در حقیقت ویلای شهرکی بهتر از ویلای مستقل است؟

در پاسخ این سوال باید به سلیقه مشتری اشاره داشت، شاید خواسته بعضی افراد از خرید ویلا به سمت ویلاهای مستقل سوق پیدا کند و در بعضی گرایش به ویلای شهرکی اما در کل بهتر است تفاوت ویلای شهرکی با ویلای مستقل را بدانید و بعد تصمیم بگیرید، ما خرید ویلا داخل شهرک را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نکته؛

شهرک ویلایی در شمال از طراحی تا اجرا متفاوت است و شما با مدل‌هایی از شهرک‌های لوکس و شیک تا شهرک‌های معمولی مواجه خواهید شد، و این بستگی به بودجه شما دارد تا خرید ویلا داخل شهرک را در کدام یک برگزینید.

شاید ویلای شهرکی دوبلکس اولویت شما باشد و این که ویلا شهرکی 3 خواب را کاندید خرید قرار دهید، گزینه فوق همه این موارد را شامل می‌شود.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.