فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا در مازندران - کد: 2491 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 200 متر مربع
متراژ بنا: 200 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 2،600،000،000  تومان

از خرید ویلا در مازندران بیشتر بدانیم

خرید ویلا با اما و اگرهایی گره خورده
سودای خرید ویلا در مازندران در سر می‌پرورانیم اما خوب می‌دانیم لازمه این امر تسلط به برخی امور است و آگاهی با برخی اصول.
قرار است از خرید ویلای مازندران بگوییم و از موانعی که در این مسیر قد علم کرده‌اند سخن بگوییم. با بانیان مسکن همراه باشید.

از مازندران بگوییم، گل سر سبد شمال 
بحث خرید ویلا در مازندران را در پیش خواهیم گرفت.
داستان از این قرار است که تصمیم داریم ویلایی خریداری کنیم در مازندران، استانی که از برترین‌های شمال است و با درختان هیرکانی پیوندی دیرینه دارد.
خوب می‌دانیم، هیرکانی پای ثابت شمال است و هستند کسانی که تا نام درختان هیرکانی را می‌شنوند نام شمال را بر زبان می‌آورند. این را گفتیم تا یادآور شویم، مازندران با درختان سبز گره خورده و با طبیعتی بکر عجین شده.

به فراخور طبیعتی که زیبایی‌اش ستودنی است و شکوهش تحسین برانگیز، خرید ویلا در مازندران توصیه می‌شود.

وقتی می‌گوییم مازندران منظورمان چیست؟
گفتیم خرید ویلا در مازندران، اقدامی است صحیح و فعالیتی است مطلوب، اما منظور از مازندران نمک‌آبرود است یا رویان؟ مقصودمان نوشهر است یا بهشهر؟
می‌گوییم مازندران اما انگشت اشاره‌مان به کدامین سمت دراز است و چه شهری را نشانه گرفته‌ایم؟

خرید ویلا در مازندران، به زعم همه خوبی‌ها و تمام مزایایش گاه چالشی است بزرگ.

مایلیم خرید ویلای مازندران را برگزینیم و در این راستا جسورانه و مصمم گام برداریم اما مردد می‌شویم وقتی متوجه می‌شویم با شهرهای عدیدی برای انتخاب طرفیم.

می‌گویند رامسر عروس شمال است
می‌گویند رامسر عروس شمال است، با خود می‌گوییم رامسر بهترین جا برای خرید ویلاست و عزممان را جزم می‌کنیم که ویلایی در رامسر خریداری کنیم و زندگی در شمال را استارت بزنیم. دیری نمی‌پاید که نام تنکابن به میان می‌آید، طولی نمی‌کشد که نام چمستان به گوشمان می‌خورد و از مزایای چالوس می‌شنویم.

ماجرا به همین جا ختم نمی‌شود، عده‌ای سوادکوه را پیشنهاد می‌دهند، برخی آمل را توصیه می‌کنند، هستند کسانی که نور را مناسب می‌خوانند، عده‌ای از مزایای کلاردشت سخن به میان می‌آورند و بعضی‌ها تشویقمان می‌کنند به خرید ویلای بابلسر.

اگر منصف باشیم اقرار می‌کنیم در چنین شرایطی انتخاب اگر سخت نباشد، آسان هم نیست.

خرید ویلا در مازندران اگر سخت نباشد آسان هم نیست!
با خود کلنجار می‌رویم، دوست داریم انتخابی داشته باشیم ممتاز، انتخابی که به فراخورش سال‌ها خیالمان راحت باشد از در اختیار داشتن ویلایی امن در دلِ شمال.

اگر با شمال بیگانه‌اید و این خطه را صرفِ سالی یک‌بار مسافرت می‌شناسید، اگر شناختتان از شمال خلاصه می‌شود در تله‌کابین نمک‌آبرود و جاده فراموش نشدنی چالوس، بهتر است پیش از خرید ویلا در مازندران، مشورت کنید با آن‌ها که این خطه را از حفظند و جای جایش را از بَر. تا چراغِ راهتان باشند و همسفرتان در این مسیر.

خرید ویلا در مازندران را به ویلایی در رویان که به موقعیت ویلا مستقل در محیطی تهرانی‌نشین واقع شده نسبت می‌دهیم، البته تفاوت ویلای مستقل با ویلای شهرکی در شهرهای مازندران به خصوص شهرهای برند آن‌چنان نیست و می‌توان به داشتن ویلای مستقل در محیطی امن و شلوغ در مازندران به لحاظ قیمت مناسب اکتفا کرد.

البته افرادی که مقیم خارج از کشور هستند نیز در صورتی که بخواهند خرید ویلا در مازندران و در یکی از شهرهای شناخته شده این استان نظیر رویان را داشته باشند می‌توانند شرایط و مراتب این انتخاب را با ما در میان گذراند تا هماهنگی لازم را برایشان انجام دهیم.

مشخصات کلی ویلا؛
خرید ویلا در مازندران را به ویلای دوبلکس 3 خواب 200 متری با مساحت زمین 210 متر در حاشیه شهر رویان به سمت نوشهر به صورت مبله کامل، دارای مجوز ساخت و پایان‌کار و در شرف گرفتن سند اختصاص دادیم که از لحاظ شکل و نقشه اجرایی به شرح ذیل است.

فضای بیرونی و داخلی ویلا؛
محوطه سازی شده، دارای کنتور برق و گاز و نصب انشعاب آب شهری، سازه دو طبقه به صورت دوبلکس، دارای سالن پذیرایی فرنیش کامل، آشپزخانه کامل و مجهز، سرویس بهداشتی به همراه دوش حمام، پله چوبی مرتبط به طبقه بالا با 3 خواب و تراس شمال جنوبی فضای داخلی ویلا را به نمایش می‌گذارد.

قیمت ویلا؛
خرید ویلا در مازندران که به نام این فایل در سایت بانیان مسکن ثبت شده در حدود 2 میلیارد و 600 میلیون تومان است که به صورت نقدی و بدون شرایط خواهد بود و چنان‌چه بخواهید به حالت نقد و اقساط با پرداخت نیمی نقد و مابقی مبلغ ویلا به صورت چک خریداری کنید هزینه فروش ویلا متغیر خواهد شد.

صحبت پایانی
تبِ خرید ویلا گاهی به جانمان می‌افتد!
در کنار شوقی که برای خرید ویلای مازندران داریم و ذوقی که کتمان کردنی نیست، مشکلاتی در این راه وجود دارد گمراه کنند و گاه فریبنده. یک مشاور املاک خوب می‌تواند همراهتان باشد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.