فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا در محیط امن - کد: 2353 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 282 متر مربع
متراژ بنا: 160 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 800،000،000  تومان

خرید ویلا در محیط امن در شمال یعنی چه؟

مبحثی که امروز برگزیدیم مربوط به ویلاهایی است که امنیت کامل را برای شما به ارمغان می‌آورد و در موارد زیر خلاصه می‌شود.

1- داشتن سند مالکیت
2- داشتن مجوز ساخت
3- داشتن پایان کار
4- داخل شهرک

5- داخل بافت محل
6- بدور از محیط‌های غیرمجاز و نا امن
7- کیفیت ساخت مناسب
8- قیمت منصفانه
9- چشم‌انداز مناسب

چنان‌چه هر یک از موارد فوق را در ویلایی از شمال که برای فروش معرفی شده، مشاهده کردید و با بودجه شما هم‌خوانی داشت بی شک خرید ایده‌آل خود را انجام دهید.
در شمال ویلای امن نه این که نادر باشد اما به صورت محدود امروزه وجود دارد و اگر بتوانید چنین ویلایی با مشخصات کامل فوق را بیابید، برد کرده‌اید.

فروش ویلای جنگلی و قیمت پایین در محیطی شهرکی و در منطقه سیسنگان و در یکی از شهرک‌های نوساز در منطقه سیسنگان به سمت نوشهر، که همه زمین‌های این شهرک سند دار و تمام ویلاها در این شهرک با جواز ساخت و پایان‌کار و دارای نگهبان 24 ساعته است را برگزیدیم.

مساحت و موقعیت ویلا

ویلا با امنیت کامل در نبود مالک درون شهرک در مساحت زمین 282 متر با زیربنا 160 متر دوبلکس شخصی ساز داخل شهرک با سند و پایان کار نوساز کلید نخورده 3 خوابه در نمای ویلا به جهت شمال و جنوبی و با ترکیبی از چوب و کرسی ساختمان با سنگ و پله سنگ با نرده تراس چوبی قرار دارد.

مشخصات حیاط ویلا

در مورد حیاط سازی مناسب با کاشت درختان کاج لاوسون دور حیاط و درخت سیکاس و جدول کشی با دروازه آهنی و نرده چوبی ساخته شده است.

مشخصات داخلی ویلا

ویلای فروشی در طبقه همکف خود دارای سالن پذیرایی بزرگ با آشپزخانه و کابینت mdf و نصب سینگ گاز 5 شعله و هود با یک خواب و کمد دیواری و سرویس بزرگ با حمام و کف سرامیک با سقف لمبه طراحی شده و پله كه در گوشه سالن با کف و نرده تماما چوب به طبقه دوم كه در ابتدا راهرو و یک خواب با مستر و کمد دیواری و تراس جنوبی که دید کامل کوه و جنگل و محیط اطراف شهرک را دارد و یک خواب با کمد دیواری و تراس شرقی و یک سرویس داخل راهرو با لوله كشی شوفاژ اجرا شده است.

قیمت ویلا

قیمت نهایی و واقعی این ویلا در داخل شهرک و شخصی ساز در دسته ویلاهای 800 میلیونی بوده و با نگهبانی 24 ساعته و با هیئت مدیره منضبط شهرک اداره می‌شود و این ویلا داخل شهرک تا دریا و جاده اصلی 5 دقیقه به صورت پیاده روی و فاصله تا پارک سیسنگان و پمپ بنزین 5 کیلومتر خواهد بود.

خرید ویلا در محیط امن در شمال و شهرها و روستاهای حومه شهر که در زمینه فروش ویلا و زمین فعالیت دارند برای خریداران در اولویت بوده و داشتن امنیت اجتماعی و محیطی از لحاظ تشابه و نزدیکی فرهنگی بسیار مهم است که به طور مثال همسایه ما دارای چه شخصیت و فرهنگی است و یا این که ویلایی كه تمایل به خرید آن را داریم آیا در منطقه امن قرار دارد یا خیر.


محیط امن برای ویلا و یا فروش امن ویلا در شمال می‌تواند به معنای امنیت از لحاظ سرقت و یا در نبود مالک ویلا دارای امنیت کامل باشد كه ویلاهای شهرکی در شمال اصولا و تماما دارای امنیت بوده و یا می‌تواند امنیت ویلا از نظر مدارک و اسناد ویلا باشد و خریدار با داشتن مدارک قانونی و اسناد رسمی کامل ویلا احساس مالکیت واقعی و به دور از استرس و نگرانی داشته باشد و یا امنیت ویلا از لحاظ یکسان بودن فرهنگ به گونه‌ای كه انتخاب ویلا در محیطی با سلیقه و فرهنک خریدار می‌تواند تضمین آرامش و امنیت برای خریدار هنگام حضور در ویلا را داشته باشد و این مساله بیشتر در ویلاهای داخل شهرک و یا ویلاهای مستقل و دربست بدور از بافت بومی و در مکانی دنج و بیرون از محل و در بافت غیربومی یا ویلایی به چشم می‌خورد.

محیط امن برای خرید ویلا در شمال باید نزدیک جاده سراسری باشد و در محیط و مکانی با دسترسی نزدیک و آسان به جاده و با تعدد ویلاهای مجاور در اطراف ویلا و امنیت و نگهبان شب باشد تا خانم‌ها و فرزندان در ویلا احساس امنیت و آرامش در نبود همسر و پدر خانواده را به طور کامل داشته باشند، که اکثر ویلاهای شهرکی فروشی در شمال دارای امنیت بالا و نگهبان شب برای برقراری امنیت را دارا هستند.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.