فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا دوبلکس جنگلی - کد: 2507

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 520 متر مربع
متراژ بنا: 270 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 4،900،000،000  تومان

خرید ویلا دوبلکس جنگلی شامل کلماتی مهم در سرچ ویلا برای آن‌هایی است که در جستجوی چنین خصوصیتی از ویلا در شمال هستند و تا حدودی با معنی آن آشنایند، و ما به صورت جزیی خصوصیات چنین ویلایی را شرح می‌دهیم.

ویلا دوبلکس یعنی چه؟

ویلایی که در 2 طبقه احداث می‌شود و معمولا در طبقه همکف دارای سالن و آشپزخانه و سرویس بهداشتی عمومی و یا 1 خواب و در طبقه اول دارای سالن نشیمن و سرویس بهداشتی مشترک و تعداد 2 تا 4 خواب و تراس می‌باشد اطلاق می‌گردد.

البته اشکال مختلف ویلا در شمال وجود دارد و پرفروش‌ترین شکل ویلا به ویلای دوبلکس اختصاص دارد.

 

ویلای جنگلی چیست؟

ویلایی که در ضلع جنوب جاده سراسری در مناطق شمالی قرار دارند و در بعضی نقاط از دریا فاصله داشته و در مناطق نوشهر و رویان که به دریا هم نزدیک هستند اطلاق می‌شود.
نمونه ای از خرید ویلا جنگلی در نوشهر را در این فایل معرفی نمودیم تا بهتر با مناطق جنگلی و ویلاهای این قسمت از شمال آشنا شوید.

خرید ویلا دوبلکس جنگلی را در شهرکی 75 واحدی در حومه نوشهر و روستای دزدک به نمایش گذاشتیم که موردی بسیار عالی برای خرید است، پس تا پایان با ما باشید.

 

برای خرید ویلا در شمال چه ویژگی‌هایی ضروری است.

ویژگی‌های مهم برای خرید ویلا در شمال وجود دارد و به اختصار می‌توان از شهرکی بودن ویلا، نزدیکی به دریا و جنگل، داشتن سند مالکیت شش‌دانگ، قیمت مناسب، چشم‌انداز خوب اشاره داشت که ویلا دوبلکس جنگلی همه این ویژگی‌ها را با هم داراست.

 

خرید ویلا دوبلکس جنگلی

 

مساحت زمین و سازه ویلا؛

500 متر زمین شرقی غربی به صورت مستطیل شکل که ویو جنگل را کامل داشته ‌و با سازه‌ای 270 متری در دو طبقه اعمار گردیده است.

 
نحوه معماری و طراحی ویلا؛

سازه‌ای بتنی با نمای سفید از نوع سیمانی و سقف شیب‌دار با پنجره‌های زیاد نورگیر مناسبی را داراست.
درب ماشین‌رو، درب نفر رو، حیاط تقریبا کامل، برکه آب با چشم‌انداز باز محوطه را نشان می‌دهد.
 سالن، آشپزخانه، تراس جنوبی مرتبط از داخل آشپزخانه، سرویس عمومی مشترک نقشه و معماری طبقه همکف را تشکیل داده است.
نشیمن بزرگ با ووید، 3 خواب با کمد دیواری، تراس رو به جنگل در طبقه اول نقشه ویلا را کامل کرده است.

 

امتیازات و امکانات ویلا؛

داشتن سند مالکیت، قرارگیری در شهرک، نزدیک بودن شهرک به جاده اصلی، دسترسی آسان به دریا، چشم‌انداز مناسب، متراژ 500 متر زمین، قیمت منطقی، سیستم گرمایشی شوفاژ، داشتن کنتور گاز برق، داشتن مجوز ساخت و پایان کار.

 

قیمت ویلا؛

اگر تا سقف 5 میلیارد تومان برای خرید ویلا دوبلکس جنگلی در نظر گرفته‌اید این ویلا را می‌شود با 4 میلیارد و 900 میلیون تومان ورداشت، البته امکان تخفیف 100 میلیون تومانی برای آن نیز وجود دارد.

قیمت ویلا 4 میلیارد و 900 میلیون است که این ارزش از روی متراژ ویلا و قیمت ساخت آن، همین‌طور متراژ زمین و قیمت زمین در این منطقه و سود مالک از فروش تایین می‌گردد.

شرایط خرید ویلا به صورت نقد و اقساط خواهد بود.

 

چطور می‌شود ویلا جنگلی دوبلکس خرید؟
- در گام نخست ارتباط با مشاور مجرب و معتمد
- چک کردن اسناد و مدارک
- توجه به موقعیت و منطقه
- بررسی اسناد و مدارک
- داشتن زمین و سازه مناسب 
ویلا
- چشم‌انداز عالی
- قیمت مناسب

خرید ویلا دوبلکس جنگلی با 3 خواب درون شهرک و با داشتن امکانات و امتیازات فوق بهترین گزینه برای خرید است که با توجه به قیمت و مساحت مندرج موردی مناسب خواهد بود که بانیان مسکن آن را برایتان فایل کرده است.

کلام آخر؛

خرید ویلا دوبلکس جنگلی را در فایل‌های مشابه می‌توان به عنوانی چون خرید ویلا دوبلکس جنگلی 3 خواب در شمال نیز دانست، پس اگر خواهان خرید ویلای دوبلکس جنگلی هستید این مورد می‌تواند یکی از بهترین موارد در بین فایل‌های منتخب شما باشد، پس با دقت به آن بیاندیشید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.