فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا شهرکی در نوشهر - کد: 2509 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 230 متر مربع
متراژ بنا: 180 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 2،900،000،000  تومان

خرید ویلا شهرکی در نوشهر جذاب‌ترین و کامل‌ترین نوع از لحاظ ویلا و شهر خواهد بود چرا که هم شهرکی بودن ویلا است که اهمیت دارد و هم شهر نوشهر به عنوان بهترین و کامل‌ترین شهر ساحلی شمال در میان دیگر شهرهای استان مازندران جلوه‌گری می‌کند.

می‌خواهیم از خرید ویلا شهرکی در نوشهر برایتان بگوییم.

آیا خرید ویلا شهرکی در نوشهر انتخابی درست است؟


آری پاسخی است که برای این سوال باید داد، چرا که کامل‌ترین و بهترین نوع ویلا برای افراد غیر بومی! ویلایی است که داخل شهرک و در اصطلاح ویلای شهرکی باشد چرا که در نبود مالک امنیت آن و مراقبت از آن تضمین شده خواهد بود.

 بعد از ویلا شهرکی نوبت به انتخاب شهر خواهد رسید و باید خاطر نشان کرد که از مهم‌ترین شهرهای شمال کشور، نوشهر انتخاب درست و منطقی خواهد بود، در نتیجه با خرید ویلا شهرکی در نوشهر به هدفتان خواهید رسید.

آدرس ویلا کجاست؟

خرید ویلا شهرکی در نوشهر نام ویلایی است که در نزدیک‌ترین نقطه به شهر در روستایی زیبا در 1 کیلومتری غرب نوشهر که هم با دریا و هم جنگل فاصله چندانی نداشته و هم جزو ویلای نزدیک به شهر شناخته می‌شود و از همه مهم‌تر درون شهرک و دارای امنیت است و یکی از بهترین ویلای فروشی در نوشهر از لحاظ مکانی و قیمتی خواهد بود.

 

این ویلا شهرکی در نوشهر از لحاظ ساختاری و طراحی چگونه است؟

خرید ویلا شهرکی را با نمایی زیبا و سیمانی به رنگ سفید به همراه پنجره‌های متعدد و محوطه‌ای سرسبز و رنگارنگ با چهره‌ای که واقعا حس ویلا را منتقل می‌کند مواجه خواهید شد.
ویلایی نقلی در گوشه دنجی از شهرک در میان 35 دستگاه ویلای موجود در این شهرک خودنمایی می‌کند.

محوطه ویلا؛

ورودی حیاط دربی فلزی است با محوطه زیبا مطابق عکس سپس از پله‌ای سنگی که شما را از حیاط به ایوان ویلا هدایت می‌کند و با گذر از این مسیر درب ورودی ویلا که چوبی ضدسرقت است را می‌گشاییم و وارد ویلا می‌شویم.

طبقه همکف شامل؛

سالن حدود 60 متری با سرامیک به رنگ سفید و سقفی تمام کناف‌کاری شده و آشپزخانه کامل، سرویس عمومی شامل توالت ایرانی و دوش حمام و روشویی که زیر راه‌پله قرار گرفته و با گذر از پله منحنی چوبی به طبقه اول خواهیم رسید.

طبقه اول شامل؛

نشیمن حدود 7 متر با 3 اتاق خواب که هر یک دارای کمد دیواری و 2 اتاق مستر و به عنوان اتاق مهمان کاربرد دارند، و تراسی 8 متری نیم‌دایره شکل که با سینک ظرف‌شویی و گاز مکان مناسبی برای خوش‌گذرانی به همراه خانواده با استفاده از چشم انداز بی‌نظیر برایتان خواهد داشت.

خرید ویلا شهرکی در نوشهر

خرید ویلا شهرکی در نوشهر را می‌توان به طور خلاصه این‌گونه توصیف کرد.

ویلای شهرکی دوبلکس 3 خواب که در مساحت زمین 240 متر و متراژ بنای 180 متر در 2 طبقه اعمار گردیده است.

امکانات و امتیازات ویلا؛


از امکانات ویلا دسترسی آسان به شهر و استفاده از خدمات شهری، داشتن مجوز ساخت و پایان کار و نوساز بودن ویلا و نصب کنتور گاز و برق و آب و اتصال سیستم گرمایشی پکیج و شوفاژ کشی ساختمان، مهم‌تر از همه قرارگیری ویلا در قسمت دنج و ساکت شهرک می‌باشد.

قیمت ویلا؛

گفتیم خرید ویلا شهرکی در نوشهر، بله اما با چه قیمتی؟

همه می‌دانید در چنین مکانی قیمت زمین اطراف نوشهر جهت ساخت حداقل متری 12 میلیون تومان و  هزینه ساخت ویلا در شمال برای چنین سبکی و در نهایت سود 20 درصدی سازنده نیز به آن افزوده خواهد شد.

حال 230 متر زمین ضرب در متری 12 میلیون؟؟؟ (2 میلیارد و 760 میلیون تومان).

سپس هزینه ساخت ویلایی 180 متری محاسبه

مرحله بعدی 20 درصد سود فروشنده از مجموع مبالغ فوق خواهد بود، یعنی چیزی حدود بالای 3 میلیارد تومان

در نهایت از مجموع اعداد فوق مبلغ بیشتر از قیمت فروش به دست خواهد آمد که قیمت اکازیون خواهد بود.

در نتیجه برای خرید ویلا شهرکی در نوشهر با تصاویر و مشخصات فوق مبلغ نهایی 2 میلیارد و 900 میلیون تومان باید پرداخت گردد.

خرید ویلا شهرکی در نوشهر که به ویلای دوبلکس در شهرک جنگلی اختصاص دارد می‌تواند یکی از ناب‌ترین نمونه ویلا برای آن‌هایی که شهر نوشهر را برای خرید برگزیده‌اند و با توجه به قیمت پایین‌تر ویلا جنگلی و هم‌چنین امنیت ویلا درون شهرک و با توجه به تعداد خواب ویلا باشد.

خرید ویلا شهرکی در نوشهر با همان ویلای شهرکی 3 خواب در تصویر فوق جهت فروش توسط سایت بانیان مسکن به نمایش در آمده است.

مطلب آخر؛

خرید ویلا شهرکی در نوشهر خواسته خیلی از شما

دلیلش چه می‌تواند باشد؟

آیا جز این است که نوشهر بهترین شهر ساحلی در شمال است و زمزمه منطقه آزاد و بزرگ‌راه تهران شمال و داشتن فرودگاه و بندر، چشم‌انداز عالی، فاصله نزدیک جنگل و دریا همه این موارد وسوسه انگیز برای داشتن ویلایی در نوشهر است.

دومین دلیل می‌تواند شهرکی بودن ویلا و امنیت شهرک‌های شمال باشد که خواهان و خریداران زیادی آن را در اولویت قرار خواهند داد.

همه این موارد دست به دست هم داده و خرید ویلا شهرکی در نوشهر را بولد و برجسته نموده است و خیلی‌ها به دنبال خرید چنین ویلایی هستند.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.