فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا نوساز - کد: 2484

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 320 متر مربع
متراژ بنا: 230 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 5،900،000،000  تومان

خرید ویلا نوساز، برتری ویلای نوساز چیست؟

مزایای خرید ویلا نوساز سبب شده عده زیادی از این نوع ویلاها استقبال کنند. به رغم این که تجربه ثابت کرده قیمت فروش این نوع ویلاها گران است و از عهده برخی متقاضیان خارج، با این حال این واحدها نیز مخاطبان خاص خود را دارند و به دلیل امکاناتشان عموما با استقبال خوبی همراه می‌شوند.

 

ویلای شمال، از زیبایی تا امکانات

مدتی است نگاه خریداران به ویلاهای شمال تغییر یافته است، تا چندی پیش آن که عنوان می‌کرد درصدد است ویلایی در شمال خریداری نماید مقصودش خوش گذرانی‌های آخر سال و تفریحات نوروز بود. به عبارتی در گذشته هدف از خرید ویلا تنها گذراندن تعطیلات سال و ثبت لحظاتی خوش و ماندگار بود این روزها اما گویی ورق برگشته و تهیه ویلا با اهداف دیگری گره خورده است. قبل از آن که خرید ویلا نوساز را به تفصیل مورد بررسی قرار دهیم اشاره‌ای داشته باشیم به این که امروزه بیشتر افراد ویلای شمال را با چه هدفی خریداری می‌کنند؟

هدف از خرید ویلای شمال چیست؟

مدتی است کم آبی‌ها نگاه مسئولان را به خود معطوف ساخته و از گوشه و کنار اخباری مبنی بر خشکسالی در سال‌های آتی به گوش می‌رسد. بدین منظور، در شمال خریدارانی به چشم می‌خورند که از شهرهای گرمسیر و خشک ایران چون سیستان و بلوچستان راهی شمال شده‌اند بلکه با خرید ویلا نوساز یا هر نوع ویلای دیگری آینده خود را تضمین نمایند یا حداقل نام خود را به عنوان برنده در این رقابت دشوار، به ثبت برسانند.

در حالی که حتی ساکنان شمال هم عنوان می‌کنند بارندگی در مقایسه با سال‌های گذشته کاهش چشم‌گیری را شاهد بوده است (اگر از بارندگی‌های اخیر در ابتدای سال 97 چشم پوشی کنیم)، با این حال خریداران معتقدند وضعیت شمال کشور از نظر آب در مقایسه با دیگر شهرها بهتر است و به همین خاطر به شمال می‌آیند و تلاش می‌کنند با خرید ویلا، اهدافشان را محقق سازند.

مزایای خرید ویلا نوساز

به ویلا نوساز رسیدیم، ویلایی که همان‌طور که از نامش مشخص است، مدت زیادی از ساختش نمی‌گذرد. مزایای خرید ویلا نوساز زیاد است، به روایتی زمانی که تصمیم می‌گیرید به خرید ویلا نوساز بپردازید باید بدانید یکی از بهترین تصمیمات را اتخاذ نموده‌اید به چند دلیل.

قبل از آن که مزایای خرید ویلا نوساز را برشمریم به این نکته اشاره کنیم که قیمت فروش ویلا نوساز عموما گران است با این حال مزایایی دارد که شاید بتوان گفت ارزش پرداخت هزینه بیشتر را دارد.

از جمله مزایای خرید ویلا نوساز می‌توان به این نکته اشاره کرد که ویلاهای نوساز را بر اساس جدیدترین استانداردها طراحی می‌کنند، به عبارتی زمانی که به خرید ویلا نوساز می‌پردازید حداقل خیالتان راحت است که با اتکا به آخرین اصول ساخت ویلا، احداث شده‌اند، مناسب‌ترین مصالح در ساخت آن‌ها به کار رفته است، در برابر رطوبت مستحکمند و در مقابل انتقال صوت و حرارت عایقند.

خرید ویلا نوساز با توصیفی به شرح زیر؛

متراژ زمین 320 متری و سازه‌ای دوبلکس 230 متری 3 خواب با روف گاردن به مساحت حدود 100 متر که با نما و سبک رومی کار شده و درون مجموعه‌ای شهرکی و تهرانی‌نشین نزدیک نوشهر به صورت شمال جنوبی خودنمایی می‌کند.

طبقه ورودی یا همکف دارای سالن پذیرایی، آشپزخانه، اتاق خواب، سرویس بهداشتی عمومی، طبقه اول یا بالایی شامل نشیمن، 2 اتاق خواب مستر، سرویس عمومی، تراس رو به حیاط و شهرک با محوطه‌ای تکمیل شده با خاک و گل و موزاییک شده و دارای سیستم گرمایشی از نوع شوفاژ رادیاتور و جزییاتی مطابق عکس ویلا تشکیل شده است.

محاسن خرید ویلا نوساز:

یکی از محاسن اصلی همین نوساز بودن ویلاست، دیگری موقعیت خارج از روستا و تهرانی نشین نزدیک به شهر ویلا می‌تواند باشد که از مزایای ویلای نزدیک به شهر برخوردار خواهد شد، گزینه دیگر داشتن مجوز ساخت و پایان‌کار است و در نهایت حضور ویلا درون شهرک به عنوان ویلای شهرکی و دارای سند مالکیت خواهد بود.

موقعیت ویلا کجاست؟

نوشهر را با مسافتی چند کیلومتری به سمت شرق طی کرده ویلا در نخ شمال یا منطقه توسکا قرار داشته و شما وارد این محل می‌شوید سپس با کمی پرس و جو به شهرک جنگلی سبز که ویلا در آن با موقعیت شمال جنوبی اعمار شده خواهید رسید.

امتیازات ویلا؛

ویلا سنددار، پلاژ ساحلی، فاصله 200 متری تا دریا، مراکز خرید، فروشگاه‌های مواد غذایی و ... قابل دسترس، نزدیکی به مناطق تفریحی نوشهر از مزایای خرید ویلا نوساز ذکر شده در این فایل می‌باشد.

 

اگر تمایل به دیدن فیلم کامل از ویلا دارید به @banianmaskan کانال تلگرام بانیان مسکن با جستجو کد 2484 وارد شوید.

نکته؛
با خرید ویلا نوساز، جدیدترین فناوری‌ها را برای خود به ارمغان خواهید آورد، به روایتی در این نوع ویلاها عموما از تکنولوژی‌های جدید استفاده شده است که همین امر سبب می‌شود خیالتان از ایمنی و امکانات ویلایی که خریداری نموده‌‌اید راحت باشد.

قیمت خرید ویلا نوساز؛

با توجه به توضیحات و مزایای ویلا در قسمت فوق قیمت خرید ویلا نوساز در حدود 5 میلیارد و 900 میلیون اعلام شده که با توجه به شرایط فروش ویلا به صورت نقدی و قسطی کمی قابل تخفیف و تغییر خواهد بود و به آن دست از عزیزانی که به خرید ویلا نوساز و نزدیک به شهر گرایش دارند و توان مالی پرداخت چنین مبلغی را برای خرید ویلا در شمال دارند این مورد گزینه مناسبی از دید مشاورین سایت املاک بانیان مسکن خواهد بود.

خلاصه کلام؛

خرید ویلا نوساز 3 خواب درون شهرک جنگلی در شمال که دارای سند مالکیت تک برگ بوده و با قیمت خوب معرفی شده باشد را می‌توان گزینه مناسبی برای فروش ویلا نوساز و همچنین ساخت و خرید آن محسوب کرد.

حرف آخر؛

با خرید ویلا نوساز، جدیدترین فناوری‌ها را برای خود به ارمغان خواهید آورد. به روایتی در این نوع ویلاها عموما از تکنولوژی‌های جدید استفاده شده است که همین امر سبب می‌شود خیالتان از ایمنی و امکانات ویلایی که خریداری نموده‌اید راحت باشد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.