فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا چلک - کد: 2116 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 250 متر مربع
متراژ بنا: 250 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 3،700،000،000  تومان

خرید ویلا در چلک، فرصتی تکرار نشدنی

عاشقان روستاهای شمال با دقت بیشتری بخوانند

شاید نام چلک را بار نخستی است که می‌شنوید اما حتما نوشهر را از حفظید و ویژگی‌ها و جزئیاتش را خوب می‌دانید. چلک نام یک روستاست، روستایی مشهور و محبوب که در دل مازندران قرار گرفته و در نزدیکی نوشهر واقع شده است.

خرید ویلا چلک را به بحث خواهیم گذاشت و از مزایای خرید ویلای ارزان در چلک صحبت خواهیم کرد، لطفا با ما همراه باشید.

از شهر نوشهر تا روستای چلک

نوشهر را که خاطرتان است، همان شهر زیبای شمال، همان که به تله کابین‌هایش معروف است و به آبشارهایش می‌نازد. در مقاله‌های قبل از نوشهر گفتیم و یادآور شدیم نوشهر یکی از شهرهای شمالی نزدیک به تهران است که پایتخت نشینان خسته از آلودگی را در بازه‌ای کوتاه به دل شمال می‌کشاند تا به قول شاعر دمی بیاسایند!

باری نوشهر دردانه شمال است و نازدانه مازندران. چلک اما یکی از روستاهای بکر نوشهر محسوب می‌شود و خرید ویلا چلک یکی از ایده‌آل‌ترین فرصت‌های پیش رو. اگر خودرو را از نوشهر به سمت رویان بچرخانید، پس از پشت سر گذاشتن یک مسافت 10 کیلومتری، آن چه در برابر نگاه‌تان ظاهر می‌شود، روستایی است به نام چلک.

خرید ویلا چلک، اتفاقی است بی‌نظیر، دلیلش را در ادامه جزئی‌تر خواهیم گفت.

خرید ویلا چلک، اول امنیت بعد زیبایی

از زیبایی‌های چلک همین قدر بگوییم که پای توریست‌ها را به این روستا باز کرده، اتفاقی که از بدو ورود به چلک متوجه خواهید شد.

عده‌ای چلک را دوست دارند به خاطر زیبایی‌های بی‌بدیلش، به هر حال روستایی است بکر که با زیبایی‌های ممتد پیوند ناگسستنی دارد، برخی اما آن را منطقه‌ای ویژه برای سرمایه گذاری می‌دانند و خلاصه برای رسیدن به سودی زیاد، چلک را نشانه می‌گیرند.

از خرید ویلایی که در قسمت جنگلی روستای چلک قرار گرفته اطلاعاتی مختصر ارایه دادیم، حال می‌خواهیم در رابطه با خود ویلا در چلک برای شما صحبت کنیم با ما همراه شوید.

مساحت و اندازه ویلا؛

مساحت زمین که در حدود 250 متر و به عنوان زمین شهرکی و همچنین از مساحت بنای ویلا که در حدود 250 متر است و سازه‌ای دوبلکس با چشم‌انداز زیبا را در خرید ویلا چلک به نام خود ثبت کرده است.

مشخصات ظاهری ویلا؛

نمای آجری زیبا و دوبلکس روی پیلوت در مساحت 250 متر و دارای 3 خواب و حیاط سازی شده و دارای درب نفر رو و درب ماشین رو جداگانه، زیر پیلوت که به عنوان پارکینگ و انباری و موتورخانه نیز اعمار شده قابل استفاده است.

مشخصات داخلی ویلا؛

طبق تصاویر موجود و بعد از مشخصات ظاهری ذکر شده خرید ویلا چلک شما عزیزان وارد ساختمان خواهید شد و با سالن، آشپزخانه، سرویس بهداشتی عمومی، اتاق خواب و پله‌ای چوبی که به طبقه فوقانی می‌رود مواجه خواهید شد و بعد از آن شما با نشیمن و مینی آشپزخانه و 2 خواب مستر و تراس رو به کوه با ویو زیبا در این بخش از ویلا همنشین خواهید شد.

امکانات و امتیازات ویلا؛

- قرار داشتن در منطقه‌ای رویایی و شناخته شده به نام چلک
- چشم‌انداز بی‌نظیر
- قرارگیری در شهرک
- دارای مجوز ساخت و پایان‌کار
- دارای پیلوت و پارکینگ 5 خودرو
- خرید شرایطی
- معاوضه ویلا با آپارتمان مسکونی در تهران (معاوضه ویلا شمال)

قیمت ویلا؛

همان‌طور که می‌دانید چلک از روستاهای برند و برتر نوشهر است و خرید ویلا چلک به عنوان اولویت و خوش شانسی طلقی می‌شود به همین جهت قیمت ویلا به دلیل ارزش زمین در چلک از قیمت بالاتری برخوردار است، به هر حال می‌توانید ویلای فوق را با توجه به مشخصات و متراژ و مساحت در حدود 3 میلیارد و 700 میلیون تومان خریداری نمایید.

شرایط خرید ویلا؛

شرایط خرید ویلا چلک را طی تماسی که با مالک داشتیم به این گونه است که می‌توان به صورت خرید شرایطی ویلا تا مدت 3 ماه یعنی نصف مبلغ معامله را به صورت نقد پرداخت و نیمی دیگر را طی 3 فقره چک و تا مدت 3 ماه پرداخت کنید، همچنین امکان معاوضه ویلا با آپارتمان در تهران که از نظر ارزشی یکسان باشد نیز میسر است.

خرید ویلا چلک، راهی برای سرمایه گذاری

اگر قصدتان سرمایه گذاری است باز هم چلک بی‌همتاست. چلک در جوار پارک سی‌سنگان است و نزدیک به ییلاقات نوشهر، با سد خاکی آویدر فاصله‌ای ندارد و به فرودگاه نیز نزدیک است. وجود شهرک‌های متنوع در چلک سبب شده، خریداران مطمئن شوند خرید ویلا در چلک کاری است کارستان و ایده‌ای است ناب. با خرید ویلای ارزان در چلک با یک تیر دو نشان خواهید زد، از یک طرف زیبایی را خواهید داشت و از سوی دیگر از سود سرمایه گذاری بهره‌مند خواهید شد.

زیبایی نوشهر به چلک هم سرایت کرده

عموما هر جا نام نوشهر به میان می‌آید ناخواسته از چلک هم صحبت می‌شود و بیشتر افراد بر این باورند زیبایی نوشهر به چلک هم سرایت کرده. چلک در یک کلام لطافت جنگل و شکوه دریا را به دوش می‌کشد.

اگر در پی تجربه صفای زندگی روستایی هستید، جایی که سکوت است و زیبایی، چلک را انتخاب کنید.

اگر با جاده چالوس خاطره‌های خوبی دارید و این جاده را در روزهای زرد پاییز یا سبز بهار تجربه کرده‌اید باید بگوییم با روستای چلک فاصله زیادی ندارد، پس به بهانه چلک می‌توانید از زیبایی‌های جاده چالوس هم متمتع گردید و خود را به این جاده ممتاز برسانید.

صحبت پایانی

به زعم این که بسیاری از افراد نگران امنیت روستاهای شمالند، چلک از ایمن‌ترین شهرها برای تفریح و زندگی است. شدیدا مورد استقبال گردشگران و سرمایه گذاران قرار گرفته و هر کسی می‌کوشد گوشه‌ای از زیبایی‌های چلک را از آن خود سازد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.