فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید و فروش ویلا شمال - کد: 2031

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 280 متر مربع
متراژ بنا: 200 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 3،740،000،000  تومان

مشخصات ویلا

خرید و فروش ویلا در شمال کشور، با تعداد زیاد ویلا فروشی برای سلیقه‌ها و قشر متفاوت جامعه از 900 میلیون تا 100 میلیارد تومان متفاوت است، که اکثر ویلای جنگلی با قیمت‌های متنوع و با تیپ‌های ویلا دوبلکس، ویلا همکف، ویلا تریپلکس، ویلا فلت، با تعداد خواب‌های ویلا با یه خواب، ویلا دو خوابه، ویلا سه خوابه، ویلا چهار خواب به بالا که با نوع و هزینه ساخت ویلا متناسب با بودجه و متراژ زمین بستگی دارد.

این ویلا جنگلی بوده و چون در منطقه‌ای که دریا و جنگل به هم نزدیک بوده قرار دارد این  ویلا به ویلای ساحلی نزدیک به آب و دریا شناخته و به شما معرفی می‌شود.
ویلا دوبلکس در متراژ زمین حدود 280 m² و متراژ بنا 200 m² با تعداد خواب 3 عدد و عمر بنا نوساز با موقعیت جنگلی و در محله تهرانی‌نشین با قیمت 3 میلیارد 740000000 تومان به فروش می‌رسد.


نکته؛
خرید و فروش ویلا شمال بسته به مناطق مختلف و سلیقه و توان خرید افراد متفاوت است و در بعضی از جاها مانند غرب مازندران ویلای جنگلی اکثرا با فاصله نزدیک به دریا و جاده در شمال قرار داشته و این‌که قیمت ویلا برای فروش کم است یا زیاد بسته به قیمت ملک در آن محل دارد.
در خرید و فروش ویلاهایی که در شمال اتفاق می‌افتد، خرید قسطی و اقساطی ویلا در بازار امروز ملک دارای اهمیت و طرفداران زیادی شده است، به گونه‌ای که اکثر خریداران ویلا در شمال به دنبال خرید قسطی ویلا با مدت اقساط طولانی و بلند مدت هستند، این ویلا نیز با چنین شرایط و توافق طرفین صورت می‌گیرد.
خرید و فروش ویلا شمال کشور مانند مناطق دیگر که معاملات ملک از روش‌های مختلف انجام می‌گیرد صورت می‌پذیرد، و از قواعد و قانون خاص بین خریدار و فروشنده در حضور بنگاه مربوطه صورت می‌یابد.


خرید و فروش ویلا در شمال از لحاظ شکل و نقشه تفاوت‌های قابل توجهی دارد و این اختلاف در نقشه ویلا باعث شده تا بیش‌ترین نقشه‌ای که برای فروش ارایه میگردد و مشتری پسند است نقشه ویلا دوبلکس می‌باشد.

خرید ویلا دوبلکس نیز با توجه به آمار بالای فروش مربوط به ویلای جنگلی دوبلکس در نوشهر می‌باشد، و تمایز این شهر نزدیکی به جنگل و دریا و دسترسی به راه‌های ارتباطی آسان و نزدیک با دیگر مراکز استان‌های کشور و خصوصا تهران و کرج می‌باشد.


نکته؛
البته خرید یا فروش ویلا شمال نکات مهم یا ویژگی‌های خاص خود را دارد و مهم‌ترین ویژگی خرید ویلا در شمال که برای خیلی از مشتریان قابل تامل و تایین کننده است را در لینک فوق توضیح دادیم تا با توجه به این موارد خریدی مطمین و امن داشته باشند.
ببش‌ترین خرید و فروش ویلا شمال مربوط به غرب مازندران و از رویان تا نوشهر و به سمت رامسر با شهرها و روستاهای مابین این شهرها می‌باشد و در این بین ویلای دوبلکس شهرکی با موقعیت جنگلی به دلیل قیمت مناسب آن و با تعداد 3 یا 4 خواب، که یک خواب در طبقه اول باشد و دارای اسناد و مدارک کامل باشد، بیش‌ترین آمار فروش را به خود اختصاص داده است.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.