فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

رزرو ویلا در شمال - کد: 2034

نوع ملک: اجاره ای
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 300 متر مربع
متراژ بنا: 200 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: 2 تا 5 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

رزرو ویلا در شمال معمولا قبل از عید نوروز و تعطیلات رسمی توسط مشتریان و مسافران جهت هماهنگی قبل از اجاره ویلا صورت می‌گیرد، رزرو ویلا ممکن است برای ویلای ساحلی یا جنگلی و همین‌طور ممکن است برای آپارتمان صورت پذیرد، این مساله کاملا به سلیقه مسافر و مشتری بستگی دارد.

اجاره ویلا در نوشهر توسط افراد و املاک‌های شناخته شده ساپورت می‌شوند و اماکنی برای ساماندهی و هماهنگی جهت رزرو و اجاره ویلا وجود دارد.


مشخصات ویلای اجاره‌ای در شمال

ویلای اجاره‌ای در محدوده نوشهر به سمت رویان، جنب پارک سیسنگان درون مجموعه‌ای ویلایی قدیمی با درختان زیبا و بلند و محوطه‌ای زیبا در کنار ویلاهای فلت دیگر واقع شده است.

ویلا در انتهای شهرک و در موقعیتی دنج و سرسبز با محوطه زیبای ویلا که جلوه‌ای خاص به آن داده می‌درخشد.

ویلا دوبلکس 3خواب در متراژ 200‌متر و زمینی به مساحت 300‌متر واقع شده، در طبقه اول دارای سالن بزرگ با آشپزخانه‌ای کامل و سرویس فرنگی و دوش حمام و توالت ایرانی را خواهیم دید و توسط پله‌ای سنگی به طبقه دوم با سه‌خواب و دو تراس رو به جنگل و دو سرویس فرنگی و حمام مواجه می‌شویم.

ویلا کاملا مجهز و مبله می‌باشد و بهترین مورد اجاره برای خانوار تا 6 نفر می‌باشد، ویلای سه خواب اجاره‌ای در محوطه خود دارای کباب پز و آلاچیق می‌باشد.
 

مساحت ویلا با مناطق تفریحی اطراف:

فاصله ویلا با دریا در حدود 200‌متر و کاملا چسبیده به پارک جنگلی سیسنگان بوده و درون شهرک با نگهبان واقع شده و شما می‌توانید با اجاره ویلا به مدت چند شب، روز خوش و خاطره‌ای به یاد ماندنی برای عزیزان و دوستانتان به اتفاق هم رغم بزنید.

قیمت اجاره ویلا:

قیمت اجاره ویلای سه‌خواب مد‌نظر در ایام تعطیلات و در روزهای عادی بسته به تعداد جمعیت متفاوت می‌باشد که در جدولی به شرح زیر می‌باشد.
 

اجاره ویلا به تعداد 2 نفر

در روزهای عادی و اواسط هفته به ازای هر شب مبلغ 150 هزار تومان و در اواخر هفته شبی 200هزار تومان می‌باشد، در ایام تعطیلات رسمی به ازای هر شب اقامت شبی 300 هزار تومان و در ایام نوروز شبی 400-500 هزار تومان خواهد بود.

 

اجاره ویلا به تعداد 3-5 نفر

در روزهای عادی و اواسط هفته به ازای هر شب مبلغ 200 هزار تومان و در اواخر هفته شبی 300 هزار تومان می‌باشد، در ایام تعطیلات رسمی به ازای هر شب اقامت شبی 300-400 هزار تومان و در ایام نوروز شبی 500-600 هزار تومان خواهد بود.
 

اجاره ویلا به تعداد 6-8 نفر

در روزهای عادی و اواسط هفته به ازای هر شب مبلغ 300 هزار تومان و در اواخر هفته شبی 400 هزار تومان می‌باشد، در ایام تعطیلات رسمی به ازای هر شب اقامت شبی 500-600 هزار تومان و در ایام نوروز شبی 700-800 هزار تومان خواهد بود. 
 

پیشنهادی برای اجاره و رزرو ویلا در شمال

پیشنهاد ما برای عزیزانی که تمایل به اجاره ویلا در هر یک از شهرهای ساحلی شمال را دارند این است که، از افرادی که در مسیر و سر راه‌تان بساط اجاره و معرفی ویلا را پهن و شما را با قیمت‌های ارزان ویلا اجاره‌ای وسوسه می‌کنند دوری کرده و از اماکنی که مدیریت منظم و مکانی مشخص با جواز دارند اقدام به رزرو تلفنی ویلا و یا اجاره ویلا داشته باشید.
 

نکته؛
ارتباط تلفنی جهت رزرو ویلا در شمال باید با املاک‌ها و سایت‌های معتبر اجاره و رزرو ویلا با مجوز رسمی برقرار گردد و از افراد متفرقه که بیش‌تر در مسیر و حاشیه جاده‌ها بساط پهن کرده‌اند دوری نمایید تا آرامش شما با نابلدی و غیر حرفه‌ای بودن‌شان خدشه دار نشود.

 

قیمت‌های متفاوت در اجاره ویلا

رزرو ویلا ممکن است برای یک ویلای ساحلی لب آب و یا یک ویلای جنگلی در دامنه جنگل توسط شما انجام گیرد، باید بدانید که، قیمت اجاره هر یک از این سبک ویلاها متفاوت بوده و بستگی به اندازه و متراژ و موقعیت ویلا دارد.

رزرو و اجاره ویلا در نوشهر، رهن یک‌ساله ویلا در شهرهای ساحلی شمال در مجموع سایت شرکت بانیان مسکن شمال بهترین ویلاهای اجاره‌ای در سطح استان مازندران را با عکس ویلا، به مشتریان مشاوره و معرفی می کنیم.

اجاره و رزرو ویلا در شمال از رامسر تا بابلسر بسته به اجاره ویلا و سوییت جنگلی و اجاره و رزرو ویلا و سوییت ساحلی و بسته به تعداد خواب ویلا و تعداد افراد متفاوت است.

در ضمن اکثر ویلای اجاره ای در مکانی دنج و آرام و در دل طبیعت قرار داشته و برای آسایش و راحتی مستاجر و مستاجرین ویلا در نوشهر و اطراف نوشهر تا سیسنگان برای شما عزیزان موجود است.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.