فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

رهن و اجاره ویلا - کد: 2185

نوع ملک: اجاره ای
نوع بنا: فلت
متراژ زمین: 250 متر مربع
متراژ بنا: 120 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 400،000،000  تومان

در این قسمت فایلی را به عنوان رهن و اجاره ویلا در شمال به شما معرفی خواهیم کرد، لطفا تا انتها با ما باشید.

رهن چیست؟ در لغات رهن به معنای حبس، ثبات و دوام معنی شده است و در کل رهن عقدی است که مدیون یا مستاجر مال و یا مبلغی را به داین یا موجر بابت وثیقه و ضمانت رهینه یا مورد اجاره می‌پردازد.

مکان ویلا جهت رهن و اجاره کجاست؟
ویلای رهنی مد نظر در شمال کشور و در استان مازندران و حومه شهرستان نوشهر به سمت رویان در منطقه خوش آب و هوای سیسنگان واقع گردیده است.
برای رسیدن به این ویلا شما باید مسیر نوشهر را با طی مسافت 25 کیلومتر به سمت شهر رویان سپری کنید و به روستای توسکاتک برسید.

موقعیت و محل رهن و اجاره ویلا چگونه است؟
همان‌طور که گفتیم ویلا در روستای توسکاتک نوشهر قرار دارد، البته در محیطی ویلایی و تهرانی نشین با امنیت کامل است.
موقعیت ویلا به صورت جنگلی اما با فاصله نزدیک و در حدود 800 متر تا دریا است و با مراکز و مغازه‌های مورد نیاز خرید فاصله‌ای نزدیک دارد و بسیار مناسب برای افرادی است که تمایل به سکونت دایم و رهن و اجاره ویلا در شمال دارند می‌باشد.

 

رهن و اجاره ویلا

 

مشخصات ظاهری ویلای رهنی چیست؟
ظاهر ویلا نوساز و به صورت فلت یا همکف در مساحت تقریبی 120 متر می‌باشد که دارای 2 اتاق خواب مستر و معمولی است، محوطه‌ای محصور و مستقل در مساحت حدود 250 متر دارد که مناسب برای پارک 3 خودرو نیز در نظر گرفته شده است، همچنین این ویلای اجاره‌ای یا رهنی ما دارای روف گاردن در قسمت بام ویلاست که مناسب برای نشستن و دارای چشم انداز مناسب جنگل و محیط اطراف می‌باشد.

مبلغ رهن و اجاره ویلا به چه صورتی است؟
طبق ارزش گذاری ملک برای اجاره در این منطقه و با توجه به مشخصات ویلا مبلغ 400 میلیون تومان به صورت رهن کامل، البته قابل تبدیل به اجاره به صورت ماهانه 1 میلیون و 500 هزار تومان و با پیش پرداخت یا رهن 350 میلیون نیز شدنی است.
اگر تمایل به رهن و اجاره ویلا در شمال تا مبلغ 400 میلیون تومان دارید! پیشنهاد ما رهن ویلا 2 خواب یا رهن ویلا شهرکی که هر دو در مورد این ویلا صدق می‌کند، می‌باشد.

آیا می‌پرسید مبلغ رهن ویلا بالاست؟

در پاسخ باید بگویم خیر، چون ارزش این ویلا در حدود 2 میلیارد و 800 میلیون تومان است و برای ارزش گذاری یک ویلای نوساز برای رهن و اجاره، مبلغ کلی ویلا تقسیم بر 4 یا 5 می‌گردد که حدود 500 میلیون رهن را در بر می‌گیرد.
به نظر ما مبلغ پیشنهادی پیش پرداخت 350 و ماهانه 1/500 میلیون مبلغ منصفانه و منطقی برای چنین ویلای اجاره‌ای به صورت مبله کامل می‌باشد، پس شک و تردید را کنار گذاشته و برای اجاره ویلا در شمال با ما تماس بگیرید تا مواردی از این دست را در مناطق مختلف شمال به شما معرفی کنیم.

امکانات و امتیازات ویلای رهنی چیست؟
ویلا به صورت مبله کامل اجاره داده می‌شود، دارای سیستم اسپیلت سرما و مجهز به سیستم گرمایشی پکیج و رادیاتور شوفاژ بوده و دارای آب شهری گواراست، در ضمن دزدگیر نصب روی ویلا نیز از دیگر امکانات قابل ذکر این ویلای اجاره‌ای در شمال است.
تراس رو به ویو جنگل به همراه روف گاردن مجهز و نزدیکی به دریا و جنگل نیز از موارد برجسته و قابل ذکر در این ویلا خواهد بود.

خلاصه کلام:
ما رهن و اجاره ویلا در شمال را در نقاط مختلف با قیمت‌های متنوع در سایت بانیان مسکن ارایه می‌دهیم، شما باید با توجه به بودجه و خواسته خود موارد اجاره‌ای را انتخاب نمایید. از اجاره ویلا در نوشهر یا شهرهای دیگر مازندران گرفته تا رهن ویلا شهرکی یا رهن کامل ویلا در شمال. البته پیشنهاد می‌شود شرایط اجاره ویلا در نوشهر را بررسی کنید، چون به نظر ما یکی از بهترین شهرهای شمال کشور برای رهن و اجاره ویلا در شمال می‌باشد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.