فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلای ساحلی استخردار - کد: 2500 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 700 متر مربع
متراژ بنا: 500 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: ساحلی
محل: شهرکی
قیمت: 21،700،000،000  تومان

مروری بر مزایای فروش ویلای ساحلی استخردار

استخر همان نقطه عطف ویلاهای شمال است، این روزها استخرها را چنان لوکس می‌سازند که ساعت‌ها می‌توان غرق در زیبایی شان شد. فروش ویلای ساحلی استخردار در شمال، امکان در اختیار داشتن ویلایی شیک و بی‌همتا را برایتان فراهم می‌سازد. لطفا تا انتها با ما همراه باشید.

از ویلاهای ساده تا نمونه استخردار

نخستین باری نیست که نام ویلای ساحلی به گوشمان می‌خورد، به عبارتی ویلاهای شمال ضمن این که انواع متفاوتی دارند و هر کدام از خریداران می‌توانند برحسب نیازشان در این راستا اقدام کنند، از امکانات منحصر به فردی نیز بهره‌مندند.

گاهی ویلا مجموعه‌ای است از لوکس‌ترین تکنولوژی‌ها و مفرح‌ترین تجهیزات و گاه بیگانه است با تمام این موارد. این‌جاست که ضرب‌المثل هر چقدر پول بدهی آش می‌خوری مصداق می‌یابد. فروش ویلای ساحلی استخردار زمینه را برای خرید ویلایی مجهز و فوق‌العاده فراهم می‌سازد.

فروش ویلای ساحلی استخردار

علاقه به دریا و ساحل را مگر می‌توان کتمان کرد، مگر می‌شود به ساحل علاقه نداشت یا از شنیدن صدای امواج لذت نبرد؟ عموما ویلاهایی که در شمال احداث می‌شوند در دو گروه ویلا ساحلی و جنگلی جای می‌گیرند.

این کلی‌ترین شکل دسته بندی است حال آن که روش‌های دیگری هم وجود دارد. عموما شهرهایی که هم جنگل دارند و هم دریا با محبوبیت بیشتری برای خرید ویلا همراهند که از جمله آن‌ها می‌توان به رویان اشاره کرد یا نوشهر را نام برد. زمانی که یک ویلا را با پسوند ساحلی همراه می‌سازند به این معناست که ویلای شما در جوار دریاست، به طوری که شاید رسیدن خود به کنار دریا 5 دقیقه هم به درازا نینجامد و این با ارزش است برای آنان که هوادار شش آتیشه ساحلند.

و اما ویلاهای استخردار

به زعم این که بسیاری از ویلاها استخر و امکانات این چنینی ندارند، با این حال به محض این که می‌گویند ویلا نخستین آپشنی که در ذهنمان نقش می‌بندد استخر است. استخرها خود بر انواع متفاوتی دلالت دارند و این‌طور نیست که بگوییم هر ویلای دارای استخری گران است و لوکس، به عبارتی استخرهای استفاده شده می‌توانند از نمونه ساده تا موارد خیلی لوکس متفاوت باشند.

یکی از مواردی که به هنگام ساخت استخر در ویلا در نظر گرفته می‌شود اندازه ویلاست، به عبارتی برحسب این که ویلا چقدر بزرگ است و چقدر زیر ساخت‌های لازم را دارد، نوع استخرهایی که در آن‌ها به کار گرفته می‌شود متفاوت خواهد بود. از دیگر عوامل دخیل بر نوع استخر استفاده شده در ویلا، این نکته است که تصمیم دارند استخر را در کدامین طبقه احداث کنند، ممکن است مالک ویلا مایل باشد استخر را در حیاط ویلا بسازد یا در فلان طبقه، همه این‌ها منجر به تفاوت‌های فاحشی در روند ساخت استخر و البته خروجی نهایی می‌شوند.

ویلا ساحلی شمال در بهترین حالت این است که داخل شهرکی کامل با ساحل خصوصی باشد.

موقعیت ویلا؛

فروش ویلا ساحلی شهرکی استخردار در مازندران، شهرستان نوشهر و در مجموعه‌ای 10000 متری ساحلی که از یک سو به جاده اصلی و از سوی دیگر به دریا متصل است و شامل 10 دستگاه ویلای لوکس ساحلی که در دو ردیف قرار گرفته تشکیل شده و ویلاهای موجود از جنوب شهرک تا شمال یعنی به سمت دریا از قیمت مازاد برخوردار است و دارای زمینی به مساحت 700 متر و سازه‌ای تریبلکس به مساحت 500 مترمربع دارای استخر و 4 خواب مستر و مبله کامل می‌باشد.

طراحی و جانمایی داخلی ویلا؛

طبق فیلم گرفته شده از ویلای ساحلی استخردار بعد از عبور از محوطه زیبا شما وارد سالنی بزرگ با کف پارکت و سقف چوب و کناف و مبله به همراه آشپزخانه‌ای لوکس و کامل با یک اتاق خواب مستر و سرویس مجزا عبور و به طبقه اول با یک نشیمن و میز بار و 2 خواب مستر و تراس رو به دریا خواهید داشت، بعد از آن به طبقه بالایی که شامل روف ‌گاردن با چشم‌انداز جنگل و دریا و از همه مهم‌تر استخری که در این قسمت واقع شده و هنگام استفاده منظره کامل دریا و جنگل را خواهید دید.

امکانات و امتیازات ویلا؛

امتیازات و امکانات قابل بحث ویلا که این ویلای ساحلی استخردار را با موارد مشابه خود متمایز ساخته به ترتیب زیر است.
1- موقعیت مناسب و منطقه‌ای زیبا از شمال در نوشهر
2- شهرکی لوکس ساحلی با امکانات و امتیازات کامل شهرکی که از یک سو به دریا و از سوی دیگر به جاده سراسری نور نوشهر متصل است.
4- ویلای لوکس و شیک ساحلی به صورت مبله کامل و ظاهری مدرن و زیبا
5- دارای سند مالکیت ششدانگ و مجوز ساخت و پایان‌کار
6- دارای روف‌گاردن با چشم‌انداز زیبای دریا و جنگل

قیمت فروش ویلای ساحلی استخردار:

ویلا ساحلی که در این مجموعه قرار دارد شامل 10 دستگاه ویلاست که از جنوب شهرک یعنی از ساحل دورتر است دارای قیمت ارزان‌تری نسبت به ویلاهای نزدیک‌تر به ساحل برخوردار است و در جنوبی‌ترین نقطه شهرک که این ویلا قرار داشته و در حدود 4 قواره از ساحل دورتر است دارای قیمتی در حدود 21 میلیارد و 700 میلیون تومان است و به طبع آن هر چه به دریا نزدیک‌تر می‌شویم به قیمت هر ویلا مبلغ 500 میلیون تا 1 میلیارد تومان افزوده خواهد شد.

صحبت پایانی

فروش ویلای ساحلی استخردار در شمال، راهی است برای خرید یکی از فول آپشن‌ترین ویلاهای موجود. متناسب با این که ویلایی که شما خریداری کرده‌اید چه زیرساخت‌هایی دارد امکان احداث ساخت ویلاهای مختلف و یا حتی ارتقای استخر موجود در ویلا به سادگی وجود خواهد داشت.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.