فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلای 200 متری در شمال - کد: 2499 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 285 متر مربع
متراژ بنا: 210 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 850،000،000  تومان

فروش ویلای 200 متری در شمال

قابل توجه آنان که به دنبال ویلای 200 متری در شمال هستند.
آن زمان که از ویلا سخن می‌گوییم فاکتورهای متعددی به میان می‌آیند تا تصمیم‌مان را دست‌خوش تغییر سازند. یکی از آن‌ها مساحت و متراژ ویلاست.
آمده‌ایم تا از فروش ویلای 200 متری شمال بگوییم. پیشنهاد می‌کنیم تا پایان همراهمان باشید.
می‌خواهم ویلایی در شمال داشته باشم 200 متری چرا که ویلاهایی با چنین متراژ ویلاهای کامل و معقولی هستند و اصولا در دو طبقه و به صورت دوبلکس دارای 3 تا 4 خواب می‌باشد و مناسب خانواده‌های پرجمعیت است.

فروش ویلای 200 متری شمال، هدفِ ما در مقاله پیش روست.
بارها درباره انواع ویلا سخن به میان آورده‌ایم، مزایای ویلای شمال را روایت نموده‌ایم و بدی‌هایش را به تصویر کشیده‌ایم. به کررات با قلمی منتقدانه از ویلای شمال گفته‌ایم و بارها خوبی‌هایش را برجسته کرده‌ایم، گاه شما را از خرید برخی ویلاها منصرف نموده‌ایم و به خرید تعدادی دیگر ترغیب.
این بار اما به سراغ نوع خاصی از ویلای شمال آمده‌ایم، همان‌ها که مساحتشان به 200 متر می‌رسد و گویا مخاطبِ حجم زیادی از خریداران و متقاضیانند.
آغازگر بحث ما این سؤال باشد:

مزایای ویلای 200 متری چیست؟
راستش را بخواهید تجربه ثابت کرده ملاک خریداران ویلای شمال متفاوت است و متنوع.
برخی خریداران مهم‌ترین ملاکشان را هم‌جواری با دریا اعلام می‌کنند یا نزدیکی به جنگل. برخی عنوان می‌کنند ویلایی می‌خواهند که با امکانات روز ساخته شده و با فناوری‌های نو عجین شده باشد. عده‌ای مهم‌ترین ملاکشان دید گسترده و ویو فوق‌العاده است.
برخی اما نگاهشان سمت مساحت ملک است و مقدار متراژ آن.
کم نیستند آنان که ویلای 200 متری شمال را نشانه می‌گیرند و چنین ویلاهایی را در صدر اولویت هایشان می‌گذارند.
چنین ویلاهایی نه آن‌قدر بزرگند که فشار زیادی را بر خریداران متحمل سازند و نه آن‌قدر کوچکند که مفهوم ویلا را زیر سؤال ببرند، به عبارتی فروش ویلای 200 متری شمال، ایده‌ای است ناب برای آنان که به دنبال ویلایی هستند ایده‌آل و طالب نمونه‌ای هستند ممتاز.
آن زمان که تصمیم می‌گیرید ویلای 200 متری شمال خریداری نمایید بد نیست برخی نکات را چراغ راهتان کنید و تعدادی موارد را در کانون توجه بگذارید.

نکاتی حول فروش ویلای 200 متری
با خود بیندیشید خواسته‌تان از خرید ویلا شمال چیست؟ عاشق دریایش هستید یا تشنه جنگلش؟
تنها آرامش شمال برایتان مهم است یا تفریحات و شلوغی‌هایش؟

مایلید ویلایی داشته باشید در مرکز شهر، آن جا که به مهم‌ترین مراکز خرید نزدیک است و با بهترین مناطق تفریحی هم‌جوار؟ یا دوست دارید ویلایتان در دل روستایی باشد پرت، آن جا که نه ردی از همهمه به چشم می‌خورد و نه نشانی از هیاهو مشاهده می‌شود؟

می‌خواهید ویلایتان دوبلکس باشد با منظره‌ای فوق‌العاده یا ویلای فلت هم کارتان را راه می‌اندازد؟
دوست دارید ویلایتان مجهز به سیستم‌های هوشمند و فناوری‌های روز باشد یا چنین مواردی از نظر شما ضروری نیست؟
خواهان ویلایی در امن‌ترین جای شمالید یا معتقدید این فاکتور آن‌قدرها هم مهم و حیاتی نیست؟

جان کلام این که، حتی اگر قاطعانه تصمیم گرفته‌اید ویلای 200 متری بخرید و در این امر مصمم هستید، باز هم فاکتورهای عدیدی هستند که بایستی به آن‌ها توجه کنید و در خصوصشان دست به تصمیم گیری بزنید، باید بدانید خواسته‌تان از ویلایی که حکم سرمایه‌ای ارزشمند دارد چیست.

همان‌طور که می‌دانید ویلای 200 متری حد وسط ویلای بزرگ و کوچک است و در مجموع به کامل‌ترین ویلای شمال از نظر مساحت بنا شناخته می‌شود و عده کثیری از خریداران تمایل به خرید و داشتن چنین ویلایی به دلیل اندازه مساحت منطقی آن هستند، شرح این ویلا در متن زیر خلاصه شده است.

مشخصات فروش ویلا 200 متری به شرح زیر می‌باشد. 285 متر زمین 210 متر بنا دوبلکس 4 خواب در شهرک جنگلی نزدیک دریا که در طبقه همکف شما شاهد سالنی مناسب و بزرگ با کف سرامیک و سقف چوب و کناف و شومینه‌ای گازی در مرکز سالن+ آشپزخانه‌ای کامل+ سرویس بهداشتی عمومی+ اتاق خواب به همراه کمددیواری را خواهید داشت و پله‌ای که شما را به طبقه اول که شامل 3 اتاق خواب که یکی مستر و دوتای دیگر معمولی با کمد دیواری و تراسی 20 متری رو به شمال اعمار گشته را خواهید داشت.

امکانات و امتیازات ویلا؛

این ویلا که در نوشهر از شهرهای غرب مازندران قرار دارد و در موقعیت جنگلی واقع شده است به کلیه امکانات تفریحی و توریستی منطقه اشراف داشته و نزدیک است و در مجموع از مزایای خرید ویلا جنگلی در نوشهر بهره‌مند می‌باشد. 

فروش ویلا با مساحت 200 متر خود از امتیازات جامع و کامل ویلا در شمال می‌باشد، داشتن سند مالکیت ششدانگ به همراه پایان‌کار با همان پروانه ساختمان از دیگر امتیازات ضروری و قابل قبول در این ویلاست، از امتیازات دیگر این ویلا قرارگیری در شهرک با نمای شمال جنوبی و فاصله نزدیک آن تا دریا می‌باشد و مهم‌ترین فاکتور امتیاز ویلا قیمت منطقی و منصفانه آن که در حدود 850 میلیون تومان است می‌باشد.

قیمت فروش این ویلای 200 متری در شمال در حدود 850 میلیون تومان است که با توجه به ارزش زمین در این منطقه شهرکی از شمال و هزینه ساخت ویلا و سود 15 تا 20 درصدی فروشنده و سازنده آن در مجموع قیمتی منطقی و عادلانه خواهد بود که پیشنهاد می‌دهیم چنان‌چه تمایل به خرید ویلای شهرکی در مجموعه‌ای جنگلی که از امکانات شهرک ویلایی در شمال برخوردار است و با متراژ حدود 200 متر و 4 خواب دارید بازدید این ویلا را از دست ندهید و حتما این ویلای فروشی 200 متری را در اولویت قرار دهید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.