فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلای 3 خواب دوبلکس - کد: 2469 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 222 متر مربع
متراژ بنا: 190 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 720،000،000  تومان

فروش ویلای 3خواب دوبلکس را به عنوان محبوب‌ترین نوع ویلا در شمال می‌توان به شمار آورد، و این ادعا را با دیدن اکثر ویلاهای ساخته شده و در حال ساخت ساحلی و جنگلی در مازندران و نوار ساحلی این استان به عینه خواهید دید.

چرا ویلای 3 خواب دوبلکس محبوب‌ترین سازه به شمار می‌رود؟
در جواب این سوال باید گفت که ویلای دوبلکس که به ویلاهای دو طبقه نیز شناخته می‌شوند کامل‌ترین نمونه ویلا با سازه‌ای ویلایی عام‌پسند می‌باشد که حس ویلا را به طرف منتقل می‌نماید، علاوه بر این وجود 3 خواب در ویلا و آن‌هم خواب مستر می‌تواند برای ویلای شمال کامل و کافی باشد، در ضمن در این سبک ویلای شمال، بهترین حالت را یک خواب در پایین یا طبقه فلت و 2 خواب دیگر با نشیمن مناسب در طبقه اول خواهد بود که این ویلای دوبلکس 3 خواب چنین است.


به دنبال خرید ویلای 3 خواب دوبلکس هستید؟
ما در این قسمت یکی از بهترین ویلاهای دوبلکس 3 خواب نزدیک نوشهر را که به صورت مبله شده و فرنیش درون مجموعه‌ای تهرانی‌نشین می‌باشد را معرفی می‌کنیم.
بله دوستان ویلا با سبک رومی و دوبلکس 3 خوابه در زمین 222 و ساختمانی 190 متری دو طبقه مندرج در پایان‌کار و محوطه‌ای با بیس و گل‌های زینتی در حاشیه دیوار محوطه ویلا و انباری و سرویس بهداشتی در بیرون و پشت ویلا از ظواهر بیرونی این ویلا نشأت می‌گیرد.

مشخصات ظاهری ویلا:

داخل ویلا در قسمت فلت که با سالن بزرگ مبله شده و آشپزخانه در سمت راست سالن و به صورت مخفی به همراه گاز، هود، سینگ، یخچال، و....، اتاق‌خواب با تخت و کمد، سرویس بهداشتی و حمام گوشه پله، سرامیک کف به رنگ روشن، سقف گچ‌بری شده، نصبیجات اعم از چراغ و لوستر متصل، پنجره‌ها قدی به همراه پرده، سیستم گرمایشی شوفاژ با نصب رادیاتور، را خواهید دید.

طبقه بالایی که یک سالن نشیمن با طراحی ویلا به صورت void و 2 خواب که یکی مستر با کمد و دیگری معمولی به همراه تخت و کمد دیواری است و سرویس بهداشتی کابینتی به همراه وان جکوزی و تراسی ۱۵ متری که از سالن ووید گونه بالا به بیرون و مناظر اطراف مشرف است را مشاهده می‌کنیم.

 

فروش ویلای 3 خواب دوبلکس یا ویلای دوبلکس 3 خواب زمانی بیشترین توجه را به خود جلب می‌کند که درون مجموعه یا شهرکی واقع شده باشد و دارای مدارک لازم و مورد تایید نظیر مجوز ساخت، پایان‌کار و همچنین دارای سند مالکیت و یا سند در دست اقدام و در شرف گرفتن باشد که این ویلا موارد فوق را داشته و دارای کنتور گاز، برق، و پمپ آب جداگانه برای مکش بهتر به طبقات و همچنین مجهز به پکیج و رادیاتور و علاوه بر این در نزدیکی شهر نوشهر نیز واقع شده است که از خصوصیات بارز و شاخص برای یک ویلای 3 خواب دوبلکس فروشی در شمال خواهد بود.

قیمت فروش:

قیمت فروش ویلای 3 خواب دوبلکس در بیشتر موارد متفاوت است اما باید خدمت شما اعلام کنم که در بهترین حالت شما می‌توانند مالک یک ویلای 3 خواب با سازه‌ای دوبلکس در زمینی به مساحت حدود 250 متر و سازه‌ای تقریبا 200 متری نوساز و به صورت مبله کامل و در مجموعه‌ای تهرانی‌نشین، آن‌هم نزدیک شهر در محیطی دنج با قیمت 720 میلیون تومان شوید که این ویلای 3 خواب دوبلکس فروشی در شمال بسیار با قیمتی منطقی و مناسب ارایه گردیده است. و به طور حتم از آن دسته ویلاهایی خواهد بود که زود فروش خواهد رفت.

نکته؛ فروش ویلا یه خواب پایین را در این مدل از ویلاهای دوبلکس خواهید دید البته دو خواب در قسمت بالایی و به عنوان فروش ویلا خواب بالا نیز مطرح است و شما می‌توانید فروش ویلا با خواب در پایین را در این دست از ویلاهای 3 خوابه بیابید.

سند ویلا در دست اقدام می‌باشد و شما می‌توانند طی مراحلی اقدام به درخواست و دریافت سند نمایید.

نظر مشاور؛
بهترین ویلای 3 خواب دوبلکس در نزدیکی شهر نوشهر را به صورت مبله ‌شده با قیمت در حدود 720 میلیون تومان که البته کمی جای تخفیف نیز دارد را به شما معرفی نموده‌ایم، حال تصمیم با شماست. چرا که فروش ویلای 3 خواب دوبلکس شهرکی کم و بیش اطراف و دور از شهر یافت می‌شود اما با چنین کیفیت ساخت و مکان و قیمت هرگز نخواهید یافت.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.