فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا استخردار - کد: 2493 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 500 متر مربع
متراژ بنا: 300 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 5،300،000،000  تومان

شمال و فروش ویلا استخردار.

پیش از خرید ویلای استخردار بخوانید

فروش ویلا استخردار.

فروش ویلا استخردار شمال.
به سراغ فروش ویلا استخردار آمده‌ایم، قرار است از مزایای این نوع ویلا بگوییم و خوبی‌هایش را روایت نماییم.
اشاره‌ای خواهیم داشت به تفاوت این ویلا با ویلای معمولی و در ادامه، علل ساخت ویلای استخردار را روایت خواهیم کرد. پیشنهاد می‌کنیم تا پایان با بانیان مسکن همراه باشید.

فروش ویلا استخردار، فرصتی است متفاوت
پای خرید ویلا که به میان می‌آید، تفاوت سلیقه‌ها بیشتر نمود پیدا می‌کند، عده‌ای هوادار شش آتیشه ویلاهای استخردار هستند اما در مقابل کسانی قرار دارند که نگاهشان بر ویلاهای معمولی متمرکز است و انگشت اشاره به سوی این ویلاها دراز می‌کنند.

خلاصه این که برخی با مشاهده عبارت "فروش ویلای استخردار"، سریع‌السیر خود را به فروشنده می‌رسانند، برای چنین ویلا هایی دست و پا می‌شکنند و از آن‌ها استقبالی می‌کنند عجیب، حال آن که گروهی بی‌هیچ واکنشی از کنار این ویلاها عبور می‌کنند و نگاهشان را به سمت ویلای‌هایی می‌گیرند معمولی.

قرار است از فروش ویلا استخردار بگوییم و گوشه چشمی داشته باشیم به مزایای این نوع ویلا.

مزایای فروش ویلا استخردار شمال
اشاره‌ای داشتیم به ویلای معمولی، بد نیست کمی از تفاوت‌هایشان بگوییم و تمایز میان ویلای استخردار شمال و ویلای معمولی را جزئی‌تر روایت کنیم.

زمانی که نام ویلای استخردار مطرح می‌شود باید بدانیم مخاطبمان دو نوع ویلاست، ممکن است با ویلاهای روباز مواجه باشیم آن‌ها که میان حیاط ویلا محصور شده‌اند و با طبیعتی بکر گره خوردند یا ویلاهای سرپوشیده‌ای که درون ساختمان ویلا جا خوش نموده‌اند.

ویلاهای معمولی همان‌طور که می‌دانیم ویلاهایی هستند بدون استخر، ویژگی که از نگاه برخی‌ها قابلیتی مثبت است و از دید خیلی‌ها عیبی است بزرگ.

برخی از عدم ساخت استخر در برخی ویلاهای شمال گله می‌کنند و دوست دارند بدانند دلیل عدم ساخت استخر در ویلا چیست، پشت این علامت سؤال، دلیلی است بزرگ.

در کنار افرادی که تمایلی به ساخت استخر ندارند و سعی می‌کنند بدین سان، فاکتور بگیرند از قیمت‌هایی که به واسطه ساخت ویلا رقم می‌خورد، عده‌ای مایلند استخر بسازند و ویلای خود را مجهز کنند به این آپشن اما شرایطش فراهم نیست.

به عبارت ساده در هر ویلایی نمی‌توان استخر ساخت، ساخت استخر نیازمند بستری است مناسب، باید زمین زیادی در اختیار باشد و امکانات شایسته‌ای در چنته، باید یک متخصص پای کار بیاید و تأیید کند ویلا شرایط ساخت استخر را دارد و با اجرای این امر، در معرض آسیب قرار نمی‌گیرد.

فروش ویلا استخردار پیشنهاد می‌شود چون...
به بحث خودمان بازگردیم، به رغم این که شمال زیبنده به دریاست و رد آب و ساحل همه جای آن مشهود است اما بر منصفان پوشیده نیست که در اختیار داشتن استخری انحصاری نعمتی است بزرگ و اتفاقی است ممتاز. خلاصه این که اگر ویلایمان لب دریا هم باشد باز شنا در استخر تجربه‌ای است متفاوت و اتفاقی است خوشایند.

 

فروش ویلا استخردار

 

فروش ویلا با سند و استخردار در شمال توسط سازندگان مطرح تحت نظر مهندسین مجرب و خرید آن شاید خواسته بیشتر مراجعین به سایت املاک بانیان مسکن باشد که ما در این قسمت یک ویلای استخردار جنگلی در پای کوه و دامنه جنگل اما با فاصله نزدیک تا دریا را به شما ارایه می‌دهیم که به یقین از برترین‌های فروش ویلا استخردار در نوشهر خواهد بود.

فروش ویلای استخردار که می‌خواهیم خدمت شما درباره آن اطلاعات دهیم مربوط به ویلایی است مستقل در محیطی دنج پای کوه با منظره‌ای عالی و رویایی که در مساحت زمین 500‌ متر با سازه دوبلکس استخردار 4 خوابه 300 متری در محدوده نوشهر و اطراف روستای چلک واقع شده است که از لحاظ ساختاری به شکل زیر مهندسی شده است.

500 متر زمین با حیاط سازی کامل، استخر روباز در محوطه و چسبیده به ویلا، سالن پذیرایی، آشپزخانه کامل، اتاق خواب، سرویس بهداشتی در طبقه اول و 3 خواب به همراه نشیمن کوچک و دو تراس و سازه‌ای مدرن چهره داخلی و بیرونی ویلا را با متراژی در حدود 300 متر مطابق تصاویر ویلا استخردار فروشی در شمال که جزو ویلای فروشی مورد پسند خریداران است به نمایش می‌گذارد.

قیمت فروش‌ ویلا استخردار:
فروش‌ ویلا استخردار ما در این تصویر و موقعیت بی‌نظیر که به جرات چشم هر بیننده‌ای را از محیط و منطقه وقوع ملک حیرت زده می‌کند و با توجه به توضیحات فوق و داشتن استخر و سند مالکیت ویلا در حدود 5 میلیارد و 300 میلیون است که برای فروش ویلا استخردار در شمال نوشهر و منطقه چلک به صورت مستقل، گزینه‌ای مناسب و درخور شأنی است.

صحبت پایانی
از فروش ویلا استخردار گفتیم و اذعان نمودیم لازمه ساخت ویلاهای استخردار نیز رعایت استانداردهاست و پایبندی به مقررات، اصولش را می‌خواهد و تخصصش را نیاز دارد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.