فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا استخردار - کد: 2493

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 470 متر مربع
متراژ بنا: 330 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 12،300،000،000  تومان

پیش از خرید ویلای استخردار بخوانید:
به سراغ فروش ویلا استخردار آمده‌ایم، قرار است از مزایای این نوع ویلا بگوییم و خوبی‌هایش را روایت نماییم.
اشاره‌ای خواهیم داشت به تفاوت ویلا استخردار با ویلای معمولی و در ادامه، علل ساخت ویلای استخردار را روایت خواهیم کرد. پیشنهاد می‌کنیم تا پایان با بانیان مسکن همراه باشید.

فروش ویلا استخردار پیشنهاد می‌شود چون...
به بحث خودمان بازگردیم، به رغم این که شمال زیبنده به دریاست و رد آب و ساحل همه جای آن مشهود است اما بر منصفان پوشیده نیست که در اختیار داشتن استخری انحصاری نعمتی است بزرگ و اتفاقی است ممتاز. خلاصه این که اگر ویلایمان لب دریا هم باشد باز شنا در استخر تجربه‌ای است متفاوت و اتفاقی است خوشایند.

توضیحی مختصر در رابطه با فروش ویلا استخردار؛
خرید ویلا سنددار که استخردار هم باشد و توسط سازندگان مطرح، تحت نظر مهندسین مجرب اجرا شده باشد بی‌شک خواسته بیشتر مراجعین به سایت املاک بانیان مسکن بوده و همین دلیل سبب شد که ما در این قسمت یک ویلای استخردار جنگلی با فاصله نزدیک تا دریا را به شما ارایه دهیم که به یقین از برترین‌های فروش ویلا استخردار در نوشهر خواهد بود.

موقعیت فروش ویلا استخردار:
فروش ویلای استخردار که می‌خواهیم خدمت شما درباره آن اطلاعات دهیم مربوط به ویلایی است شهرکی در محیطی دنج و نزدیک شهر نوشهر با منظره‌ای عالی از دریا و جنگل که در مساحت زمین 470 متر قید شده در سند و جزو ویلا دوبلکس استخردار 4 خواب مستر 330 متری در محدوده نوشهر و اطراف روستای امیررود واقع شده است که از لحاظ ساختاری به شکل زیر مهندسی شده است.

مشخصات ظاهری ویلا:
470 متر زمین با حیاط سازی کامل، استخر روباز در محوطه و چسبیده به ویلا، سالن پذیرایی، آشپزخانه کامل، اتاق خواب مستر، سرویس بهداشتی در طبقه اول و 3 خواب به همراه نشیمن کوچک و دو تراس  که از گوشه تراس اصلی توسط پله‌ای فلزی به روف گاردن با مساحت حدود 100 متر با ویو دریا و جنگل و سازه‌ای مدرن، چهره داخلی و بیرونی ویلا را با متراژی در حدود 330 متر مطابق تصاویر ویلا استخردار فروشی در شمال که جزو ویلای فروشی مورد پسند خریداران است به نمایش می‌گذارد.

 

فروش ویلا استخردار

 

امکانات ویلا استخردار معرفی شده:

  1. ویلا نزدیک شهر
  2. ویلا نزدیک به دریا و جنگل
  3. ویلا همراه با ویو دریا
  4. ویلا شهرکی و دارای امنیت کامل
  5. ویلا 4 خواب مستر
  6. ویلا استخردار در محوطه
  7. ویلا داخل بافت مسکونی
  8. ویلا سنددار
  9. ویلا دوبلکس
  10. ویلا با روف گاردن

قیمت فروش‌ ویلا استخردار:
فروش‌ ویلا استخردار ما در این تصویر با نمای مدرن، به جرات چشم هر بیننده‌ای را از محیط و منطقه وقوع ملک حیرت زده می‌کند و با توجه به توضیحات فوق و داشتن استخر و سند مالکیت ویلا در حدود 12 میلیارد و 300 میلیون است که برای فروش ویلا استخردار در شمال نوشهر و محدوده روستای امیررود به صورت شهرکی، گزینه‌ای مناسب و درخور شانی است.

شرایط خرید ویلا استخردار:
شرایطی که مالک برای فروش ویلا در نظر گرفته نیمی به صورت نقدی و مابقی طی سه فقره چک به صورت اقساط سه ماهه خواهد بود و با پرداخت آخرین قسط، سند ویلا به نام خریدار در دفترخانه ثبت خواهد گردید.
البته چنان چه شرایط خرید به صورت تمام نقد باشد مبلغ 300 میلیون تومان تخفیف به خریدار داده خواهد شد.

نظر مشاور:
نظر شما چیست؟ آیا به دنبال خرید ویلا دوبلکس هستید که استخردار هم باشد و شاید دلتان می‌خواد ویلا نزدیک شهر هم باشد! اگر درست حدس زدم؟ پس به شما خرید ویلا در روستای امیررود نوشهر که با فاصله کمی تا شهر قرار دارد را پیشنهاد می‌دهم.

صحبت پایانی
از فروش ویلا استخردار گفتیم و اذعان نمودیم لازمه ساخت استخر رعایت استانداردهاست و پایبندی به مقررات، اصولش را می‌خواهد و تخصصش را نیاز دارد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.