فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا استخردار شمال - کد: 2109

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 500 متر مربع
متراژ بنا: 700 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 20،000،000،000  تومان

آیا ویلا استخردار در شمال مد نظر شماست؟

ویلایی که باب دل همه است! در این میان باید بدانید ارزش قیمتی این دست از ویلاها نسبت به ویلاهای معمولی بیشتر است و این افزایش قیمت مربوط به هزینه ساخت استخر و شرایطی که این سبک از ویلاها از لحاظ متراژ بالا در بنا، زمین و همچنین نحوه ساخت و نوع معماری که دارند محاسبه و قیمت گذاری می‌شود.
اگر توان خرید چنین ویلایی را دارید خرید ویلا دوبلکس شهرکی استخردار را در این فایل به شما با توضیحات و تصاویر کامل ارایه خواهیم داد، امید است مورد پسند شما قرار گیرد.

موقعیت ویلا:
موقعیت مکانی ویلا در حومه شهر نوشهر در روستای ونوش و درون شهرک جنگلی در نزدیکی جاده سراسری قرار دارد، همه می‌دانیم ونوش منطقه‌ای شناخته شده ویلایی در شمال است و از نظر دسترسی به مراکز خرید و امکانات شهری و مراکز تفریحی نیز بسیار نزدیک و قابل دسترس است.
البته باید خاطر نشان کرد، خرید ویلا در ونوش که از روستاهای شرق نوشهر و غرب شهرستان رویان است بسیار رونق داشته، بیشتر در این روستا شاهد ویلاهای مدرن و استخردار هستیم.

مشخصات ویلا:
ویلا با نمای مدرن دارای مساحت زمین 500 متر دو نبش و بنای دوبلکس 700 متری با 4 خواب به صورت مبله کامل درون شهرک اعمار شده و با مشخصات معماری به شرح زیر معرفی می‌شود.

با عبور از محوطه‌‌ای زیبا وارد طبقه همکف که شامل سالن بزرگ، اتاق خواب مستر، استخر در گوشه سالن، سرویس بهداشتی مهمان و شاهد سیستم گرمایش از کف در این طبقه هستیم، سپس با گذر از پله‌ای از جنس چوب و فلز به طبقه اول که شامل سالن نشیمن، 3 اتاق خواب مستر و سیستم گرمایش پکیج رادیاتور و تراس رو به حیاط و پله‌ای فلزی در گوشه تراس به قسمت روف گاردن ویلا خواهیم رفت را شاهد هستیم.

 

فروش ویلا استخردار شمال

ویلا استخردار به صورت فرنیش به فروش می‌رسد:

فروش ویلا استخردار شمال را به صورت مبله شده که دارای سیستم گرمایشی ویلا شامل گرمایش موتورخانه هوشمند، سیستم سرمایش شامل 7 عدد کولر نصب شده در طبقات همکف و اول و دارای لوازم برقی تمام از مدل ال جی شامل یخچال، لباس شویی، ظرف شویی، تلوزیون 55 اینچ، همچنین دارای سسیتم صوتی دوربین مداربسته است را خواهید داشت.

امکانات و امتیازات ویلا:

  • سیستم گرمایش از کف
  • موتورخانه هوشمند
  • سیستم صوتی
  • دوربین مداربسته
  • ویلا استخردار
  • ویلا دارای سند ششدانگ
  • ویلا با روف گاردن
  • ویلا به صورت مبله کامل
  • ویلا درون شهرک اعمار شده است.

قیمت ویلا:
قیمت فروش ویلا استخردار معرفی شده با توجه به ارزش ملک در حدود متری 20 میلیون تومان در شهرک و هزینه ساخت ویلا با توجه به متریال ساخت و مبله شده در حدود 20 میلیارد تومان برآورد شده است.

کلام پایانی:
فروش ویلا استخردار شمال شرایط خاص خود را دارد که از لحاظ ساخت، نگه‌داری، هزینه، خرید ویلا در نقاط مختلف شمال متفاوت است و اگر توان مالی برای خرید ویلا استخردار با شرایط فوق را دارید ما به شما ویلا 4 خواب معرفی شده که دارای سند ششدانگ نیز هست را پیشنهاد می‌دهیم.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.