فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا استخردار شمال - کد: 2109 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 950 متر مربع
متراژ بنا: 430 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،650،000،000  تومان

 

فروش ویلا استخر دار شمال در شهر نوشهر تا رویان ، ویلا در موقعیت شمالی و جنوبی و داخل شهرک کامل و لوکس و مدرن با فول امکانات شهرکی احداث گردیده است . ویلا دارای 4خواب مستر با کمد دیواری و کف اتاقها و کف سالن از پارکت درجه یک و آشپزخانه در طبقه اول به اضافه یک اتاق خواب مستر و در طبقه زیرین این ویلا استخر و سونا خشک و سونا بخار و جکوزی قرار دارد . در طبقه دوم این ویلا 3 اتاق خواب مستر با کمد دیواری و یک نشیمن نسبتا بزرگ و دو تراس که تراس شمالی با ویووی کامل حیاط جلوی ویلا و نمای کامل و باز شهرک و تراس جنوبی با دید و نمای جنگل و کوه به صورت باز و آزاد همراه است این ویلا دارای گرمایش از کف و موتورخانه برای گرمایش سونا و جکوزی و نصب سیستم حرارتی شوفاژ برای اتاق خوابهای مستر میباشد .

 

چشم انداز ویلا و ویژگی های آن

فروش ویلا لوکس با استخر ، ویلا داخل شهرک استخردار ، ویلای شهرکی با استخر شامل مورد فوق فروش ویلا استخردار شهرکی در شمال میباشد .
فروش ویلا استخر دار در شهرک با فضائی مهندسی ساز و بدون پرتی و هدر رفت فضای داخلی ویلا بسیار زیبا و خوش نقشه میباشد ، از تمام فضای ویلا به صورت مفید استفاده شده است .آب و برق و گاز برای هر یک از ویلاهای داخل این شهرک مطرح در شمال مجزا و خصوصی میباشد و کیفیت کار ویلا را از نزدیک باید ببینید تا متوجه فضای اطراف ویلا و نقشه و متریال داخل ویلا شوید .

 

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.