فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا با وام بانکی - کد: 2047

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 300 متر مربع
متراژ بنا: 170 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: 2 تا 5 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 3،300،000،000  تومان

دسته‌ای از ویلاهای شمال شرایط خوبی برای خرید دارند و یکی از شرایط خوب و مناسب خرید می‌تواند وام‌دار بودن ویلا باشد، چرا که مشاهده شده خرید ویلا با وام بانکی گزینه‌ای است که بیشتر تمایل به جستجوی چنین فایلی برای بررسی و خرید دارند و فروشندگانی که ویلای فروشی به همراه وام بانکی دارند سریع‌تر ویلای خود را در بین ویلاهای فروشی شمال تبدیل به پول خواهند کرد.

فروش ویلا با وام بانکی شامل ویلاهایی بوده و به ویلاهایی اطلاق می‌گردد که شرایط دریافت وام و تسهیلات بانکی را داشته باشند و تنها بانک مربوطه جهت دادن وام برای خرید ویلا یا خانه بانک مسکن می‌باشد.

خرید ویلا و فروش ویلاهایی که وام دارند و وام بانکی به ویلا تعلق می‌گیرد در شمال معدود می‌باشند، ویلا با تسهیلات بانکی برای خرید، به نحوی کمک خریدی برای خریداران ویلا در شمال می‌باشد.

خرید ویلا با وام از بانک‌های وام دهنده، مستلزم شناخت و اطلاعات درست از نحوه وام دهی تا پرداخت به موقع وام می‌باشد، در این مورد باید به بانک‌ها و موسسات دولتی و یا خصوصی که وام برای خرید مسکن، وام برای خرید ویلا، وام برای خرید زمین در شمال می‌دهند سوال و اقدام شود.

 

مشخصات ویلای فروشی به همراه وام

ویلا شهرکی دارای نگهبانی 24‌ساعته و با موقعیت مناسب نزدیک به جاده سراسری و پارک جنگلی و پارک ساحلی سی‌سنگان در محدوده نوشهر به سمت رویان واقع می‌باشد، هم‌چنین در مورد خود سازه ویلا می‌توان گفت که این ویلا در زمینی به مساحت 300 متر‌مربع اعمار شده که سازه‌ای سه خواب در حدود 180 متری را در خود جای داده است.

به گونه‌ای که هنگام ورود شما سالن و آشپزخانه و اتاق خواب مستر را در طبقه همکف و دو اتاق خواب و سالن کوچک بدون تراس در طبقه دوم و فضای زیبای شهرک را در محوطه جذاب از درون ویلا خواهید داشت.

 

محاسن ویلای فروشی با وام بانکی

علاوه بر موقعیت مناسب و جذاب این ویلای زیبا، ویلا داخل شهرک دارای سند ششدانگ مالکیت بوده و به عنوان ویلاهای سند‌دار شمال در نوشهر معرفی و فروشنده امکان دریافت و تضمین وام خرید برای مشتری تا سقف 100 میلیون تومان را می‌تواند فراهم نماید که این یکی از محاسن فروش ویلای سند‌دار با وام بانکی برای شما می‌تواند باشد.

 

قیمت ویلا و شرایط پرداخت وام در شمال

قیمت ویلا با توجه به داشتن ویلا به سند تک‌برگ ششدانگ مالکیت و موقعیت مناسب حدود 3 میلیارد و 300 میلیون تومان که با تخفیف در حدود 3/200 خواهد بود و شرایط خرید ویلا و نحوه پرداخت هزینه به گونه‌ای است که، خریدار ویلا مبلغ 1/300 را به صورت نقدی به مالک ویلا پرداخت می‌کند و 2 میلیارد باقیمانده را طی چند قسط و به صورت خرید شرایطی ویلا به مالک پرداخت می‌نماید.
البته با توجه به متراژ و مساحت زمین و بنای احداثی در بهترین منطقه ویلایی شمال کشور و در شهر نوشهر قیمت این ویلا بسیار ارزان قیمت بوده و دلیل آن هم نیاز مالک به فروش به خاطر مهاجرت به کانادا مطرح میشود، و ما به عنوان سایت برتر املاک در شمال این ویلای فروشی دوبلکس شهرکی همراه با وام بانکی را در ردیف ویلای فروشی ارزان قیمت در شمال در سایت بانیان_مسکن قرار می‌دهیم.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.