فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا با ویو زیبا - کد: 2119

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 400 متر مربع
متراژ بنا: 240 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 4،000،000،000  تومان

فروش ویلا با ویو زیبا عنوانی که نسیب هر ویلایی در شمال نمی‌شود، خوب با ما همراه شوید تا دلیلش را بدانید.

بیشتر فایل‌های فروش ویلا در سایت بانیان مسکن مربوط به منطقه نوشهر تا رویان است، این مناطق دارای ویو بسیار زیبا از جنگل و دریا به صورت هم‌زمان هستند و علت آن فاصله نزدیک کوه و دریاست.
فروش ویلا با ویو زیبا نیز در این منطقه و در حوالی روستای چلندر اعمار گردیده، همان‌طور که از عکس‌های ویلا مشخص است شما چشم‌انداز جنگل را بدون مشرف و کامل دارید.

 

نکات برجسته ویلا؛

- ویلا نزدیک به شهر نوشهر
- داخل بافت
- مجوز ساخت و پایان‌کار
- سند شورایی
- نزدیک به دریا و جنگل
- داشتن استخر در حیاط
-چشم‌انداز بسیار زیبای جنگل
- شمال جنوبی بودن ملک
- داشتن روف ‌گاردن در طبقه دوم

 

مساحت و سبک ویلا؛

مساحت 300 متری زمین و مساحت 240 متری بنا در دو طبقه و در ردیف ویلای دوبلکس 3 تا 4 خواب به همراه استخر و روف گاردن برای فروش ویلا با ویو زیبا مطابق عکس در سایت متصور است.

 

فروش ویلا با ویو زیبا

مشخصات داخلی و بیرونی؛

استخر در حیاط و محوطه‌ای با پارک حدود 2 خودرو، وارد طبقه همکف می‌شویم و سالن حدود 60 متری و آشپزخانه کامل، سرویس عمومی، اتاق خواب مستر را خواهیم دید، پله‌ای چوبی که به طبقه اول شامل سالن با پنجره قدی که به تراس جنوبی با ویوی کامل جنگل همنشین است، 2 اتاق خواب که یکی مستر و دیگری معمولی با کمد دیواری و یک سرویس مهمان را در این قسمت داریم، از این‌جا با عبور از پله‌ای سنگی به قسمت روف گاردن ویلا طبق تصاویر می‌رسیم که منظره‌ای خاص برای فروش ویلا قسطی به ارمغان آورده است.

خلاصه در مورد ویلا؛

فروش ویلا با ویو زیبا مربوط می‌شود به ویلای دوبلکس استخردار مستقل در محیطی جنگلی که دارای 3 تا 4 خواب بوده و با شهر نوشهر نیز مسافت کمی دارد با دریا 300 و با جنگل نیز حدود 500 متر فاصله دارد، پس اگر ویلای دوبلکس جنگلی که بیرون شهرک و مستقل خواسته شماست این گزینه به اضافه ویو زیبای آن موردی اکازیون است.

 

قیمت ویلا؛

4 میلیارد تومان قیمتی است که فروش ویلا با ویو زیبا به خود اختصاص داده و این قیمت به شرایط محیطی و داشته‌های ویلا مربوط است.


باید گفت این مبلغ برای افرادی است که امکان پرداخت نقدی دارند و آن‌هایی که می‌خواهند هزینه خرید ویلا را به صورت قسطی پرداخت نمایند باید بدانند درصدی بیشتر باید بپردازند و این مدت نیز در حدود 3-4 ماه و نه بیشتر خواهد بود.

کلام آخر؛

امروزه با گران‌تر شدن قیمت زمین و ویلا در شمال نسبت به سال‌های گذشته ما ویلاهایی که دارای چشم‌انداز مناسب هستند را در قیمت‌های چند میلیاردی شاهد هستیم، البته مناطقی که دریا و جنگل با هم فاصله کمی دارند فروش ویلا با ویو زیبا بیشتر به چشم می‌آید و این مهم در ویلا رو به کوه مشهود‌تر است.

البته ویلا با روف ‌گاردن نیز امروزه مشتریان خاص خود را دارد و دلیل آن چشم اندازی است که روف‌گاردن برای ویلا به ارمغان می‌آورد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.