فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا جنگلی با سند - کد: 2494

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 400 متر مربع
متراژ بنا: 315 متر مربع
تعداد خواب: 5
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 11،400،000،000  تومان

فروش ویلا جنگلی با سند

هر آن‌چه باید قبل از خرید ویلا جنگلی بدانید

فروش ویلا جنگلی با سند
فروش ویلا جنگلی با سند در شمال
سنددار بودن ویلاهای شمالی امری است مهم و ضرورتی است اساسی.
بی‌تردید بارها با فروش ویلا جنگلی شمال مواجه شده‌اید اما آیا می‌دانید سنددار بودن چنین ویلاهایی چقدر مهم است؟ آیا در این امر از فردی خبره و حاذق کمک گرفته‌اید؟
در این مقاله از فروش ویلا جنگلی با سند در شمال خواهیم گفت با ما همراه باشید.

باز هم ویلا جنگلی، از زیباترین ویلاهای شمال
تصمیم داریم از فروش ویلا جنگلی با سند سخن به میان آوریم و این موضوع را به بحث بگذاریم اما بهتر است پیش از آن کمی از ویلا جنگلی بگوییم و مزایایش را به رخ بکشیم.
داشتن کلبه‌ای میان جنگل‌های شمال حتما تجربه‌ای است ناب. قطعا شما هم دوست دارید صاحب ویلایی باشید بزرگ که پنجره‌اش رو به جنگل‌های هیرکانی باز می‌شود و نگاه‌تان را گره می‌زند به انبوهی از درختان و بوته‌های سبز.

خوب می‌دانیم مقصود از ویلای جنگلی چیست و برایمان واضح است که این نوع ویلاها مشرف به چه منظره‌ای هستند و با چه چشم‌اندازی عجین شده‌اند.
بهتر است پیرامون فروش ویلا جنگلی با سند صحبت کنیم، می‌دانید مقصود از فروش ویلا جنگلی با سند چیست؟

منظور از فروش ویلا جنگلی با سند در شمال چیست؟
نام سند به میان می‌آید تا آتش این کوره را روشن نماید و این بحث را کمی چالشی کند.
مفهوم سند ویلا برای همه ما روشن است و خوب می دانیم مالکیت ما در گرو صحیح بودن چنین سندی است.

زمانی که از فروش ویلای جنگلی گفته می‌شود اگر اهل شمال باشید و با معامله ویلا در این خطه آشنا، حتما می‌دانید کم نیستند زمین‌ها و ویلاهایی که با مشکل سند دست به گریبانند، موقوفی هستند، سند آن‌ها از نوع مسکونی نیست و همه مواردی که سبب می‌شود پس از مدتی با مشکلات عدید گلاویز شوید.

از این رو خرید ویلا جنگلی فرصتی است ناب اما مشروط بر این که از نوع سنددار باشد، آن هم سندی رسمی و اصل که به واسطه آن خیالمان راحت باشد آن چه در دست داریم اصل است و قابل استناد، می‌توان به پشتوانه آن خود را مالک واقعی سند جا زد و هر زمان که اختیار کرد در راستای فروش و معامله آن گام برداشت.

فروش ویلا جنگلی با سند در شمال، همان چیزی است که ما بر آن تأکید می‌ورزیم و از آن دم می‌زنیم.

آدرس ویلا؛
فروش ویلا جنگلی با سند به آدرس مازندران، 5 کیلومتری این شهرستان به سمت شرق و در مسیر رویان در جاده فرعی آسفالته منتهی به روستای خیرودکنار در منطقه‌ای برند و در محیطی تهرانی‌نشین به صورت مجتمع خصوصی واقع شده است.

مشخصات ویلا؛
این ویلا جنگلی با سند شگفت‌انگیز که نمایی رو به شمال دارد با 400 متر زمین_ 315 متر بنای نوساز داخل مجتمع+ نگهبان، تریبلکس 5 خواب همراه با مستر که در طبقه فلت سالن+ آشپزخانه + اتاق خواب و سرویس بهداشتی، طبقه اول شامل نشیمن کوچک به همراه میز بار+ 3 خواب که 2 خواب مستر بوده+ سرویس مجزا و تراس یا بالکن ویلا شمالی رو به دریا تشکیل شده، طبقه دوم شامل نشیمن سالن کوچک+ اتاق خواب+ سرویس و حمام جدا+ تراس رو به جنگل و تراس بزرگ رو به دریا را خواهید داشت.

مزایای ویلا جنگلی با سند؛
با توجه به دارا بودن تقریبا تمامی امکانات زندگی و نزدیکی به شهر، این سبک ویلاهای رو به دید دریا توجه‌ها را به خود جلب می‌کند، فضای سبز مشجر و زیبا همراه با درختان مرکبات همچنین استفاده از بهترین متریال موجود در بازار جهت ساخت به همراه دوربین مداربسته میشه گفت موقعیت مکانی این ویلا فوق‌العاده‌ست با ویو کامل دریا و جنگل همچنین نزدیک جاده و مراکز خرید و با داشتن سند ششدانگ، جواز و پایان‌کار، انشعابات کامل وصل شده روی ویلا از مزایای این ویلای جنگلی با سند است.

قیمت ویلا؛
قیمت پیشنهادی مالک 11 میلیارد و 400 میلیون است و با پیش‌پرداخت توافقی که شرایط پرداخت طبق توافق طرفین هست انجام می‌پذیرد.

صحبت پایانی

فروش ویلا جنگلی چیز عجیب و اتفاق تازه‌ای نیست.
بارها دیده‌ایم که با حروف بزرگ بر سر بنگاه‌های معاملاتی می‌نویسند "فروش ویلا جنگلی با سند"، ممکن است مدتی بر واژه "سند" زوم کنیم و با خود بیندیشیم مگر ویلایی هم بدون سند وجود دارد؟ یا اصلا مگر می‌شود ویلایی را بدون سند به فروش رساند؟

پاسخ مثبت است، امکان تقلب در کار معامله ویلا وجود دارد و بارها مشاهده شده خریدار بعدها متوجه می‌شود ملک و ویلایی که خریداری نموده، همانی نیست که مدنظرش بوده، ویلا با مشکل سند همراه است و به واسطه این امر دشواری‌هایی بر سر راه خریدار قرار گرفته، بنابراین ویلا جنگلی را خریداری نمایید منوط بر این که سند دارد و قابل استناد است.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.