فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا در آذربون مزگاه - کد: 2503

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 280 متر مربع
متراژ بنا: 242 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 5،750،000،000  تومان

آدرس ویلا؛

وارد استان مازندران می‌شوید و به سمت نوشهر حرکت می‌کنید و بعد از گذر از نوشهر به فاصله 10 کیلومتر به سمت شرق به روستای مزگاه و بعد از آن به خیابان شهید علی آذربون خواهید رسید و طی مسافت حدود 100 متر به این ویلای زیبا و مستقل فروشی مزگاه خواهید رسید.

خیابان شهید آذربون یکی از زیباترین کوچه‌های ویلایی مزگاه به شمار می‌رود که جمعیت ویلایی و تهرانی نشین این منطقه در حدود 20 برابر بومیان می‌باشد.

فروش ویلا در خیابان آذربون مزگاه شامل ویلاهای شهرکی و مستقل است که تعداد ویلاهای مستقل آن بیشتر در کوچه‌های شالیزار قرار دارند.

چشم‌انداز ویلا در آذربون مزگاه بسیار زیبا و مثال زدنی است چرا که جنگل و دریا در مزگاه بسیار به هم نزدیک است و همین موضوع سبب شده تا وسعت کم زمین را در مزگاه داشته باشیم و ویلاهایی با چشم‌انداز باز جنگل را به چشم ببینیم.

 

خیابان آذربون مزگاه

 

مشخصات ویلا؛

برای فروش ویلا در خیابان آذربون مزگاه می‌توان توصیفی به شرح زیر داشت.

 

زمینی به وسعت 280 متر مربع کاملا حیاط سازی ‌شده دارای دو درب به داخل محوطه که شامل درب ماشین‌رو و درب آدم‌رو است.

در مورد نقشه و معماری ویلا که 242 متر مربع است و شامل سازه‌ای دوبلکس یا دو طبقه که در طبقه ورودی و همکف سالن بزرگ، آشپزخانه، سرویس عمومی، اتاق خواب را خواهید داشت و با پله‌ای چوبی با زیرشانی فلزی به طبقه اول که شامل سالن بزرگ به همراه آشپزخانه کوچک، 2 اتاق خواب مستر، تراس جنوبی رو به کوه با چشم‌انداز جنگل را خواهید دید.

 

فروش ویلا در آذربون مزگاه دارای امتیازاتی به شرح زیر است.

جانمایی و موقعیت ویلا در یکی از بهترین مناطق نوشهر در مزگاه و کوچه آذربون واقع شده است که دارای امتیازاتی چون کنتور برق، کنتور آب، مجوز ساخت و پایان‌کار می‌باشد که همه این موارد نشان دهنده صحت و سلامت ویلاست و حاکی از آن است که با یک ویلای فروشی کامل از لحاظ مدارک و اسناد رو به رو هستیم.

 

قیمت فروش ویلا در مزگاه آذربون؛

قیمت فروش این ویلا با توجه به موقعیت عالی و ساخت مناسب در سال 1398 و امتیازات و مدارک مربوطه در حدود 1 میلیارد و 750 میلیون تومان است که می‌توان به صورت خرید نقد و اقساط ویلا از آن یاد کرد.

البته منظور پرداخت نیمی از مبلغ به صورت نقد و مابقی با پرداخت در سه مرحله و در نهایت چهار ماه امکان پذیر خواهد بود.

 

ناگفته نماند امکان تخفیف بین 30 تا 59 میلیون تومان برای این ویلای فروشی دوبلکس در آذربون مزگاه نیز با توجه به تلاش املاک بانیان مسکن امکان‌پذیر خواهد بود.


بررسی قیمت ویلا؛

280 متر زمین که در مزگاه و خیابان آذربون در حدود متری 12 میلیون تومان است، ( 3/360 میلیون تومان) و 242 متر بنا با توجه به متریال ساخت و هزینه محوطه سازی و هزینه کنتور برق، گاز و هزینه دریافت و اخذ مجوز ساخت و پایان‌کار در مجموع در تاریخ 1399/9/20 از قرار متری 6 میلیون و 600 هزار تومان خواهد بود یعنی ( 1/600 میلیون تومان).

1/600+3/300 می‌شود 4 میلیارد و 900 میلیون و با توجه به درصد سود سازنده از ساخت که 20 تا 15% محاسبه می‌شود ( 900 میلیون تومان).

حال با مجموع هزینه ساخت و زمین و سود ساخت قیمت فروش نهایی در حدود 5 میلیارد و 750 میلیون تومان می‌شود و با توجه به این روش محاسبه قیمت واقعی ویلا مشخص می‌گردد.


در نتیجه می‌توان گفت ویلای فروشی در آذربون مزگاه دارای قیمتی منطقی و واقعی است.

 

کلام آخر؛

شمال زیباست و هر کس با شناخت و سلیقه خود منطقه‌ای را برای خرید ویلا برمی‌گزیند، اما بهترین مناطق شمال کشور جایی است که دریا و جنگل به هم نزدیک و متصل هستند، در این میان نوشهر گزینه خوبی است و از آن بهتر روستاهای توریستی و بی‌نظیر نوشهر هم‌چون مزگاه چون نگینی در انگشتر خواهد بود، پیشنهاد ما خرید ویلا در خیابان آذربون مزگاه با توجه به توان خرید شماست.

به همین دلیل بانیان مسکن با شناخت و بررسی کامل مناطق نوشهر و رویان، فروش ویلا در خیابان آذربون مزگاه را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.