فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا در بافت - کد: 2107 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 250 متر مربع
متراژ بنا: 175 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 355،000،000  تومان

فروش ویلا در بافت از لحاظ داشتن مدارک و امتیازات و انشعابات برای فروشنده و خریدار مناسب خواهد بود، چرا که قرارگیری ویلا داخل بافت باعث اخذ مجوز ساخت در طرح مسکونی محل و به طبع آن، دریافت مجوز ساخت و پایان‌کار در نهایت با مبلغی عرف و مطابق با قانون خواهد بود.

 

مجوز ویلا و طرح هادی ویلا

خرید و فروش ویلا یا ویلاهایی که داخل بافت مسکونی روستا یا شهر واقع می‌باشند همگی دارای جواز ساخت و در آخر دارای پایان‌کار خواهند بود.
در خصوص این ویلا داخل بافت یا طرح هادی روستایی بوده و مجوز ساخت و پایان‌کار داشته و در آخر برای گرفتن کنتور گاز و کنتور برق با پرداخت هزینه‌ای اندک، صاحب ویلا داخل بافت می‌تواند از این مزایا که داخل بافت بودن ویلاست بهره‌مند شود.

 

مشخصات ویلا

ویلای فوق در بافت بوده با جواز ساخت و پایان‌کار و همچنین سند مالکیت به فروش می‌رسد. ویلا داخل شهرک و بافت مسکونی محل در ساختمانی دوبلکس با 3 خواب و 2 تراس رو به جنگل و دریا، که به ویلای شهرکی داخل بافت شهرت دارد با نگهبانی شبانه‌روزی درون محیط و مجموعه‌ای تهرانی‌نشین و تکمیل شده و آماده سکونت احداث گردیده است.


ویلا داخل بافت دارای حدودا 250 متر زمین با سند و بنای احداثی ویلا حدود 175 متر مربع می‌باشد از لحاظ موقعیتی این ویلا داخل بافت و در محدوده سیسنگان بوده و در ضمن ویلا بسیار شیک و به صورت مبله کامل با دوربین مداربسته و امکانات لوکس و مدرن در سایت املاک بانیان مسکن برای فروش ثبت گردیده است.


فروش ویلا داخل بافت در نوشهر، که در محیطی جنگلی و آرام نزدیک به دریا قرار دارد، این امکان را به شما می‌دهد تا در منطقه‌ای روستایی ویلایی داخل بافت مسکونی داشته باشید تا بتوانید هم از امکانات شهری و هم آب و هوای روستایی آن بهره‌مند شوید و دلیل اصلی این موضوع فاصله کم روستا تا شهر بندری نوشهر می‌باشد.


اصولا ویلاهایی که در بافت نبوده دارای مشکلات و دردسرهای قانونی نظیر عدم مجوز ساخت و یا پایان‌کار خواهند بود و یا با صرف هزینه هنگفت و چند‌برابری به صورت غیر مجاز اقدام به ساخت ویلا و در نهایت نصب کنتورها و انشعابات ضروری ویلا را می‌نمایند که این مساله نیز برای خریدار ویلای این‌چنینی باید سوال باشد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.