فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا در سیسنگان - کد: 2003

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 285 متر مربع
متراژ بنا: 350 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 5،750،000،000  تومان

روش ویلا در سیسنگان را از آن جهت که محل اعمار ویلا در سیسنگان است معرفی کردیم، چون می‌دانیم خیلی از شما دوستان با منطقه سیسنگان که از مناطق تفریحی توریستی نوشهر است آشنا هستید و کم بیش از ویلاهای موجود در این محل بازدید داشته‌اید.
البته منطقه سیسنگان به نام پارک جنگلی آن ثبت شده و روستاهایی چون پی‌کلا، ملاکلا، تاج‌الدین کلا، صلاح‌الدین کلا، توسکاتک و دیزیرکلا ویلاهای فروشی خود را با نام فروش ویلا در سیسنگان در سایت‌های مختلف و شبکه‌های اجتماعی به خریداران معرفی می‌کنند.

فروش ویلا در سیسنگان
از مشخصات ویلا، متریال، متراژ زمین و مساحت بنا و موقعیت خاص ویلا برای شما خواهیم گفت، با ما باشید.

مشخصات ظاهر ویلا:
همان طور که در تصویر می‌بینید ویلا در طبقه همکف شامل (سالن پذیرایی، آشپزخانه، سرویس بهداشتی مهمان، اتاق خواب مستر) می‌باشد که توسط پله‌ای از چوب و فلز به طبقه اول که دارای (سالن نشیمن، 3 اتاق خواب مستر به همراه کمد دیواری و تراس رو به شمال که با طبیعت زیبای جنگلی گره خورده و در گوشه تراس با پله‌ای دایره‌ای شکل فلزی به روف گاردن مرتبط خواهید شد.


البته ویلا نزدیک جنگل اعمار شده و همین مساله باعث شده تا ویلا با ویو زیبا که یکی از نکات مهم اهمیت چشم انداز ویلا در انتخاب ویلاست همراه شود، به خصوص هنگام استفاده از روی روف گاردن که بی شک مثال زدنی خواهد بود.

متراژ و مساحت ویلا:
285 متر مساحت زمین به صورت دو بر مستطیل شکل با سازه‌ای دوبلکس 4 خواب به متراژ 250 متر در 2 طبقه و 125 متر روف گاردن، از متراژهای قابل ذکر در این ویلای فروشی در سیسنگان است.
البته نصف متراژ روف گاردن به مساحت سازه در کل اضافه خواهد شد و متراژی در حدود 350 متر برای بنای احداثی مصداق دارد.

محاسن قابل ذکر ویلا:
ویلا با روف گاردن عجین شده که همین خصوصیت باعث لذت بردن از جنگل و مناظر دیدنی اطراف شده است.
ویلا داخل بافت قرار دارد که این نیز از محاسن آن جهت تکمیل مدارک و امتیازات ویلا علاوه بر سند آن خواهد بود.
قرارگیری و اعمار ویلا در بهترین منطقه نوشهر و در اطراف سیسنگان خود نشانه خوبی است.
داشتن قیمت مناسب و منطقی.
داشتن مدارک کامل مالکیت.
سازه‌ای زیبا و خوش نقشه با کیفیت ساخت عالی
نزدیک بودن ویلا به جنگل.
داشتن ویو دریا و جنگل.
ویلا بیرون شهرک قرار داشته و برای افرادی که ویلای بیرون شهرک را برای خرید و سکونت دایم ترجیح می‌دهند مناسب است.
دسترسی آسان به مراکز خرید و شهر رویان و نوشهر.

 

فروش ویلا در سیسنگان

رنج خرید ویلا در سیسنگان چقدر است؟
در پاسخ این سوال باید به ارزش زمین در سیسنگان اشاره داشت، در شرایط متوسط قیمت زمین حدود متری 10 میلیون تومان است و در کم‌ترین متراژ برای زمین ویلا باید 200 متر را در نظر داشت، خوب هزینه ساخت یک ویلای معمولی نوساز حدود متری 6 تا 7 میلیون تومان خواهد شد و اگر ویلا قدیمی باشد باید نصف این قیمت را برای آن در نظر داشت.
پس با حساب سر انگشتی قیمت ویلا در ارزان‌ترین حالت خود در منطقه سیسنگان حدود 2 میلیارد تومان به بالا را باید مد نظر قرار دهید.

قیمت ویلا:
با توجه به ارزش ملک و هزینه ساخت و ضرب و جمع متراژ زمین و مساحت بنا، قیمت پایه و پیشنهادی مالک حدود 5 میلیارد و 750 میلیون تومان اعلام شده که از نظر کارشناسی فروش ویلا در سیسنگان با چنین مشخصات و قیمتی، منطقی و عادلانه محسوب می‌گردد، که البته تخفیف جزیی حین مذاکره برای خریدار نقدی در نظر گرفته شده است.


اگر برای خرید ویلا در سیسنگان نوشهر با قیمتی در حدود 5 تا 6 میلیارد تومان تصمیم خود را گرفته‌اید، پیشنهاد ما این ویلاست.

کلام پایانی:
مناطق ویلایی با محله‌های مختلفی در شهرستان نوشهر وجود دارند که در این بین سیسنگان جزو مناطق شناخته شده و برند نوشهر تا رویان است، ما خرید ویلا دوبلکس که جزو ویلاهای پرطرف‌دار و همچنین خرید ویلا 4 خواب که هر دو مورد مصداق ویلای فوق است را به شما معرفی می‌کنیم.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.