فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا در نوشهر - کد: 2017

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: نیم دوبلکس
متراژ زمین: 400 متر مربع
متراژ بنا: 180 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید
فروش ویلا در نوشهر از زمان‌های دور مورد توجه مسافرین و افرادی که شمال را برای تفریح و استراحت مناسب می‌دانستند از اهمیت خاصی برخوردار بود و همین مساله امروز نوشهر را به بهترین منطقه ویلایی شمال با توجه به جذب توریست و اجاره ویلا و همین‌طور خرید ویلا در سبک‌‌های متنوع ساحلی و جنگلی توسط غیر‌بومیان و اکثرا پایتخت نشینان تبدیل کرده است.
فروش ویلا سمت نوشهر و حومه و اطراف این شهر برای خریداران مناسب است، چرا؟ به دلیل نزدیکی با مناطق مطرح و معروف شمال مانند متل‌قو و نمک‌آبرود و هتل نارنجستان و دیگر مناطق معروف ویلایی شمال کشور به همین دلیل بیشتر خریداران گرایش به خرید ویلا در نوشهر و اطراف دارند، و در ضمن ترافیک در این مناطق در تعطیلات از نمک‌آبرود و متل‌قو و دیگر نقاط کمتر و دارای آرامش بیش‌تری است.

فروش ویلا در نوشهر را به دو دسته ویلا جنگلی، ویلا ساحلی می‌توان تقسیم بندی کرد.

ویلا جنگلی در شمال

خرید ویلا جنگلی در نوشهر مناطق خاصی از منطقه را تحت پوشش قرار می‌دهد و این مناطق بالطبع به ساحل نزدیک اما از آن فاصله داشته و دلیل، وجود خیابان سراسری مابین دریا و جنگل می‌باشد که به عنوان عامل تفکیک ویلا ساحلی و جنگلی از هم شناخته می‌شود.

تنوع در فروش ویلا جنگلی نوشهر

ویلا جنگلی خود به شاخه‌هایی چون ویلا جنگلی در پای کوه و دامنه جنگل، که چشم انداز رویایی از دریا و جنگل را به دلیل ارتفاع زیاد از سطح دریا به نمایش خواهد گذاشت، مورد بعدی ویلا جنگلی درون شهرک و ویلا جنگلی آزاد و مستقل بیرون از شهرک هستند که بیش‌ترین فروش ویلا جنگلی در شمال را به خود اختصاص داده‌اند.

نکته
پرفروش ترین ویلای جنگلی در شمال هم مربوط می‌شود به ویلای فروشی شهرکی در نوشهر و دلیل آن هم امنیت شهرک و خیال آسوده مالک از داشتن و خرید ویلا در شهرک می‌باشد.

توجه
البته شما می‌توانید خرید زمین در شهرک هم برای ساخت داشته باشید، ولی باید به این مهم هم توجه داشته باشید که ساخت ویلا در شهرک قوانین و مقررات خاص خود را دارد.

بررسی مساحت و تیپ نقشه ویلا

مساحت زمین برای این ویلا فروشی در نوشهر حدود 400 متر و ساختمانی نیم‌دوبلمس 180 متری با دو خواب را درون شهرک خواهید دید، شهرک جنگلی و نزدیک به جاده و دریا بوده و این نیز از محاسن بسیاری از ویلاهای جنگلی در نوشهر می‌تواند باشد.
 

مشخصات ظاهری و داخلی ویلا

ویلا شهرکی با محوطه‌ای زیبا و سرسبز که خود نشان‌گر کلاس و رتبه شهرک خواهد بود و شناخت و نگهداری گل و گیاه در محوطه ویلا نیز حایز اهمیت است، بعد از گذر از محوطه نمای ویلا که به صورت نیم‌پیلوت و در اصطلاح نیم‌دوبلکس است وارد ویلا که سالنی بزرگ و مبله شده با آشپزخانه‌ای فول امکانات و مجهز و اتاق خواب در گوشه سالن و سرویسی مجزا و پله ای که به پیلوت و اتاقی که روی پارکینگ قرار داشته را خواهید دید.

قیمت ویلا در شمال

با توجه به متریال و مشخصات ذکر شده در حدود 380 میلیون تومان ارزش‌یابی شده و به شما معرفی خواهیم کرد، البته با این قیمت جزو فروش ویلا در نوشهر با قیمتی ارزان و مناسب می‌باشد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.