فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا ساحلی شمال - کد: 2021 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 270 متر مربع
متراژ بنا: 210 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: ساحلی
محل: شهرکی
قیمت: 6،300،000،000  تومان

مشخصات ویلا در شمال

یکی از مشخصات مهم و بارز فروش ویلا ساحلی شمال، قرار گیری در یکی از زیباترین و حتی می‌شود گفت بهترین شهر ساحلی شمال بوده و با مشخصات زیر ارایه می‌گردد.

فروش ویلای ساحلی شمال با سه خواب، همان‌طور که در تصویر ویلا مشاهده می‌کنید خواب‌ها مستر بوده و دارای دو سرویس و توالت و حمام می‌باشد. کابینت‌های به کار رفته در ویلا از رنگ تیره ترک و سنگ آشپزخانه از نوع سنگ آنتیک پر‌طرفدار و خوش رنگ می‌باشد. کاشی و سرامیک بکار رفته در ساختمان درجه یک و از نوع خاص و شکیل تزیین شده است.

این ویلا سه خوابه فروشی در نوشهر با داشتن سند مالکیت در ردیف ویلای ساحلی سند دار با فضای نشیمن نسبتا بزرگ در طبقه بالا و دو خواب در پایین و یک سرویس در زیر راه پله، بدون فضای پرت و هدر رفته و با نقشه‌ای زیبا و مهندسی ساز و مدرن و امروزی جزو ویلا قواره اول ساحلی در شمال شناخته می‌شود.
ویلا ساحلی با قیمتی زیر قیمت بازار ملک و مسکن معرفی می‌گردد، و در ردیف فروش ویلا پول لازم و ارزان قیمت در شمال نام برده می‌شود. این ویلا راه اختصاصی به ساحل و دریا دارد و از بافت بومی و بافت روستا جداست که ویلا ساحلی بیرون از بافت روستا و بافت ده قرار دارد. ویلا ساحلی دور از چشم مردم و در محیطی دنج و ساکت برای تفریح و شنا بدور از چشم اهالی روستا شنا کردن آزاد و راحت برای خانواده و زن و بچه‌های خریداران، به ویلا ساحلی خصوصی می‌توان از آن یاد کرد.

مراجعه کننده برای خرید ویلا ساحلی در شمال نسبت به خرید ویلای جنگلی در شمال به مراتب بیشتر است و نشان می‌دهد که رغبت مردم برای نزدیک‌تر شدن به دریا و محیط ساحل بیشتر است، پس لازم است چندی از محاسن و معایب این نوع ویلا را در نظر بگیریم.

 

محاسن و معایب خرید ویلا ساحلی

علارغم احترام به انتخاب خریداران و اجاره کنندگان لازم است تبریک بگوییم برای این حسن انتخاب چون منطقه ساحل و وجود آرامش در این فضا حس بسیار خوبی را به انسان هدیه می‌کند، وجود ماسه‌های خاص و منحصر به فرد در ساحل و صدای دلنشین آب نیز از این لذت مستثنا نیست.
خوبی ویلای ساحلی که آن‌را از ویلای جنگلی متمایز می‌کند و در تفاوت ویلای ساحلی با ویلای جنگلی می‌توان از آن نام برد، نزدیکی به دریا و سهولت در رفت و آمد به دریا است. منطقه نوشهر، رویان، متل‌قو با وجود امکانات رفاهی زیاد در منطقه و نزدیکی جاده و مسیر رفت و آمد به ویلا، مکان بسیار مناسبی برای فروش ویلا ساحلی در شمال و گذراندن اوقات فراغت و تفریح می‌باشد.
اما از نکاتی که باید به آن توجه نمود و برخی از معایب این دست از فروش ویلا ساحلی شمال را اشاره کوتاهی خواهیم داشت:

 

تکراری شدن محیط ویلا

وجود حس تنوع طلبی در انسان باعث می‌شود که این نوع ویلا بعد از مدتی برای ساکنان تکراری و لذت اولیه را نداشته باشد چون تنوع و تغیری در دریا حاصل نمی‌شود که بتواند محیط را برای بارها و به دفعات جذاب نشان دهد.

 

هوای شرجی یکی از معایب ویلاهای ساحلی در شمال

از طرف دیگر هوای شرجی و رطوبت زیاد که از سمت دریا به ویلا منتقل می‌شود بعد از مدتی بغرنج و زننده می‌شود، البته این نکات برای تمام افراد یکسان نیست چون هر کس برای خود ملاک و هدفی مشخص از حضور در این محیط را دارا است.

 

نوع بافت ویلا نسبت به شرایط آب و هوایی

بافت ویلاهای ساحلی به علت شرایط آب و هوایی منطقه که نزدیک به دریای خزر و شوری زیاد آب را به همراه دارد که دچار خسارت به مرور زمان شده و از عمر بنا بکاهد. (البته در این مورد هم باید اشاره کرد که ابزار، آلات و مصالح مناسب و اصولی، رطوبت آب و هوا در ویلاها را از این امر کاسته و باعث افزایش طول عمر بنا می‌گردد).
باید مدنظر داشت که پی و کرسی ویلای ساحلی روی شن‌ و ماسه بنا شده و دست کم علارغم توجه و کار اصولی برای ساخت، این نوع ویلا در این شرایط احتمال اینکه ویلا دچار تزلزل شود دور نیست، پس با رعایت کردن این نکات و خوبی‌ها و معایب این نوع ویلا می‌توان انتخابی دقیق و اصولی داشت که شرکت ساختمانی و مشاور املاک بانیان مسکن با کادری مجرب و مشاوره‌ای دقیق همراه شما و به دنبال رضایت شما مشتریان و هموطنان عزیز می‌باشد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.