فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا صلاح الدین کلا در شمال - کد: 2055 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: نیم دوبلکس
متراژ زمین: 220 متر مربع
متراژ بنا: 140 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 175،000،000  تومان

فروش ویلا صلاح‌الدین‌کلا در شمال از نوع سازه ویلایی نیم‌دوبلکس 2 خواب که با نام نیم‌پیلوت نیز شناخته می‌شود، دارای زمین 220 متری با ساختمانی پارکینگ‌دار 140 متری با موقعیت و جانمایی ویلا به صورت شرقی غربی احداث شده است.
ویلای فروشی در صلاح‌الدین‌کلا هم مانند روستاهای حاشیه نوشهر برای خرید، طرفداران زیادی دارد و شما می‌توانید هر مدل ویلایی در هر سبکی از ویلای ساحلی و یا ویلای جنگلی را در لیست خرید خود با قیمت مد نظرتان داشته باشید.
فروش ویلا صلاح‌الدین‌کلا در شمال و غرب مازندران، مابین دو شهر رویان و نوشهر با قیمت 170 میلیون تومان به فروش می‌رسد که در رابطه با خرید ویلای 2 خواب حومه نوشهر یا اطراف رویان در شرایط این روزهای مسکن قیمت اکازیون و در کل برای شما به خرید ویلای زیر قیمت در نوشهر می‌تواند باشد.

 

قرارگیری ویلا در محلی توریستی

فروش ویلا در منطقه صلاح‌الدین کلا شمال که یکی از مناطق توریستی شهرستان نوشهر می‌باشد و ویلاهایی که در این منطقه قرار دارند به دلیل نزدیکی کوه و جنگل با دریا و قرار گرفتن ویلاها در قلب شمال و منطقه توریستی سیسنگان، از غرب متصل به جنگل سیسنگان و از سمت شرق وصل به روستای توریستی تفریحی ونوش، که وبلای شمال و یک راه مستقیم و اختصاصی به جاده کوهستانی و زیبای آب‌پری و کدیر متصل و فایل فروش ویلا در صلاح‌الدین‌کلا، از سمت شمال وصل به دریای خزر و ساحل زیبای دریای شمال می‌باشد.
ویلاهای این منطقه با دسترسی آسان به پمپ بنزین صلاح‌الدین‌کلا و سی‌سنگان و مراکز و فروشگاه‌های برند و مارک فروشی‌ها را می‌توان به پرفروش‌ترین ویلاهای خطه شمال با امکانات فوق معرفی کرد.

 

فروش ویلا در صلاح‌الدین‌کلا

فروش ویلا در صلاح‌الدین‌کلا به دو صورت مستقل و شهرکی وجود دارد، در مورد این ویلا که به صورت مستقل و در محیطی تهرانی‌نشین واقع شده، سازه‌ای نیم‌دوبلکس با زمین مناسب این سبک ویلا و قیمتی خوب برای خرید به شما ارایه می‌گردد.

توضیحات بیشتر این ویلا در صلاح‌الدین‌کلا با ویلاهای مشابه در شمال را می‌توانید در سایت بانیان مسکن جستجو و پیگیر ویلاهای جذاب با طرح و نقشه معماری ویلا متنوع باشید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.