فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا قسطی - کد: 2125

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 441 متر مربع
متراژ بنا: 280 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 6،800،000،000  تومان

درباره ویلا؛

فروش ویلا قسطی که به شما معرفی می‌کنیم به ویلای 4 خواب درون شهرکی 100000 متری که حدود 145 پلاک زمین به همراه ویلا در آن را شامل می‌شود اختصاص دارد و این ویلا در سی‌سنگان که یکی از روستاهای شناخته شده نوشهر است قرار دارد.

موقعیت ویلا؛

ویلا در 26 کیلومتری نوشهر درون شهرک در پلاک شماره 137 این شهرک که حدود 441 متر زمین و بنای دوبلکس 4 خواب به مساحت 280 متر با تصاویر فوق از موقعیت ویلا است.
ویلا با دریا 500 متر و با جنگل حدود 900 متر فاصله دارد و با پارک سی‌سنگان و مناطق تفریحی اطراف حدود 3 کیلومتر فاصله دارد.

مشخصات داخلی ویلا:

طبقه همکف شامل سالن پذیرایی، آشپزخانه، سرویس مشترک، اتاق خواب به همراه کمد دیواری.
طبقه اول شامل سالن نشیمن، 3 اتاق خواب مستر، تراس شمالی با ویو شهرک و فضای سبز اطراف را خواهید داشت.

امتیازات ویلا؛

ویلا سنددار
فضای سبز بسیار عالی
مشاعات زیاد شهرک به صورت ویلا پارک
نزدیک به دریا و جنگل
قیمت مناسب و بهترین گزینه خرید ویلا
داخل شهرک با نگهبانی و امنیت کامل

موقعیت قرارگیری ویلا شمال جنوبی است

قیمت ویلا؛

فروش ویلا قسطی شامل این ویلا می‌شود اما خرید را با شرایط قسطی کوتاه مدت باید انجام داد و در حدود نیمی از مبلغ ویلا را نقد پرداخت و مابقی را طی 4 ماه می‌توان به صورت قسطی تقسیم و پرداخت نمود.

6 میلیارد و 800 میلیون تومان مبلغی است که مالک از فروش ویلا قسطی به املاک بانیان مسکن اعلام داشته است.

 

فروش ویلا قسطی

 

فروش ویلا قسطی آیا هنوز در شمال وجود دارد؟؟ یا آیا می‌شود در شمال ویلا قسطی خرید؟

این سوال برای زمانی است که ارزش ملک در شمال چند برابر شده و خرید ملک بسیار رونق دارد یعنی در سال 1399 و با تعجب می‌پرسیم آیا فروش ویلا قسطی در تبلیغات ملکی وجود دارد؟
در پاسخ باید گفت بلی، اما ویلا قسطی چه شرایطی دارد و با توجه به فروش سریع و نقدی ملک، چنین گزینه‌ای در کجای شمال یافت می‌شود؟ 

فروش ویلا قسطی؛

دوستان در مناطق برند و پرفروش ویلا در شمال نباید انتظار تبلیغاتی چون فروش ویلا قسطی را داشت، چون در این مناطق ویلا بسیار زود و سریع یعنی کمتر از یک ماه از زمان معرفی برای فروش به فروش می‌رسد.

خوب سوال این است در کدام مناطق شمال امکان یافتن موردی از فروش ویلا قسطی است؟

1- در مناطق و شهرهایی از شمال که دور از ساحل و دریا هستند.
2- ویلاهایی که کیفیت ساخت پایین دارند.
3- ویلاهایی که در مناطق ضعیف شمال مانند (چمستان، مناطق ییلاقی، ...) قرار دارند.
4- ویلاهایی که سند و مدارک کاملی ندارند.
5- مواردی از خرید ویلاهایی که در شمال باید از آن‌ها دوری کرد قرار دارند.

 

نکته؛ تمامی موارد فوق باعث می‌شود تا فروشنده ویلای خود را به صورت قسطی ارایه دهد و اگر هر یک از شرایط فوق را دارا نبود، امکان نداشت ملک یا ویلای خود را به صورت قسطی و آن هم اقساط بلند مدت بفروشد.

نگران نباشید، شاید این سوال برایتان پیش بیاید که آیا فقط افراد ثروتمند توانایی خرید ویلا در شمال را دارند؟ باید بگم نه این گونه نیست هر فردی با هر توان مالی می‌تواند ویلایی در شمال داشته باشد به شرطی که سطح توقعش پایین‌تر و به سمت فروش اقساطی ویلا در مناطق ضعیف‌تر شمال رجوع کند.

فروش ویلا قسطی به چه صورت در شمال شناخته می‌شود؟

عزیزان همیشه مواردی از فروش ویلا قسطی که در تبلیغات املاک شمال می‌بینید به دو صورت اقساط کوتاه مدت یعنی در نهایت 4 ماه و اقساط بلند مدت یعنی در نهایت یک سال خواهد بود.

اقساط کوتاه مدت شامل چه ویلاهایی در شمال است؟

این دست از ویلاها شامل ویلاهای معمولی و متوسط از نظر موقعیت مکانی و محلی و کیفیت ساخت هستند و می‌توان حدود 80% ویلاهای شمال را در این دسته قرار داد که از آن به ویلا قسطی شمال یاد می‌کنیم.

اقساط بلند مدت شامل چه ویلاهایی در شمال است؟

این دست از ویلاها شامل ویلاهایی است که در متن فوق از شماره 1 تا 5 به اختصار در مورد آن توضیح دادیم.

نکته؛

یکی از مهم‌ترین دلایل گران یا ارزان بودن ویلای فروشی در شمال همین موارد فوق است که فروش ویلا قسطی شمال هم از آن بی‌بهره نیست.

کلام آخر؛
بله دوستان مواردی پنهان و آشکار وجود دارد که تفاوت در فروش ویلای اقساطی و نقدی در شمال را برجسته می‌کند، پس با شناخت این موارد بهترین فروش ویلا قسطی در بین تمامی گزینه‌های معرفی شده به خود را بشناسید تا انتخاب و خریدی درست داشته باشید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.