فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا متل قو - کد: 2028

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 800 متر مربع
متراژ بنا: 350 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

فروش ویلا در متل‌قو به دلایلی که در نکات آموزشی سایت بانیان مسکن در خصوص خرید ویلای مناسب در بهترین مکان‌ها و موقعیت‌ها در شمال، من‌جمله ویلا در متل‌قو ارایه دادیم، مشخص نموده‌ایم.

فروش ویلا در متل‌قو جزو پرفروش‌ترین آیتم‌های شرکت بانیان مسکن شمال است و دلیل آن می‌تواند نام شهر متل‌قو یا همان سلمان‌شهر به عنوان شهرهای ویلایی و برند شمال باشد.

 

نزدیک بودن ویلا به مکان‌های توریستی و گردشگری

متل‌قو در 16کیلومتری شهرستان چالوس واقع شده است و یکی از مکان‌های دوست داشتنی و توریستی شمال با جاذبه‌های گردشگری و ساحل و جنگل زیبا همراه با برند فروشی‌های معتبر، مکانی دنج برای گشت و گذار و تفریح محسوب می‌شود.

فروشگاه‌ها و مارک فروشی‌های متنوعی با امتیازات و برندهای گوناگون و با داشتن ساحل ماسه‌ای طولانی یکی از جذاب‌ترین مناطق توریستی شمال در غرب مازندران که به نمک‌آبرود و تنکابن متصل بوده و در مسیر استان گیلان با جاذبه‌های خاص آن محسوب می‌شود.
فروش ویلا متل‌قو که در این قسمت به شما ارایه داده‌ایم از جنوب وصل به دریا، ویلا از شمال متصل به جنگل و کوه و تله‌کابین و از شرق متصل به شهرستان چالوس و از سمت غرب وصل به عباس‌آباد و شهسوار و تنکابن می‌باشد.

این منطقه توریستی با ویلاهای متفاوت از لحاظ ساختاری و مهمان‌پذیرها، ویلاهای اجاره‌ای، اجاره ویلا در متل‌قو، رزرو ویلا و سوییت شمال بسیار فعال و از رونق بسیاری برخوردار بوده و با قرار داشتن در مسیر رامسر و رشت و آستارا و سرعین از مهم‌ترین و دیدنی‌ترین مناطق تفریحی توریستی شمال مطرح می‌شود، باشد ویلایی در خور شائن و سلیقه شما در این منطقه از شمال قسمت شما با هم‌فکری و مشاوره با ما به عنوان سایت اصلی فروش ویلا به نام بانیان مسکن، بهترین‌های ویلا در استان مازندران، شهرستان‌های توریستی نوشهر، نور، نمک‌آبرود، چالوس، رامسر، بابلسر، محمودآباد، چمستان، سیسنگان، چلک، حسن‌آباد، جواهرده، شهسوار، کجور، کدیر، آب‌پری در شمال، را با هر سلیقه و قیمتی داشته باشید.

 

امکانات ویلا

امکانات و طراحی داخلی ویلا اعم از گرمایش از کف و اتاق خواب‌ها مستر یعنی حمام و دستشویی در داخل اتاق خواب و شوفاژکشی شده با تراس و نگهبانی، و ویلایی داخل شهرک در متل‌قو با چنین کیفیت و موقعیتی مشابه عکس ویلا قسمت شما گردد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.