فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا نقد و اقساط - کد: 2201 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 275 متر مربع
متراژ بنا: 170 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 600،000،000  تومان

فروش ویلا به صورت نقد و اقساط را در مناطق برند و شناخته شده شمال که در بیشتر موارد در غرب مازندران قرار دارند کمتر از مناطقی چون چمستان و محمودآباد خواهید دید، چون در مناطق معروف فروش ویلا بیشتر نقدی است و دلیل آن خواستار عمومی خریداران است و فروشندگان ویلا در چنین مناطقی نیاز به فروش اقساطی ویلا ندارند، چرا که هر زمان اراده به فروش نمایند با توجه به مشاور املاک‌های فراوان در منطقه کمتر از یک ماه می‌توانند ویلا را به صورت نقد بفروشند.

البته در این مناطق هستند مواردی از ویلای فروشی که مالک به فروش نقد و اقساط ویلا از خود تمایل نشان می‌دهد و ما در این بخش نمونه‌ای از آن را برایتان به نمایش می‌گذاریم.

نکته؛

هر منطقه‌ای که تبلیغات فروش ویلا در آن به صورت اقساطی و آن هم اقساط بلند مدت است می‌توان متوجه شد که آن منطقه به هر طریقی سعی در فروش ویلا و جلب نظر خریداران را دارد و به جرات می‌توان گفت چنین مناطقی ضعیف و درجه چندم هستند.

فروش ویلا نقد و اقساط یکی از سه دسته مواردی است که مابین فروش نقدی و فروش اقساطی ویلا در شمال وجود دارد و در مورد این ویلا با موقعیت جنگلی شهرکی و با سند ثبت نام شده با زمینی در غالب 280 متر و بنای در حدود 3 سال ساخت دوبلکس به متراژ واقعی 170 متر با 2 خواب در بالا و 2 سرویس ایرانی و فرنگی مجزا و آشپزخانه و نصب لوستر و چراغ‌ها و به صورت مبله و آماده استفاده با پنجره‌ها، درب‌هایی دارای حفاظ و دزدگیر و حیاطی زیبا موزائیک شده و پارکینگ‌دار به تعداد 4 ماشین در حیاط این ویلا شهرکی با امتیازات کنتور برق و گاز و آب شهری درون مجتمع و مجموعه‌ای تهرانی‌نشین در محدوده پارک جنگلی سی‌سنگان موجود است.

همچنین با فاصله و مسافت نزدیک به دریا و ساحل شنی دریای خزر و مناطق تفریحی و توریستی ساحل و جنگل اطراف سیسنگان این ویلا را جزو ویلاهای زیر قیمت منطقه شمال و زیر قیمت منطقه با موقعیت شهرکی در اطراف نوشهر مبدل و جزو ویلاهای زیر قیمت و اکازیون از لحاظ قیمتی کرده است.

قیمت این ویلا فروشی به صورت نقد و اقساط با شرایط و امکانات و موقعیت ذکر شده در حدود 600 میلیون تومان است که با مقایسه زمین متری 1میلیون 200 هزار تومان در این شهرک و نوع ساخت با کیفیت از پی تا کلید تحویل از قرار قیمت و هزینه ساخت ویلا در شمال متری 2 میلیون تومان به صورت کف قیمت و پایه قیمت ساخت ویلا اشاره نمود.

با مقایسه متراژ زمین و متراژ بنای این ویلا نقلی و دنج درون شهرک با دید جنگل و نزدیک به دریا می‌توان به قیمت واقعی و اصلی این ویلا پی برد.

 

سیستم گرمایشی و مشخصات داخلی ویلا

 

سیستم گرمایش ویلا با بخاری گازی و پکیج و سیستم آب گرم حمام از طریق دیوتر ایستاده نصب در انباری در گوشه حیاط ویلا با انباری اختصاصی و سرپوشیده قرار گرفته و سیستم سرمایش از طریق کولر و اسپیلیت تامین می‌شود.

خریدارانی که به دنبال فروش ویلا نقد و اقساط در شمال خصوصا داخل شهرک با امتیازات شهرکی با نگهبان شب و روز و با سند مالکیت هستند می‌توانند به فروش ویلا در شهرک‌های متوسط و کوچک روی آورند و این امر به گونه‌ای است که می‌توان با پرداخت نیمی از مبلغ مورد معامله به صورت نقد و مابقی طی اقساط بلند مدت و طولانی در حد یک سال و دو سال و یا اقساط کوتاه مدت و در نهایت 4 ماهه و نه یک‌ساله با چنین شرایطی اقدام به خرید ویلا در شهرک با شرایط مذکور نمود.

چرا که فروش ویلا در شهرک‌های بزرگ و شناخته شده‌ای چون فردوس، آکام شهر، شهرک پزشکان، شهرک امیردشت، شهرک دریابیشه، شهرک ساحلی خزر شهر و دیگر شهرک‌های برند به صورت نقدی است و قسمتی از آن به صورت اقساط کوتاه مدت 2 یا 3 ماهه می‌باشد.

فروش ویلا نقد و اقساط در شمال، شامل فروش ویلا جنگلی به صورت نقد و اقساط در محیطی شهرکی و فروش ویلا نقد و اقساطی با شرایط به صورت قسطی طولانی در مناطق شمالی مانند شهرهای سرخرود، بابلسر، محمودآباد، فریدون‌کنار، نور، چمستان، رویان، آمل و ایزدشهر به وفور نسبت به ویلاهای واقع در غرب مازندران از رویان تا رامسر یافت می‌شود.

مطلب آخر؛
فروش ویلا نقد و اقساط در شمال شاید گزینه‌ای جذاب برای جویندگان ویلا باشد و باید بدانید در مناطق درجه یک شمال نظیر متل‌قو، رامسر، رویان، نوشهر چنین مواردی کمتر به چشم می‌خورد و بیشتر فروش ویلا نقد و اقساط را در مناطق درجه دو و سه شمال چون چمستان، آمل، محمودآباد و حومه خواهید یافت.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.