فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا کنار جاده - کد: 2123

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 650 متر مربع
متراژ بنا: 230 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: غیرشهرکی
قیمت: 8،300،000،000  تومان

فروش ویلا کنار جاده عنوانی برگزیده برای تعداد محدودی از ویلاها که موقعیت بسیار مناسبی نسبت به دیگر ویلاهای فروشی در شمال دارند و بانیان مسکن با نمونه‌ای از این دست ویلاها برای معرفی و آشنایی بیشتر شما در سایت اقدام به ثبت نموده است، که بیشتر به ویلای خصوصی و بیرون از شهرک شناخته می‌شوند.

 
مزیت فروش ویلا کنار جاده چیست؟

1- دسترسی راحت و نزدیک به جاده سراسری (ویلا کنار جاده)
2- دسترسی به فروشگاه‌ها و مراکز خرید محلی
3- دسترسی راحت به وسایل حمل و نقل عمومی
4- تاکسی خور بودن مسیر
5- امکان سکونت دایم و مقیم شدن


معایب فروش ویلا کنار جاده:

معایبی که در بیشتر ویلاهای کنار جاده می‌توان شاهد آن بود، سر و صدای عبور و مرور اتومبیل‌هاست که البته این ویلا با فاصله مناسب از این عیب فاصله دارد.

مورد بعدی از معایب ویلاهای کنار جاده، مستقل بودن آن‌ها است که معمولا چنین ویلاهایی را بیرون از محیط شهرک مشاهده می‌کنیم.

باید خاطر نشان کرد این ویلای فروشی کنار جاده دارای نگهبان و امنیت کامل است.

بله دوستان توصیه ما به افرادی که می‌خواهند ویلایی در شمال برای اقامت دایم داشته باشند و بقیه زندگی را در شمال بگذرانند، انتخاب ویلا کنار جاده است! یعنی ویلایی که به جاده سراسری نزدیک بوده و امکان استفاده از مزایای فوق برای راحتی خریدار را داشته باشد.

به ندرت می‌توان ویلایی در نزدیکی جاده برای خرید یافت، چرا که به سرعت چنین مواردی به فروش می‌روند!

ما در این‌جا شما را با مناسب‌ترین و نایاب‌ترین ویلا کنار جاده برای فروش در شمال آشنا می‌کنیم.

مشخصات فروش ویلا کنار جاده:

از مشخصات بارز این ویلا می‌توان به موارد ذیل اشاره داشت!

1- فاصله 50 متری تا جاده سراسری
2- ویلا نزدیک به دریا
3- به عنوان ویلا باغ نیز شناخته می‌شود
4- چشم انداز مناسب و در مجاورت برکه آب ( ویلا مستقل)
5- مساحت زمین 650 متری
6- بنای دوبلکس 3 خواب مستر به مساحت 230 متر
7- خوش ساخت و خوش نقشه


مشخصات ظاهری فروش ویلا کنار جاده به شرح زیر است؛

ویلا داخل بافت محلی بوده و حیاطی 650 متری که از یک سو به رودخانه‌ای زیبا متصل بوده و با تنوع درختان در حیاط و کنار رودخانه جلوه‌ای زیبا به خود دیده و چشم هر بیننده‌ای را به خود جذب می‌کند و سپس وارد خانه 230 متری می‌شوید که در طبقه همکف شاهد سالن پذیرایی، آشپزخانه، اتاق خواب مستر، سرویس فرنگی و ایرانی، و ایوان یا تراس بزرگ خواهید بود و با گذر از پله‌ای چوبی به طبقه اول با نشیمن، تراس بزرگ و 2 اتاق خواب مستر مواجه خواهید شد.

آدرس ملک؛

این ویلا را می‌توانید در 26 کیلومتری شهرستان نوشهر به رویان در فاصله 50 متری از خیابان اصلی در یکی از خیابان‌های فرعی روستای توسکاتک به صورت ویلا مستقلجستجو کنید.

قیمت ویلا؟؟؟

فروش ویلا کنار جاده همیشه از اولویت برخوردار بوده و این که مسیر جاده ویلا چگونه باشد نیز مهم است، گاهی خیابان​ منتهی به ویلای شمال از مسیری آسفالته، گاهی خاکی و گاهی نیز صعب‌العبور هستند، پس بهتر است با معایب و مزایای فروش ویلا کنار جاده در شمال بیشتر آشنا شوید، با ما باشید.

از مساحت زمین و متراژ بنا و موقعیت خوب ویلا که بگذریم، طبق نظر کارشناسی با توجه به متراژ زمین در تاریخ امروز در چنین مکانی متری 11 تا 15 میلیون تومان و هزینه ساخت چنین ویلای 200 متری را هم حدود متری 7 میلیون تومان در نظر بگیریم و سود سازنده و مالک از مجموع ارزش زمین و ساخت با متراژهای فوق را محاسبه کنیم مبلغی بالاتر از 8/300 میلیارد تومان خواهد بود.


چگونگی خرید ویلا؟؟؟

این ویلا را می‌توان با شرایط نقد و اقساط تا مدت زمان 4 ماه معامله نمود، به گونه‌ای که سازنده و مالک آن جهت فروش ویلا کنار جاده حاضر به دریافت نیمی از مبلغ معامله به صورت نقد و مابقی طی 4 ماه به خریدار فرصت تسویه خواهد داد.

کلام آخر:

فروش ویلا کنار جاده با همه مزایا و معایبش گزینه‌ای بهتر نسبت به ویلاهای دور از جاده برای آنانی است که قصد خرید ویلایی مناسب در شمال را دارند می‌باشد، البته یکی از عوامل مهم خرید ویلای مناسب در شمال نیز همین مهم خواهد بود، پس بیشتر دقت کنید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.