فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

ویلای ارزان قیمت شهرکی - کد: 2457 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 225 متر مربع
متراژ بنا: 190 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 690،000،000  تومان

ویلای ارزان قیمت شهرکی در شمال شاید موردی باشد که شما در جستجوی آن هستید، چرا که بیشتر مشتریان و خریداران ملک مسکونی در شمال خواهان چنین مدل ویلایی بوده و با صرف وقت فراوان نتوانسته‌اند ویلای دلخواه خود را به دلیل قیمت بالا و بی‌ثبات آن بیابند و شاید بتوانیم با معرفی فروش زیر قیمت ویلا در شمال به خواسته شما جامع عمل بپوشانیم.
همان‌طور که می‌دانید امروزه همه ما دچار نوسان افزایشی قیمت‌ها در همه بخش‌ها شده‌ایم و بخش ملک و مسکن نیز از این قاعده مستثنی نیست، چون بیشتر ویلاهای ارزان قیمت شهرکی که می‌شناختیم با افزایش حداقل 10% قیمت از سوی مالک مواجه شده‌ایم و خرید ویلا زیر قیمت در نوشهر که از شهرهای توریستی و جذاب ساحلی در مازندران است می‌تواند مرحمی در افزایش قیمت ویلاها نامناسب و غیر منطقی برای شما باشد.
خرید ویلا در سازه و سبک متفاوت که به سلیقه فرد بستگی دارد مساله‌ای کاملا شخصی است، اما مساله اصلی برای خریدار قیمت مناسب ویلا یا به معنای دیگر قیمت پایین و ارزان ویلا و مورد بعدی امنیت مالکیت و شهرکی بودن ویلا است که شخص برای خرید از خود رغبت نشان خواهد داد.

در این گزینه می‌خواهیم شما را با ویلای ارزان قیمت شهرکی در شمال استان مازندران و شهر نوشهر آشنا کنیم.
چرا می‌گوییم ویلای ارزان قیمت شهرکی؟ چون با توجه به افزایش هزینه و قیمت مصالح در ساخت ویلا و با توجه به نوساز بودن ویلا و قرار گیری در مجموعه‌ای ویلایی به نام شهرک و با توجه به کیفیت ساخت بالا و متراژ بنا و زمین و همچنین موقعیت منطقه‌ای عالی در شمال، این ویلا را با قیمت فروش 450 میلیون تومان می‌توان در ردیف ویلای ارزان قیمت شهرکی معرفی نمود.
مشخصات ویلا
215متر مربع مساحت زمین و 190 متر بنای مفید در دو طبقه به نام ویلای دوبلکس3 خواب، که همانند نقشه‌های ویلا دوبلکس ساخته شده در شمال در طبقه همکف شما، آشپزخانه، اتاق خواب، سرویس بهداشتی، سالن متوسط 60 متری و پله‌ای حلالی شمل که به طبقه اول می‌رسد را خواهید داشت. در طبقه اول نیز مطابق عکس و فیلم موجود از ویلا، سالن بزرگ و دو اتاق خواب و تراس شمال‌جنوبی با متریال و کیفیت ساخت معمولی رو به بالا را خواهید داشت.
امتیازات ویلا
این ویلا که در سایت بانیان مسکن در ردیف ویلای فروشی زیر قیمت قرار گرفته در تمامی قسمت‌ها با طراحی داخلی ویلا به طور مناسب و با سیستم گرمایشی شوفاژ به همراه نصب رادیاتور مجهز شده و علاوه بر این از چوب طبیعی در نما و سقف کاربرد داشته، کنتورها و انشعابات مورد نیاز نصب بوده و سند ویلا شورایی قابل ارتقا به سند ششدانگ تک‌برگ به دلیل در بافت قرار داشتن برای شما وجود داشته و می‌توانید از روش گرفتن سند ویلا در شمال که در مطالب قبل توضیح داده ایم اقدام نمایید، در ضمن پایان‌کار ویلا نیز در دست اقدام بوده و تا چند روز آینده اخذ خواهد شد.
قیمت ویلا
قیمت فروش این ویلای ارزان قیمت شهرکی در حدود 690 میلیون تومان می‌باشد که با تخفیف و شرایط خرید مناسب می‌توانید با قیمت نهایی 450 میلیون تومان در سه قسط خریداری نمایید.
مطلب پایانی
خرید ویلای ارزان در نوشهر با مشخصات فوق را می‌توانید برای خود برگزینید، چرا که فروش ویلا با قیمت پایین در این شهر به ندرت یافت می‌شود و دلیل آن قرارگیری این شهر در مناطق برند شمال خواهد بود، پس با بررسی این مورد به عنوان خرید ویلا قیمت پایین گامی منطقی و درست که به طور حتم برای شما سودآور خواهد بود در این زمینه بردارید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.