فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

ویلای فروشی دوبلکس در شمال - کد: 2497

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 250 متر مربع
متراژ بنا: 180 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 2،600،000،000  تومان

ویلای فروشی دوبلکس در شمال به شرح زیر است.

زمین 250 متر دارای سند مالکیت که در این متراژ حدود 50 متر پارکینگ و 90 متر سازه در طبقه همکف که شامل سالن، اتاق خواب، سرویس بهداشتی، آشپزخانه، دبه‌ای که به طبقه اول با نشیمن و میز بار، سرویس بهداشتی جداگانه متصل به نشیمن و 2 خواب که یکی مستر و دیگری معمولی، تراس رو به جنوب با ویو جنگل را خواهید داشت.

امکانات و امتیازات ویلا؛
ویلا با سند ششدانگ مالکیت، مجوز ساخت و دارای کنتور برق و گاز نصب شده روی ویلاست، ویلا شهرکی و در جای دنج شهرک با ویو جنگل واقع شده است که فاصله ویلا تا دریا نیز در حدود 400 متر می‌باشد و جزو ویلای دوبلکس جنگلی نزدیک به دریا و درون شهرک شناخته می‌شود.

قیمت ویلا؛
قیمت خرید ویلا با توجه به داشتن امتیازات و امکانات فوق و در نظر داشتن متراژ و مساحت ویلا 2 میلیارد و 600 میلیون تومان از سوی مالک ارزش گداری شده و با حساب سرانگشتی و محاسبه ساخت ویلا با توجه به متراژ زمین و ارزش ملک، قیمت متعادل و منطقی خواهد بود.زمین و هزینه ساخت ویلا در حدود2/600 است.

نگاهی کلی به مزایای ویلا دوبلکس شمال

ویلای فروشی دوبلکس در شمال

ویلا دوبلکس
فروش ویلا دوبلکس
این بار به سراغ ویلا دوبلکس آمده‌ایم، آمده‌ایم تا از مزایایش بگوییم و معایبش را به چالش بکشیم.
ویلا دوبلکس که از نگاه خیلی‌ها راه پله‌های باشکوه است و لابی بی‌نظیر، گاه معایبی دارد قابل توجه. لطفا با ما همراه باشید.

ویلا دوبلکس با منظره‌ای بکر گره خورده
در این مقاله انگشت‌مان را به سوی ویلا دوبلکس نشانه گرفته‌ایم و این نوع ویلاها را در مرکز توجه قرار داده‌ایم.
آن زمان که عزمتان را جزم می‌کنید در شمال ویلایی داشته باشید بزرگ و البته باشکوه، بی‌تردید با واژه‌هایی مواجه می‌شوید نامأنوس.

وقتی پایتان به بنگاه معاملاتی ویلا باز می‌شود با واژه‌هایی دست به یقه خواهید شد هم‌چون فلت یا دوبلکس.
واضح است که بارها و ماه‌ها کلماتی مانند دوبلکس را شنیده‌اید اما نکاتی هستند که مغول مانده‌اند و احتمالا از نظرتان دور افتاده‌اند.
مایلیم مروری داشته باشیم بر ویلای فروشی دوبلکس در شمال و تصمیم داریم فروش این نوع ویلاها را زیر ذره‌بین ببریم.

مقاله را رسما آغاز خواهیم کرد با این سؤال که:

مزایای ویلا دوبلکس کدامند؟
آن‌چه با شنیدن نام دوبلکس به ذهن متبادر می‌گردد، فضای باز است، وقتی با یک ویلا دوبلکس طرفیم خیالمان از بابت جا و مکان راحت است.
می‌دانیم با مشکل کمبودِ فضا دست به گریبان نخواهیم بود، نیاز نیست وسایلمان را بر هم سوار کنیم تا اندک فضایی فراهم گردد برای تعبیه اسباب ضروری.

لطفِ ویلای دوبلکس به همین جا ختم نمی‌شود، ویویی دارد بی‌همتا و چشم‌اندازی بی‌بدیل، از قاب ویلا دوبلکس می‌توان شکوهِ طبیعت را یک جا دید.
آن زمان که بر فرازِ تراس ویلا دوبلکس می‌ایستید و نگاهی می‌اندازید به منظره‌ای که در مقابل نگاهتان قد علم کرده و خودنمایی می‌کند، به وجد خواهید آمد و لبریز خواهید شد از زیبایی‌های وصف ناپذیر و شگفتی‌های ممتد.

به زعم این که مزایای ویلا دوبلکس عدید است و بسیار اما باید بپذیریم این نوع ویلاها با معایبی هم گلاویزند. همین فضای بزرگ که آن را مزیتی بارز برشمردیم و فاکتوری ممتاز خطاب نمودیم، خود مهدِ برخی دردسرهاست.

در انتخاب سیستم گرمایشی و سرمایشی برای ویلای دوبلکس باید دقت کرد و توجه داشت به این که گرم کردن چنین فضایی یا سرد نمودن آن دستگاهی می‌طلبد قوی و پرقدرت.
گرم نگه داشتن فضاهای بزرگ، کاری است دشوار همان گونه که سرد نمودن چنین اماکنی کاره ساده‌ای به نظر نمی‌رسد. عموما رسیدگی به ویلای دوبلکس هزینه‌های گزاف می‌تراشد. می‌دانید مقصودمان از رسیدگی چیست؟
منظورمان تنها تعمیرات داخلی یا خرید سیستم گرمایشی/سرمایشی نیست، مقصود فضای سبز ویلا است.

آن زمان که محیطِ سبز ویلا مغفول بماند، ویلا با واحدی مسکونی در دلِ تهران چه تفاوتی خواهد داشت؟

باطراوت نگه داشتن فضایِ سبز ویلا نیازمند هزینه‌های دوره‌ای و پیوسته است.

در ویلای دوبلکس، حفظ امنیت نکته‌ای است کلیدی که به واسطه بکارگیری سیستم‌های هوشمند عملی می‌گردد، استفاده از چنین سیستم‌هایی به نوبه خود هزینه‌های گزاف می‌خواهد و پول زیاد.
همه این‌ها را گفتیم تا به این نتیجه کلی برسیم که هر ویلایی بی‌تردید با مزایایی گره خورده و با معایبی عجین شده. باید ویلای فروشی دوبلکس در شمال را در یک کفه ترازو گذاشت و با وزنه‌های مختلف آن را سبک سنگین نمود آن‌گاه به نتیجه‌ای نهایی دست یافت و در این راستا گام برداشت.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.