فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

ویلای فروشی سنددار شمال - کد: 2464 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 450 متر مربع
متراژ بنا: 250 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: 5 تا 10 سال
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 850،000،000  تومان

ویلای فروشی سنددار شمال در همه جای این خطه سرسبز یافت می‌گردد و ما بنا به خواسته افراد مناطق شمالی را به سه دسته ضعیف، متوسط و قوی تقسیم می‌کنیم.


ویلای فروشی سنددار در مناطق ضعیف شمال

این دست از ویلاها بیشتر در مناطق غربی و شرقی شمال که در اصطلاح توریست پذیر نبوده و از لحاظ خرید و فروش ویلا زیاد در چشم نیستند می‌توان یاد کرد.


ویلای فروشی سنددار در مناطق متوسط شمال

این دست از ویلاها بین مناطق قوی و ضعیف که ممکن است به حالت ویلا ساحلی و یا ویلا جنگلی باشند اشاره دارد و افراد کمی که خواستار انتخاب و خرید ویلای سنددار در مناطق شلوغ و زنده شمال را دارند به این مناطق روی می‌آورند.


ویلای فروشی سنددار در مناطق برند و قوی شمال

این دسته از ویلاها بسیار مورد توجه واقع شده‌اند، چرا که در بهترین مناطق ویلایی و برند شمال هم‌چون متل‌قو، رامسر، نوشهر، رویان و نمک‌آبرود قرار داشته و این مناطق چون فاصله دریا و جنگل بسیار به هم نزدیک می‌باشد مورد استقبال قرار می‌گیرد.
ویلای فروشی سنددار شمال در این مطلب به یک ساختمان ویلایی دوبلکس 4 خواب 240 متری در زمینی به مساحت حدود 450 متر تعلق دارد که در بهترین منطقه شمال در نوشهر واقع شده است.
در مورد ویلاهای فروشی نوشهر همان‌طور که قبلا به آن اشاره داشتیم، به دلیل نزدیکی به جاده‌های کندوان و هراز و هم‌چنین نزدیکی کوه و دریا در این منطقه، جزو ویلاهای برند و لوکس در شمال شناخته می‌شوند.


مشخصات داخلی و بیرونی ویلا از لحاظ معماری؛
ویلای فروشی سنددار در شمال با سازه‌ای در حدود 10 سال ساخت که به ویلاهای خاص و قدیمی با نقشه‌ای شیک و جادار و حیاطی خصوصی و دربست به عنوان ویلا باغ شناخته می‌شود دارای بنای دوطبقه یا دوبلکس با 4 خواب است که علاوه بر آن دارای تراسی در طبقه فوقانی ویلا که به نام روف گاردن با دید 180 درجه مناظر دیدنی جنگل و دریا همراه است.
ویلا با نمایی زیبای بتونی و محوطه‌ای سرسبز با درختان متنوع و گل‌های زیبا جلوه‌ای خاص از ویلا باغ را به تصویر می‌کشد که در طبقه اول شاهد 2 اتاق خواب 2 سرویس، آشپزخانه، سالن بزرگ و مبله شده، اتاق بازی، و در طبقه دوم نشیمن و 2 خواب و بالکن یا همان اُپن تراس را خواهید داشت.
موقعیت محلی ویلا؛
ویلای فروشی سنددار شمال در موقعیت خاص و بی‌نظیر در محدوده شهرستان نوشهر اعمار گردیده و به ویلاهای نزدیک شهر نام برده می‌شود و از امکانات و مزایای ویلای شهری برخوردار است و علاوه بر این با دارا بودن چشم‌انداز وصف ناپذیر جنگل و دریا، در محیطی مستقل و دنج در خیابانی آسفالته با همسایگانی تهرانی‌نشین با ساختمان‌های ویلایی بی‌نظیر اطراف که بیشتر آن‌ها مستقل با حیاطی دربست و بزرگ همراه هستند و به ویلا باغ شناخته می‌شوند قرار گرفته است.
ویلای سنددار فروشی با محوطه‌ای زیبا و مستقل به عنوان ویلا باغ فروشی در نوشهر نیز می‌توان از آن یاد کرد و برای آن دسته از عزیزانی که در تلاش برای خرید ویلای سنددار مستقل با حیاطی سرسبز و خصوصی در شمال و به خصوص نزدیک به شهر و آن هم در نوشهر هستند گزینه‌ای بسیار مطلوب خواهد بود که بازدید و منتخب نمودن آن برای خرید خالی از لطف نخواهد بود.

قیمت ویلا:
قیمت ویلای فروشی سنددار در شمال برای این گزینه در حدود 850 میلیون تومان است که به نظر کارشناسی ما با توجه به موقعیت مناسب و شهری، داشتن چشم‌انداز بی‌نظیر، فاصله نزدیک با دریا و شهر، محوطه‌ای زیبا و سرسبز و مستقل، نمونه‌ای از ویلا باغ مستقل و زیبا، ساختمانی مستحکم و خوش نقشه، داشتن سند مالکیت ششدانگ، گزینه‌ای به قیمت و ویلای اکازیون برای خرید در شمال و نوشهر خواهد بود که با توجه به متراژ زمین و مساحت بنا نسبت به ویلاهای مشابه دارای قیمتی در خور شأن و منطقی شناخته می‌شود.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.