فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

ویلا دوبلکس نوشهر - کد: 2476

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 350 متر مربع
متراژ بنا: 250 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 6،300،000،000  تومان

ویلا دوبلکس نوشهر یعنی انتخاب برتر ویلا در شمال از نظر نوع سازه و موقعیت منطقه‌ای، چرا که نوشهر بهترین منطقه خرید ویلا ساحلی در شمال و سازه دوبلکس ویلا نیز از برترین و پرفروش‌ترین نمونه ویلا در کل شمال و مازندران است.

نوشهر را بهتر بشناسیم
همان‌طور که قبل‌تر به آن اشاره داشتیم نوشهر از شهرهای غرب استان مازندران و حدفاصل رویان تا چالوس را به خود اختصاص داده و از غرب به جاده کندوان و از شرق به جاده هراز که هر دو از راه‌های منتهی به پایتخت و در کل به سراسر کشور است و این تمام ماجرا نیست، نوشهر به دلیل فاصله نزدیکی که با دریا و جنگل به صورت ذاتی در خود دارد همیشه مورد توجه قرار داشته و این عوامل آن را به بهترین شهر شمال برای خرید ویلا مبدل ساخته است.

ویلایی که در این قسمت می‌خواهیم راجع به آن صحبت کنیم یک ویلای دوبلکس شهرکی در نوشهر است که به طور خاص‌تر می‌توان آن را جزو ویلاهای حومه نوشهر دانست که در مناطق ویلایی و روستاهای جنگلی این شهرستان احداث شده‌اند.

کلیاتی در مورد ویلا دوبلکس نوشهر؛
ویلا داخل شهرک جنگلی، فاصله شهرک تا جاده سراسری و دریا در حدود 500 متر، زمین 350 متری با موقعیت شرقی غربی، محوطه‌ای زیبا و کامل، منطقه‌ای توریستی با شهرک‌ها و ویلاهای فراوان و متعدد، بنای دوبلکس 4 خواب مستر، دارای سند مالکیت و مجوز ساخت، کنتور برق و گاز نصب شده روی ویلا، دارای نگهبانی 24 ساعته، ویلا مجهز به سیستم هوشمند، می‌باشد.

شرح و نوع ساخت و نقشه ویلا دوبلکس نوشهر.
در طبقه اول شما سالن نشیمن نسبتا بزرگ که با کف سرامیک و سقف چوب و کناف و شومینه‌‌ای گازی، آشپزخانه کامل، اتاق‌خواب مستر به همراه کمددیواری، و زیر‌پله‌ای که به صورت انباری مشخص شده را خواهید داشت و با گذر از پله‌ای سنگی به طبقه دوم که شامل نشیمن کوچک و 3 اتاق خواب مستر به همراه کمد، تراسی رو به شرق با چشم‌انداز جنگل را خواهید داشت.

محاسن و امتیازات برتر ویلا؛
همان‌گونه که می‌دانید شهرکی بودن ویلاست که خود به دلیل داشتن امنیت از مزیت‌های مهم خرید ویلا در شمال می‌باشد، هم‌چنین داشتن 4 خواب مستر نیز بسیار علاوه بر این وجود سیستم هوشمند و کنترل از راه دور با نام این ویلا دوبلکس نوشهر خود مزیت دیگری است قابل توجه، در ضمن داشتن سند مالکیت و هم‌چنین مجوز ساخت نیز از ضروریات و مدارک مهم ویلاست که در تصمیم خریدار تاثیر بسزایی دارد و این ویلا دوبلکس در نوشهر از آن بهره‌مند است.

قیمت ویلا؛
ویلا دوبلکس نوشهر را با قیمتی در حدود 6 میلیارد و 300 میلیون که از سوی مالک قیمت‌گذاری شده خواهید داشت و از نظر کارشناسی و فنی می‌توان قیمت 6 میلیارد و 200 را برای ویلا در نظر گرفت و این قیمت با توجه به هزینه ساخت ویلا و مشخصات فوق خواهد بود و ناگفته نماند مالک نیز چنان‌چه شرایط پرداخت ایده‌آل باشد، حاظر به فروش خواهد بود.

خلاصه کلام؛
ویلا دوبلکس نوشهر را به عنوان نمونه‌ای از ویلای دوبلکس 4 خواب شهرکی مطرح نمودیم همین‌طور ویلا دارای سند و مجوز ساخت که شاید مورد پسند شما برای خرید باشد.

صحبت پایانی؛
ویلا دوبلکس نوشهر یا شهرکی است و یا مستقل که در مورد تفاوت این دو مدل باید به امکانات شهرک‌های ویلایی اشاره داشت که ویلاهای مستقل از آن محرومند و تفاوت ویلای شهرکی با ویلای مستقل را کامل نمایان می‌کند، البته تفاوتی دیگر نیز در ویلا دوبلکس نوشهر مشاهده می‌شود و آن موقعیت ویلا ساحلی و ویلا جنگلی است که در بیشتر موارد تفاوت‌های قابل ملاحظه‌ای دارند که در قسمت تفاوت ویلا ساحلی با ویلا جنگلی در شمال به آن اشاره داشته‌ایم.

در هر صورت ویلا دوبلکس نوشهر را در 80% ویلاهای احداثی این شهرستان که برای فروش معرفی شده و یا فروش رفته‌اند خواهید دید، چون ویلا دوبلکس از پرطرف‌دارترین و کامل‌ترین نقشه ویلاست. این سبک از ویلاها معمولا در دو طبقه و با تعداد 2 تا 5 خواب که عموما در طبقه اول 1 خواب، آشپزخانه، سرویس بهداشتی، سالن‌نشیمن و در طبقه دوم 2 تا 4 خواب و سالن کوچک و تراسی شمال جنوبی را خواهید داشت که چنین ویلایی نمونه کامل و مطلوبی برای خانواده‌هاست.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.