فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

پیش فروش ویلا - کد: 2050 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 650 متر مربع
متراژ بنا: 350 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،265،000،000  تومان

پیش فروش ویلا در شمال و پیش فروش آپارتمان‌های ساحلی و جنگلی در شمال و در شهرهای نوشهر و سیسنگان و رویان، از جهاتی که به آن اشاره می‌کنیم به نفع خریدار ویلا و آپارتمان در شمال می‌باشد. پیش فروش ویلا چون در مرحله مقدماتی و در مرحله سفت‌کاری ویلا بیشتر اتفاق می‌افتد، خریدار ویلا می‌تواند اعمال سلیقه در مرحله نازک‌کاری ویلا نماید، چون در این مرحله تمامی مصالح و متریال استفاده شده در ویلا از قبیل، کاشی و سرامیک، شما می‌توانید روی رنگ‌بندی و سایز و اندازه کاشی و سرامیک ویلای مدنظر اعمال سلیقه داشته باشید تا ویلا باب میل شما به اتمام برسد. همین‌طور درب و پنجره و شیرآلات ویلا را می‌توانید از نوع و رنگ دلخواهتان استفاده کنید.
پیش فروش ویلا محاسن خاص خود را در شمال به همراه دارد، چون در آخر ویلا شمال به سلیقه و خواسته شما به اتمام می‌رسد.
قیمت این ویلای پیش فروش در شمال یک میلیارد و دویست و شصت و پنج میلیون تومان برآورد شده است که از این مبلغ 30 درصد نقد به فروشنده ویلا و مابقی در اتمام کار به فروشنده ویلای پیش فروشی طبق توافق پرداخت تا با اخذ پایان‌کار ویلا در نهایت تسویه حساب کامل صورت گیرد.
پیش فروش ویلا قاعده و قانون خاص خود را دارد و اشخاصی به عنوان پیش فروشنده که مالک اولیه ملک بوده و پیش خریدار که به عنوان مالک ثانویه بعد از طی قرار داد پیش فروش ویلا شناخته میگردد، منعقد می‌شود.
پیش فروش ویلا ممکن است برای تمامی ویلاها در هر نقطه‌ای از شمال اتفاق بی‌افتد، چون مشاهده شده پیش فروش ویلا ساحلی و همین‌طور پیش فروش ویلا جنگلی که ممکن است به صورت مستقل و در محیط شهری و یا در محیطی شهرکی انجام گیرد وجود دارد.

چرا پیش فروش ویلا؟

چون عده‌ای از خریداران ویلا به دلیل این‌که با شرایط خرید ویلا به صورت اقساطی به گونه‌ای که در ویلاهای پیش فروشی بیشتر شاهد هستند و می‌توانند با پرداخت مبلغی نقد و مابقی طی پیشرفت کار و در حین ساخت ویلا پرداخت می‌شود، در خرید ویلا دچار مشکل نشوند و نکته دیگر اعمال نفوذ و سلیقه در متریال اساسی و قابل رویت در ساخت ویلا و بیش‌تر در مرحله نازک‌کاری می‌باشد.

آیا پیش فروش ویلا به نفع خریدار خواهد بود؟

همان‌طور که گفتیم پیش‌فروش ویلا می‌تواند برای خریداران و اشخاصی که فرصت و زمان کافی برای ویلا‌دار شدن دارند بسیار مناسب و ایده‌آل باشد، چرا که علاوه بر این‌که می‌توانید در مراحل ساخت ویلا اعمال سلیقه داشته باشید، همچنین می‌توانند خرید قسطی و شرایطی ویلا را تجربه کنند و در نهایت مالک ویلایی نوساز با قیمت خرید مناسب شوند.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.