فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

پیش فروش ویلا شمال - کد: 2183 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 1000 متر مربع
متراژ بنا: 450 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 3،000،000،000  تومان

پیش فروش ویلا لوکس و مدرن داخل شهرک معروف و مطرح در شمال که بین شهرهای نوشهر و رویان و در اصل در محدوده و حوضه جغرافیایی نوشهر با دارا بودن سند شش دانگ با 1000 متر مربع زمین خوش قواره شهرکی و با 450 متر بنای دوبلکس شیک و لوکس و زیبا به صورت نمای رومی و کاخ ویلا، با داشتن 4 خواب بزرگ و جکوزی و سونا خشک و با کابینت ممبران با صفحه کورین و شیرآلات از جنس توتی و کاشی‌های مرغوب و درجه یک و پنجره‌های pvc دو جداره با کیفیت عالی به عنوان متریال و مصالح کاربردی در این ویلا پیش ساخته و پیش فروش می‌باشد.

قیمت ویلا

قیمت پیشنهادی ویلا توسط فروشنده بعد از اتمام کار و حیاط‌سازی کامل و در اصطلاح کلید تحویل به مشتری و خریدارن ویلا لوکس و مدرن و شیک با سند و جواز ساخت ویلا، در محیطی دنج و آرام شهرک کامل و آماده و بزرگ منطقه شمال در حدود 3 میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده، در ضمن قیمت پیش فروش این ویلا تا ابتدای مرحله نازک کاری و قبل از نصب درب‌ها و پنجره‌ها و کف پوش‌ها و کلیه مراحل اجرائی در نازک کاری توسط مالک 2 میلیارد تومان برآورد قیمت شده است.
ویلا با ستون‌های زیبا و استوار با نمائی رومی به صورت کاخ ویلا داخل شهرک با زمین زیاد در حدود 1000 متر مربع با سند شش‌دانگ و مالکیت کامل و خوش قواره که یکی از ویلاهای مدرن و زیبای این شهرک قدیمی و نام‌دار در شمال و محدوده شهرستان نوشهر می‌باشد.
پیش فروش ویلا در شمال، در اصطلاح به ویلاهائی در شمال اطلاق می‌گردد که مالک و سازنده ویلا تا مرحله اتمام سفت‌کاری و شروع مرحله نازک کاری ویلا، یعنی بعد از 40 تا 50 درصد مراحل ساخت ویلا اقدام به فروش ویلا به صورت پیش از موعد و اتمام ساخت می‌نماید که این روش فروش ویلا برای خریدارانی که فرصت چند ماهه برای خرید ویلا در شمال را دارند، موردی بسیار عالی و ایده‌آل خواهد بود.
پیش فروش ویلا در شمال برای خریداران و متقاضیان ویلا به این علت مناسب و به صرفه است که، خریدار می‌تواند با اعمال سلیقه در ساخت ویلا مشارکت داشته باشد. به عنوان مثال در انتخاب درب و پنجره از نظر رنگ و جنس و کیفیت و انتخاب شیرآلات باب سلیقه و میل، انتخاب کف پوش‌ها در ویلا از لحاظ رنگ و کیفیت و از همه مهم‌تر انتخاب کابینت و کاشی و سرامیک که کاملا سلیقه‌ای می‌باشد اعمال نظر نماید و در صورت اختلاف حساب هر یک از متریال‌ها خریدار ویلا پیش فروش ما‌به‌التفاوت اجناس را به فروشند ویلا پرداخت می‌نماید.
پیشنهاد شرکت بانیان مسکن به خریداران ویلا در خصوص خرید ویلاهای پیش فروش و نو ساخت تا مرحله نازک کاری، این ویلا با 1000 متر زمین در شهرک در بهترین منطقه شمال با سازه و بنایی مدرن و لوکس در نوشهر و اطراف شهر می‌باشد.
در راستای پیش فروش ویلا در شهرهای شمالی، متل‌قو، نمک‌آبرود، چالوس و پیش فروش ویلاهای ارزان قیمت با سازه‌ای زیبا و مدرن در موقعیت ساحلی و جنگلی با سایت املاک و مشاور املاک با سابقه و فعال منطقه شمال در خصوص خرید و مشاوره موارد پیش فروشی در شهرهای شمالی با ما تماس بگیرید.

پیش فروش ویلا به چه معناست و آیا پیش فروش ویلا در شمال به صرفه خواهد بود؟

پیش فروش ویلا در شمال، شامل ویلاهای فروشی است که در نیمه راه مالک بنا به دلایلی حاضر به فروش آن خواهد شد، سوال این‌جاست آیا پیش فروش ویلا به نفع فروشنده است؟ تا حدودی در پاسخ به این سوال باید گفت که؛ اگر با بررسی جوانب و داشتن سود برای مالک اولیه همراه باشد بله به صرفه خواهد بود. البته فروشنده باید آینده‌نگر بوده و نوسانات بازار مسکن تا چند ماه آینده که قرار است ویلا را تحویل دهد بسنجد و بعد اقدام به فروش پیش از موعد ویلا نماید.

آیا خرید ویلای پیش فروشی در شمال به نفع خریدار است؟

در رابطه با خرید ویلاهای پیش فروشی یا نیمه کاره باید گفت تا حدودی که خریدار دغدغه نوسانات قیمت را در آینده نخواهد داشت و این دغدغه بر دوش فروشنده است، علاوه بر این خریدار با اعمال سلیقه‌ای که در حین ساخت انجام می‌دهد طبیعتا در آخر ویلایی دلخواه و مورد تایید همه اعضا خانواده را خواهد داشت.


نتیجه‌گیری؛
پیش فروش ویلا در شمال را در حدود 2 درصد از ویلاهای فروشی خواهیم دید، پس بهتر است فروشنده با آینده ‌نگری و توجه به تورم پیش رو قرارداد مناسبی با خریدار بسته و بر‌عکس خریدار نیز با انتخاب و بازدید از نقشه ویلای پیش فروشی مورد تایید سعی در اتمام پروژه ساخت ویلا با سلیقه و طراحی خود داشته باشد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.