فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

vila shomal - کد: 2010

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 1000 متر مربع
متراژ بنا: 700 متر مربع
تعداد خواب: 6
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

شاید بعضی از دوستان واژه ویلا شمال را به صورت فینگلیش villa shomal سرچ کنند و با این عبارت در جستجوی ویلا برای خرید یا اجاره در شمال باشند که با توجه به فایل های متعدد به همراه توضیحات و تصاویر کامل به سایت املاک بانیان مسکن متصل شده و چنانچه سوال یا پیشنهادی دارند می توانند با مدیریت سایت مطرح تا با مشاوره درست و راه بردی انتخاب مناسبی از فایل مورد نظر خود را داشته باشند.

 

ویلا چیست و در ویلا در شمال چه مزایایی دارد ؟

ویلا شمال این عبارت از 2 کلمه، ویلا به معنی ساختمان های خارج از شهر که اصولا در مناطق تفریحی و توریستی و ییلاقی بنا می گردد و در سازه هایی از فلت تا تریبلکس شناخته می شوند اطلاق می گردد، دیگری واژه شمال است که مختص مناطق شمال جغرافیای ایران می باشد که نسبت به دیگر مناطق کشور از محبوبیت خاصی نزد هموطنان برخوردار است.
ویلا شمال به دلیل دارا بودن طعبیت زیبا و ساحل رویایی، هر فرد شهرنشینی را با دغدغه ها و فشار زندگی جهت آرامش و استراحت به سوی خود جذب می کند، جذب افراد به سمت شمال جهت سکونت بسته به هزینه اقامت و سکونت به طرق زیر صورت می گیرد.


این مورد می تواند بیشتر مختص افرادی باشد که هزینه کافی برای خرید ویلا در شمال را نداشته و یا به قول معروف اجاره نشینی و خوش نشینی، که تمایل به خوش نشینی در بهترین مناطق شمال کشور برای این عزیزان در نظر گرفته می شود، که این موضوع خود به 2 بخش اجاره شبانه و فصلی ویلا و دیگری اجاره و رهن سالانه ویلا در شهرهای برند شمال صورت می پذیرد.
خرید ویلا در شمال: این بخش شامل افرادی می باشد که تمایلی به اجاره ویلا نداشته و توان خرید ویلا در شمال را دارند و از این که در ویلای اجاره‌ای که لوازم اثاثیه هایش متعلق به شخص دیگری است تمایل برای اقامت و استراحت نداشته و بیشتر تمایل به داشتن ویلایی با مالکیت خود هستند و توان خرید ویلا در شمال را داشته و می توان فروش ویلا در شمال را با توجه به هزینه و توان خرید، با انواع ویلاهای فروشی شمال و سازه ها و موقعیت مختلف به ایشان معرفی کرد.

 

این ویلا جزو برترین ویلاهای ساخته شده در خطه سرسبز شمال، با دید و چشم اندازی باور نکردنی و رویایی از دریا و جنگل ساخته شده است.
دارای استخری با سقف پوشیده و زیبا و مجلل با حیاطی دلباز و پرگل و گیاه ساخته شده، متریال و مصالح تماما لوکس و خارجی می باشد و دارای  1000 متر زمین شکیل با سند و حدود 700 متر بنای مفید اعمار گردیده است.

 

مکان ویلا و فاصله تا دریا و جنگل

فاصله ویلا با جاده اصلی حدود 300 متر و تا ساحل دریا حدود 350 متر فاصله دارد و جزو ویلاهای لوکس در شمال مطرح می باشد. این ویلا بین دو شهر نور و نوشهر در منطقه ی زیبای چلک واقع شده و تا فرودگاه نوشهر حدود 20 دقیقه با ماشین مسافت دارد.
ویلا در شمان شهرک تهرانی نشین با مشاعات فضای سبز عالی به همراه ویلای خوش نقشه  و لوکس در یکی از بهترین مناطق نوشهر به نام چلک و جاده ریاست جمهوری قرار گرفته است.
چنانچه خواهان ویلا با دید عالی، ویلا با چشم اندازی رویایی، ویلا با متراژ زمین زیاد هستید، صرف نظر از قیمت پیشنهاد ما به شما این ویلا لوکس فروشی در چلک است.
مشابه این ویلا در هیچ منطقه ای از شمال نیست و جزو ویلاهای تک و خاص میباشد.
فروش ویلای جنگلی با قیمت میلیاردی، ویلا در مکانی دنج و آرامش بخش شمال، ویلای باکلاس در شمال در این دسته از ویلاها قرار می گیرند.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.