فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

فروش ویلا مدرن شهرکی - کد: 2061

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 900 متر مربع
متراژ بنا: 530 متر مربع
تعداد خواب: 5
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 2،400،000،000  تومان
خرید و فروش ویلاهای مدرن و شیک داخل شهرک باکلاس و شیک ، این شهرک و ویلاهای موجود در این شهرک جنگلی ، مختص افراد شیک پسند و بازاریها و هنرمندان سینما و پزشکان سرشناس در شمال گرد هم داخل این شهرک باکلاس و مدرن هر یک دارای ویلا در این شهرک میباشند . کف خیابان این شهرک که در 25 کیلومتری شهرستان توریستی نوشهر قرار دارد ، از سنگ و با سنگ لاشه و به صورت شکیل و منظم فرش شده است . ویلا های این شهرک که در حدود 40 ویلا داخل شهرک میباشند ، همگی با متراژ زمین در حدود 900 متر و بنای ویلاها بالای 400 متر میباشد . امتیازات کامل و تک تک ویلاها دارای برق 3فاز میباشند . خوابها مستر بوده و هریک از اتاق خوابها دارای کمد دیواری و تراس مجزا میباشند .
خریدار این ویلا میتواند به 4 طرف شهرک دید کامل داشته باشد همانگونه که از تصویر داخل ویلا و عکس داخل ویلا و تصویر بیرونی ویلا مشخص است . کابینت از چوب گردوی دست ساز بوده و سرامیک و کاشیها از نوع درجه یک اروپا و وارداتی میباشند . به طور میانگین ساخت چنین ویلاهای مدرن و شیکی حدود متری 2 میلیون تومان هزینه در بر دارد .
فروش ویلا با سند شش دانگ در این شهرگ به نام شهرک در شمال میباشد که جزو ویلا های لوکس و شیک منطقه مازندران و شهرستان نوشهر میباشد .