فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

اجاره و رزرو ویلا در شمال - کد: 2029

نوع ملک: اجاره ای
نوع بنا: فلت
متراژ زمین: 300 متر مربع
متراژ بنا: 180 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: 2 تا 5 سال
موقعیت: ساحلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید
در سایت املاک بانیان مسکن قسمتی را به عنوان اجاره ویلا در نظر گرفته‌ایم تا عزیزانی که به هر علتی اجاره ویلا در نوشهر و شهرهای شمالی دیگر را مد‌نظر دارند از آن بهره برده و با رزرو ویلا و انتخاب موارد متعدد ویلای اجاره‌ای ساحلی یا جنگلی در شهرهای ساحلی چون نوشهر، رویان، نمک‌آبرود و متل‌قو که به شهرهای شناخته شده شمال کشور شهرت داشته و همگان از اقامت حتی کوتاه مدت و به صورت اجاره شبانه در جنگل و یا کنار ساحل شهرهای برند فوق خاطره دارند.
 

مشخصات و موقعیت مکانی ویلای اجاره ای:

اجاره و رزرو ویلا فوق که به ویلایی نیم‌پیلوت سه خواب شهرت دارد در شهر بندری نوشهر به کیلومتر 15این شهرستان به سمت رویان در خیابانی آسفالته به طول 1200 متر منشعب از جاده اصلی درون محیطی تهرانی نشین و چند خانوار بومی واقع شده است و شما می‌توانید جهت درخواست اجاره ویلا با ما تماس گرفته و با رزرو ویلا به مدت شبانه روزی خیالی آسوده داشته باشید.
ویلاهای اجاره‌ای را کم‌تر درون شهرک مشاهده خواهید کرد، بیشتر ویلای اجاره‌ای در محیط‌های غیر‌شهرکی و یا خصوصی کوچک به صورت دربست و مستقل وجود داشته و اجاره ویلا کاملا در اختیار مستاجر بوده، خواه مدت اجاره به صورت شبانه باشد و یا به صورت رهن یک ساله، انتخاب با شماست.
 

شرایط  و مدت زمان اجاره ویلا:

اجاره و رزرو این ویلای جنگلی فقط به صورت شبانه روزی مصداق پیدا می‌کند، یعنی شما نمی‌توانید ویلا را رهن کامل کنید یا به صورت یکساله اجاره کنید، بلکه فقط میتوان ویلا را به مدت چند شب اجاره کرد.

 

رزرو ویلا با هماهنگی سایت بانیان مسکن صورت می‌گیرد و شما می‌توانید طی تماس با مدیریت مجموعه، هماهنگ و مبلغی به عنوان پیش پرداخت جهت رزرو ویلا به شماره حساب بانکی موجر یا مدیر بنگاه واریز نموده و بعد از حضور با نمایش فیش واریزی و پرداخت مابقی مبلغ، ویلا را در اختیار گرفته و از اجاره ویلا به مدت چند شب لذت ببرید.
 

نحوه و چگونگی اجاره ویلا:

اجاره و رزرو ویلا در شمال به دو صورت شبانه و دایمی مطرح می‌شود و از این دو مدل، دو دسته اجاره و رهن برای ویلا و آپارتمان شناخته می‌شود و هر کدام با موقعیت ساحلی یا جنگلی طرفداران خاص خود را داشته و بالطبع با قیمت های متفاوتی برای اجاره به مدت یک شب و یا اجاره و رهن سالانه شاهد خواهید بود، و شما با توجه موارد فوق باید نحوه صحیح اجاره ویلا را قبل از این‌که موردی را منتخب کنید بدانید و از آن آگاهی داشته باشید تا خدای ناکرده دچار استرس و نگرانی و مشکلات پیش رو مواجه نشوید و ما در قسمت نکات آموزشی در این رابطه صحبت کرده‌ایم و از شما هم میخواهیم به خاطر آگاهی و معلومات خود، آن را مطالعه بفرمایید.

 

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.