فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا جنگلی در رویان - کد: 2486 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 270 متر مربع
متراژ بنا: 210 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 840،000،000  تومان

خرید ویلا جنگلی در رویان پیشنهاد می‌شود اما چرا؟

ویلا جنگلی که تکلیفش مشخص است، ویلایی دنج، بکر و دوست داشتنی.
از طرفی در خصوص رویان هم که بحث روا نیست، شهری است توریستی و ناب. آیا خرید ویلا جنگلی در رویان نتیجه‌اش جز سود است و حال خوب؟
از خرید ویلا جنگلی در رویان جزئی‌تر سخن خواهیم گفت. لطفا با ما همراه باشید.

ویلا جنگلی، تجربه زندگی از پنجره‌ای متفاوت
همان‌طور که دریای شمال نوازنده یک آهنگ هارمونی در گوشمان است، قدرت و زیبایی جنگل شمال هم به قدری است که جان و جهانمان را شکل می‌دهد.
پیش از پرداختن به خرید ویلا جنگلی در رویان، بحث را این‌طور شروع کنیم که شمال یعنی دریا و البته یعنی جنگل. به عبارتی آن چه زیبایی شمال را برجسته کرده و نگاه‌ها را بدان معطوف ساخته است، ردپای همزمان جنگل و دریا در این دیار است.

عموما زمانی که برچسب جنگلی بر پیشانی یک ویلا می‌زنند، به شما نوید می‌دهند که از لب پنجره هم می‌توانید نگاهتان را با درختان توسکانی گره بزنید، خیره شوید به درختچه‌های قد و نیم قد و لذت ببرید از بوته‌های کوتاه و بلند. بی‌تردید مشاهده گیلاس‌های وحشی بی‌نظیر است و چشم دوختن به بوته تمشک لذت بخش.

اگر یک ویلای جنگلی خریداری کنید آن‌گاه فاصله شما از جنگل در حد چند دقیقه پیاده‌روی خواهد بود، یعنی در لحظه تصمیم می‌گیرید در دل جنگل باشید و دیری نمی‌پاید که خود را محصور در درختان کوتاه و بلند می‌بینید و این‌گونه است که شمال را بهشتی خطاب می‌کنند از نوع زمینی و محلی لقب می‌دهند شگرف برای زندگی. اما به سراغ خرید ویلا جنگلی در رویان برویم.

خرید ویلا جنگلی در رویان، فرصتی ناب
اگر از یک فرد آشنا به شمال درباره خرید ویلا در رویان سؤال بپرسید، حتما تعریف و تمجیدهای زیادی خواهید شنید، اگر مقاله‌های بانیان مسکن را هم مرور کنید، باز هم تصدیق خواهید کرد که رویان از برترین‌های شمال است و از بهترین‌های مازندران.

زمانی که نوشهر را به مقصد شهرستان نور ترک می‌کنید، با رویان مواجه خواهید شد، شهری که مزین به دریا و بهره‌مند از جنگل است و همین عامل سبب شده هم میان علاقمندان به دریا محبوب باشد و هم میان هواداران جنگل.

وجود پارک چنگلی رویان سبب شده همگان این شهر را با نام جنگل‌هایشان بشناسند و اطمینان حاصل کنند بهترین ویلاهای جنگلی را باید در رویان رصد کرد.

در رویان ویلا بخرم چون...

رویان دارای امتیازات ویژه‌ای است، جدا از این که ویلا دارد و جنگل، در نزدیکی پایتخت جای گرفته است. خریداران ویلا خوب می‌دانند بهترین ویلا برای انتخاب نمونه‌ای است که در کمترین فاصله از پایتخت قرار گرفته باشد پس رویان که چنین است بی‌تردید گزینه ایده‌آلی برای خرید ویلا خواهد بود. شهرهای نزدیک به تهران، بهترین گزینه برای سرمایه‌گذاری محسوب می‌شوند از این رو نه تنها با خرید ویلا جنگلی در رویان، در زیبایی‌های این شهر سیر می‌کنید، جنگل را تجربه می‌نمایید، طبیعت را لمس می‌کنید و زندگی را احساس، بلکه می‌دانید ویلایی دارید با ارزش که نقش سرمایه‌ای گران‌بها را برایتان بازی می‌کند.

خرید ویلا جنگلی در رویان همان‌گونه که گفتیم در حاشیه شهر به سمت نوشهر و در روستاهای جنگلی قرار گرفته است و به طور کل فروش ویلا داخل شهر رویان تقریبا صفر خواهد بود و شما ویلای فروشی در اطراف شهر رویان را خواهید داشت، چرا که بیشتر ساخت و سازهای ویلایی در حاشیه شهرهاست البته با دید جنگل و در بعضی موارد با چشم‌انداز دریا هم‌سو است.

توصیف ویلا به شرح زیر است؛
270 متر زمین و 210 متر بنا در سازه‌ای دوبلکس 3 خواب درون مجموعه‌ای vip و کم تعداد در حدود 10 واحد که با محوطه‌ای ایده‌آل و سالن و آشپزخانه، سرویس بهداشتی در طبقه ورودی و 3 خواب که 2 خواب مستر بوده، سرویس جداگانه، تراس رو به جنوب با چشم‌انداز جنگل را مشاهده خواهید کرد، و می‌توان از این فایل به خرید ویلای جنگلی داخل شهرک در رویان نیز نام برد.

در ویلاهای فروشی شمال بهترین‌ها را می‌توانید در شهرهای رویان، نوشهر، متل‌قو و نمک‌آبرود بیابید و در این میان ویلای دوبلکس 3 خواب موردی ایده‌آل و پرفروش خواهد بود که البته ویلای جنگلی نوساز در رویان نمونه‌ای کامل و مناسب می‌تواند برایتان باشد.

خرید ویلا جنگلی در رویان که در حاشیه این شهر در منطقه سی‌سنگان و قواره اول جنگل قرار داشته دارای سند مالکیت و پایان‌کار بوده و البته ویو و چشم‌انداز کامل و آزاد جنگل را با خود به صورت دایم به همراه داشته و می‌توان گفت با دریا پر حدود 400 متر و با جنگل در حدود 50 متر فاصله دارد.

قیمت ویلا؛
برای خرید این ویلای جنگلی در رویان با احتساب موارد و موقعیت فوق شما می‌بایست مبلغ 850 میلیون تومان هزینه کنید که البته تخفیف و قیمت نهایی پای میز مذاکره و قرارداد به خریدار داده خواهد شد.

صحبت آخر؛
خرید بهترین ویلا جنگلی در رویان، راهی است برای لمس زیبایی‌های شمال، با خرید ویلای رویان، توپتان را گل کرده‌اید و سرمایه‌ای خریده‌اید ارزشمند.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.