فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا در توسکا - کد: 2318

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 250 متر مربع
متراژ بنا: 185 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 2،900،000،000  تومان

خرید ویلا در توسکا هم می‌تواند بهترین یکی از بهترین گزینه‌های انتخاب ویلا در شمال باشد و شمال بیشتر در استان مازندران با وسعت زیاد و نزدیکی دریا و جنگل در غرب این استان مورد توجه همگان قرار گرفته است.

در مجموع میتوان گفت که شمال با دو استان مازندران و گیلان شناخته می‌شود و رقابت مازندران و گیلان بر سر فروش ویلا همیشه مورد توجه بوده و طرف‌داران خاص خود را داشته است. خوب بهتر است با توسکا بیشتر آشنا شوید!

تصویری از روستای توسکاتک نوشهر را مشاهده می‌کنید.

توسکا کجاست؟

 

روستای توسکاتک

 

توسکا یا توسکاتک از روستاهای شرقی نوشهر در استان مازندران است که با فاصله 27 کیلومتری شرق نوشهر و 15 کیلومتری غرب رویان واقع شده و از شمال به دریای خزر و از جنوب با رشته کوه البرز و از شرق با پارک جنگلی سی‌سنگان و روستای صلاح‌الدبن‌کلا، پی‌کلا، تاج‌الدین‌کلا و از غرب با روستای علی‌آباد عسگرخان مرتبط بوده و در قلب خود روستای جنگلی دیزیرکلا با ویوی عالی و خیابان نخ شمال و خیابان شکارگاه را جای داده و جزو برترین مناطق و پرفروش‌ترین مناطق ویلایی نوشهر و رویان را به خود اختصاص داده است.

خرید ویلا در توسکا به عنوان یکی از قدیمی‌ترین روستاهای نوار ساحلی در شمال ایران در شهر نوشهر با کثرت ویلاهای خریداری شده و یا ویلاهای فروشی در خیابان‌های ویلایی شناخته شده فرعی این روستا که از یکی از نکات مهم خرید ویلا خیابان منتهی به ویلا است که از غرب با خیابان شکارگاه سلطنتی مرتبط بوده که از قدیم الایام به این نام شهره بوده و در شرق با خیابان فرعی آسفالته نخ شمال با تنوع ساختمان‌های ویلایی فروشی مستقل و شهركی و با توجه به ارتفاع بالای خيابان نخ شمال از سطح دریا، ویلا فروشی در نخ شمال همگی ویو و چشم انداز دریا را به طور مستقیم و آزاد از زوایای مختلف داشته و دارند.

خرید ویلا در توسکا یا همان توسکاتک كه از غرب به روستای علی آباد عسگرخان متصل بوده و از سمت شرق به پارک سیسنگان و یکی از زیباترین مناطق جهت استراحت و استفاده بهینه از ویلاها در مناطق حاشیه ساحل دریا و پای کوه است که با آب و هوای مساعد و بهتر نسبت به مناطق اطراف و از طرفی سر و صدای کمتر نسبت به کنار جاده اصلی و سکوت و دنج بودن این مناطق و از طرفی دید کامل دریا و شهرک و سایر مناطق دیدنی طبیعی اطراف را به همراه دارد.

متراژ زمین و بنا
ویلا معرفی شده برای فروش در توسکاتک با مساحت ‎زمین 250 متر و با متراژ زیربنا 185 متر دوبلکس و شخصی ساز داخل شهرک با سند و پایان کار و نصب تمامی انشعابات و تحویل به مالک به صورت ویلا نوساز و کلید نخورده 3 خوابه، که ‎کف حیاط از سنگ لاشه کوهی و حیاط‌سازی مناسب، نمای ساختمان شمال جنوبی با سنگ لاشه چکشی طلایی رنگ با حفاظ کشی درب و پنجره و نرده تراس آهنی را در تصویر ویلا در سایت خواهید دید.

قیمت ویلا
خرید ویلا در توسکا با قیمت مناسب و میتوان گفت چنان‌چه خرید نقدی انجام گیرد میتوان زیر قیمت و با قیمتی شیرین ویلا را خرید، که در حال حاظر قیمت ویلا در حدود 2 میلیارد و 900 میلیون تومان به صورت نقد و اقساط است که طبق عرف سی درصد مبلغ نقد و مابقی به صورت اقساط و شرایط توافقی است.

شاید در سال 97 می‌توانستیم این ویلا و مشابه چنین ویلایی را در توسکا تا مبلغ 350 میلیون تومان خرید اما در سال 98 با توجه به افزایش مبالغ مصالح، این ویلا را با قیمت 2 میلیارد و 900 تومان ارایه می‌شود که در خصوص این ویلا با متراژ و موقعیت فوق قیمتی منطقی برای این دست از ویلاهای مشخص است.

نقشه و معماری داخلی ویلا
در مورد نقشه و جانمایی به مشتریان میتوان گفت كه در هنگام ورود به این ساختمان درب چوبی با سالن پذیرایی بزرگ با کف سرامیک و سقف کناف و چراغ هالوژن دور سقف سالن با شومینه سنگی و دیواره سالن قسمتی سفید شده و قسمتی با چوب طراحی داخلی انجام گرفته و یک سرویس با انباری زیر پله خواهید داشت، ‎آشپزخانه با کف سرامیک و سقف کناف و کابینت هایکلاس، ‎پله سنگ با نرده چوبی و لوله کشی شوفاژ در طبقه اول خواهید داشت.

طبقه دوم ویلا در توسکا که برای فروش معرفی شده با راهرو در سالن و 3خواب با یک سرویس در سالن یک خواب با مستر و کمد دیواری در قسمت دیگر، ‎2 خواب به تراس شمال راه دارد نرده تراس آهنی و دید کامل دریا را دارد، ‎کف سالن و خواب‌ها سرامیک با سقف لمبه، نوع کاربری ویلا مسکونی و دارای پایان کار و به صورت ویلا نوساز است.
مسافت ویلا و راه عبوری تا دریا و جاده اصلی تا شهر آسفالت و مستقیم بوده و چیزی در حدود 3 دقیقه زمان نیاز دارد و فاصله تا نزدیکترین مسیر به فروشگاه و مرکز خرید و پارک سیسنگان 5دقیقه است.

نکته پایانی
برای خرید ویلا در توسکا سعی دارید و اگر می‌خواهید ویلا 3 خواب در نوشهر و روستاهای اطراف آن را برگزینید می‌توان ویلای شهرکی 3 خواب در توسکاتک و در منطقه نخ شمال را برگزینید، به جرات می‌توان گفت این ویلا خواسته شما را برآورده خواهد کرد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.