فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا با سند شش دانگ - کد: 2141 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 500 متر مربع
متراژ بنا: 320 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 2،100،000،000  تومان

سند ویلا یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های فروش ویلا برای فردی است که می‌خواهد ویلای خود را علاوه بر دارا بودن محیط و منطقه‌ای مناسب، سپس ساخت اصولی و حرفه‌ای به دیگران معرفی نماید. پس بهتر است سند ویلا در شمال و نکات کاربردی آن را بهتر بشناسید تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید.

سند شش دانگ، بهترین گزینه خرید ویلا در شمال

فروش ویلا با سند شش دانگ موهبتی است که ویلاهای کمتری از آن برخوردار هستند، چرا آنقدر از سند شش دانگ تمجید و تعریف می‌شود؟ دلیل آن را می‌توانید در انواع سند ملک و تفاوت اسناد ملکی موجود در شمال جویا شد.
به ندرت ویلا نوساز در شمال دارای سند شش دانگ می‌باشد و بیشتر ویلاها دارای سند شورایی یا همان مبایعنامه و فروشنامه ممهور به مهر شورا بوده که بعد آن در نوبت سند از طریق ماده 147 و 148 قرار خواهند گرفت.

جانمایی و طرح ساخت ویلا

ویلا نوساز با سند شش دانگ مربوط به ویلایی با متراژ زمین حدود 500 متر و بنایی در حدود 320 متر مربع با سازه‌ای دوبلکس و 1 خواب مستر با کمد دیواری و آشپزخانه و پذیرایی بزرگ و شومینه در طبقه فلت یا همان همکف- 2 خواب مستر با کمد دیواری و یک نشیمن متوسط با تراس رو به جنگل و کوه در طبقه دوم قرار دارد و از آن می‌توان به ویلای جنگلی دوبلکس 3 خواب واقع در شهرک یاد کرد.

آدرس یا همان لوکیشن ویلا

با گذر از جاده کندوان و هراز وارد استان مازندران خواهید شد بعد از آن به سمت شهرستان نوشهر به راه خواهید افتاد و با فاصله‌ای در حدود 24 کیلومتر از نوشهر به سمت رویان به راه خواهید افتاد و به روستای علی‌آباد عسگرخان که خواستگاه این ویلاست خواهید رسید. ویلا با دریا 400 متر با جنگل 900 متر و با پارک سی‌سنگان 2 کیلومتر و با شهر رویان 18 کیلومتر اختلاف مسیر دارد.

محاسن ویلا

در جوار این ویلا یک رودخانه کوچک با فضای سبز و حرکت آرامش بخش آب رودخانه در کنار ویلا زیبایی و آرامش خاصی به آن داده است، هم‌چنین ویلا شهرکی با نگهبانی و امنیت کامل و داشتن کنتور برق 3 فاز جداگانه و نقشه‌ای زیبا و در مکانی دنج و آرام از محیط شهرک واقع گردیده است.

قیمت ویلا

فروش ویلا با سند شش دانگ در حدود 2 میلیارد و 100 میلیون تومان در اردیبهشت ماه سال 98 قیمت‌گذاری شده است که در نهایت به خریدار واقعی تخفیف ویژه پای معامله توسط فروشنده البته با شرایط خرید نقدی تا 100 میلیون داده خواهد شد.

شرایط خرید ویلا

همان‌طور که می‌دانید در مورخ فوق قیمت‌ها ثبات قبل را نداشته و دلیل آن افزایش قیمت مصالح و تاثیر آن در فروش ویلای شمال است که به صورت هفتگی و روزانه در نوسان است، به هر حال می‌توان ویلا را به دو صورت نقدی و خرید اقساطی ویلا داشت که در گام نخست قضیه روشن است و در خرید قسطی که به صورت شرایطی نیمی از مبلغ ویلا به صورت نقدی به مالک پرداخت و مابقی مبلغ طی نهایتا 4 ماه به صورت قسطی و چکی به مالک یا همان فروشنده اولیه پرداخت می‌گردد، البته تفاوت در فروش ویلای اقساطی و نقدی در شمال فراتر از این حرفهاست.

پیشنهاد مشاور؛

فروش ویلا با سند شش دانگ یکی از اصول در خرید ویلاست که با منطقه قرار گرفته شده شهری و روستایی ویلا، نوع و کیفیت ساخت، طرح و نقشه ویلا، قیمت خرید منطقی، دسترسی و مسیر رفت و آمد مناسب، بدور از مناطق ممنوعه ویلا، شهرکی بودن ویلا، شمال جنوبی بودن ملک، چشم‌انداز ویلا، برابری می‌کند و داشتن هر یک از این اصول با هم برابرند و امکان این‌که ویلایی تمام شرایط را داشته باشد بسیار نادر خواهد بود.

شاید ویلایی توام شرایط و اصول فوق را داشته باشد و فاقد سند شش دانگ باشد و در عوض دارای سند شورایی باشد! در این جا هیچ جای نگرانی نخواهد بود، چرا که امکان تبدیل سند شورایی به سند شش دانگ تک برگ خواهد بود و به ضرس این که فروش ویلا با سند شش دانگ اولویت شماست موارد مهم‌تر و هم سطح سند شش دانگ چون اصول فوق را از دست ندهید، چرا ؟

چون امکان اخذ سند مالکیت برای ویلای شمال وجود دارد اما شاید امکان چشم‌انداز مناسب، مسیر آسان رفت و آمد، مناطق ممنوعه ویلا، قیمت مناسب وجود نداشته باشد و فقط به خاطر سند شش‌دانگ موهبت‌های فوق را از دست دهید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.