فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا مدرن - کد: 2498 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 514 متر مربع
متراژ بنا: 450 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 2،300،000،000  تومان

هر آن‌چه نیاز است درباره ویلا مدرن و مزایایش بدانید

فروش ویلا مدرن
فروش ویلای مدرن شمال
در این مقاله فروش ویلای مدرن شمال را از نظر خواهیم گذراند.
مقدمه‌ای خواهیم داشت بر ویلا مدرن، پای طراحی مدرن را به میان باز خواهیم کرد و مزایایش را روایت خواهیم نمود.
در ادامه مقاله را با یک جمع‌بندی کلی به پایان خواهیم برد. لطفا با ما همراه باشید.

از ویلاهای سنتی تا نمونه‌های مدرن 

فروش ویلای مدرن شمال، راهی جهت کسب سود
نخستین باری نیست که از انواع ویلای مدرن در شمال صحبت می‌کنیم، این بار اما آمده‌ایم تا نکات جدیدی روایت کنیم و ویلا مدرن را از زاویه‌ای دیگر به بحث بگذاریم. واژه مدرن از آن دست واژه‌هایی است که این روزها به کررات به گوش می‌خورد، از بیلبوردهای بزرگ سر چهارراه گرفته تا در و دیوارهای شهر همه یک صدا واژه مدرن را فریاد می‌زنند و تمام کسب و کارها بر سر ربودن این واژه جسورانه می‌تازند. ما اما آمده‌ایم تا بگوییم در بلبشوی کنونی به ضرس قاطع فروش ویلا مدرن هم به همین اندازه وسوسه کننده و تحسین برانگیز است.

طبق روالِ همیشه، مایلیم کمی مقدمه چینی کنیم و به نوعی مقدمات سفر به این بحث را با شمِ هنرمندانه کنار هم بچینیم.

برآنیم سوالی مطرح کنیم و با پاسخ به آن، بحث را پله پله به جلو هل دهیم. بهتر است این گونه آغاز کنیم، مقصود از ویلا مدرن چیست؟

مقصود از ویلای مدرن چیست؟
آن جا که واژه مدرن قد علم می‌کند بی‌تردید لفظ سنتی هم نمود می‌یابد تا تلفیقشان کاری شود کارستان، در این‌جا تفاوت ویلای قدیمی با ویلای مدرن را به چالش می‌کشیم.
به زعم این که کم نیستند آنان که خود را هوادار شش آتیشه ویلا سنتی خطاب می‌کنند باید بپذیریم ویلا مدرن هم شاه‌کاری است بزرگ که طرفداران پر و پا قرص خودش را دارد.
بسیارند آنان که در برابر ویلا سنتی سینه سپر می‌کنند و اذعان می‌نمایند ویلا مدرن بهترین گزینه برای انتخاب است.

همه چیز از یک عبارت محبوب شروع می‌شود: معماری مدرن.
آن زمان که نام ویلا مدرن را به میان می‌آوریم و آن را برجسته می‌سازیم، در لفافه از یک معماری مدرن سخن می‌گوییم که آرامش را دو دستی تقدیم بیننده می‌کند و سادگی را به طرزی ماهرانه و خلاقانه به تصویر می‌کشد.

پس تا این جای کار به این نتیجه رسیدیم:
سادگی پای ثابت ویلاهایی است که ادعا می‌شود به سبک مدرن طراحی شده‌اند و در پسِ آن‌ها یک معماری مدرن سر برافراشته است.
فروش ویلا مدرن، پرمشتری و پرمتقاضی احتمالا شما هم شنیده‌اید که می‌گویند سر و رازِ زیبایی در سادگی است.

اگر بخواهیم شفاف‌تر بگوییم این می‌شود که در یک ویلای تمام عیار حتما ردی از سادگی به چشم می‌خورد و نشانی از یک‌پارچگی بصری مشهود است.
با توجه به مقبولیتی که معماری مدرن در عصر حاضر کسب کرده، دور از انتظار نیست که فروش ویلا مدرن، پرتقاضا باشد و خریداران دست و پا بشکنند برای ویلاهایی که خود را به این سبک طراحی گره زده‌اند و چنین سبکی را در جای جایشان فریاد می‌زنند.

می‌خواهیم نمونه‌ای از ویلای مدرن که امروزه بسیار در شمال باب شده را به معرض نمایش قرار دهیم. ویلایی مدرن با نمای چوب و شیشه به همراه روف‌گاردن که نمونه‌ای از ویلای لوکس شهرکی خواهد بود.
ویلا مدرن در حدود 450 متر دوبلکس 4 خواب + شاه‌نشین و روف‌گاردن با چشم‌انداز زیبا که در زمین 514 متری سنددار که در دسته سندهای عرصه و عیان قرار داشته و درون شهرکی هکتاری با نمای شمال جنوبی اعمار شده است.

امتیازات ویلا؛
از امتیازات ویلا علاوه بر سازه‌ای مدرن با پنجره‌های قدی، چشم‌انداز باز و کامل جنگل و شهرک است که فاصله ویلاها در این مجموعه حدود 20 متر از هم است، داشتن سند مالکیت شش‌دانگ عرصه و عیان، 3 سرویس‌ و حمام مستر، مجوز ساخت (البته دریافت مجوز ساخت قبل از احداث ویلاست و این آپشن نیز از نکات مهم خرید ویلا در شمال خواهد بود)، شهرک برند، نگهبانی، برق3 فاز، گاز، آب نصب، دسترسی آسان با خیابان 24 متری آسفالته تا شهرک، فاصله با کوه 500 متر با دریا کمتر از دو دقیقه نیز از امتیازات قابل ذکر آن است.

لوکیشن ویلا؛
همه شما با نوشهر آشنایید و می‌دانید ویلاهای فروشی نوشهر بیشتر در حومه این شهرستان تا به سمت رویان قرار گرفته‌اند، این ویلا میز دقیقا مابین نوشهر و رویان در منطقه سی‌سنگان واقع شده که با نوشهر 28 و با رویان در حدود 20 کیلومتر اختلاف مسافت دارد.

خلاصه مطلب؛

ویلا مدرن دوبلکس که در مجموعه‌ای جنگلی به عنوان ویلای جنگلی شهرکی از آن یاد می‌شود و در دسته خرید ویلا با سند ششدانگ عرصه و عیان (که نکات کاربردی سند برای ویلا در شمال) نام برد، گزینه‌ای است ناب و با ارزش برای آن‌ها که در پی خرید ویلای مدرن شهرکی در شمال هستند خواهد بود.

قیمت ویلا؛
ویلا مدرن با توجه به نوع و متراژ ساخت و مساحت زمین در حدود 2 میلیارد و 300 میلیون تومان است که طبق معمول تخفیفی برای خریدار واقعی نیز در نظر گرفته خواهد شد.

مخلصِ کلام این که، فروش ویلای مدرن، فرصتی برایمان رقم می‌زند تکرار نشدنی تا ویلایی خریداری کنیم که با معماری ساده عجین شده و سادگی در جان و جهانش ساری گشته، ویلایی که سادگی را در تار و پودش گنجانده و شعارش را ارائه یک معماری شکیل و ساده عنوان می‌کند، همین مساله باعث شده تا دلایل خرید ویلای مدرن و لوکس در شمال اتفاق بیفتد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.