فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش ویلا مدرن شهرکی - کد: 2061

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 900 متر مربع
متراژ بنا: 530 متر مربع
تعداد خواب: 5
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

فروش ویلا مدرن شهرکی برای افرادی جذاب است که تمایل به داشتن املاکی خاص و لوکس را در شمال دارند و می‌توان به 10 دلیل برای خرید ویلای لوکس در شمال را نام برد که هر خواسته و سابقه‌ای را پوشش می‌دهد.

خرید و فروش ویلاهای مدرن و شیک داخل شهرک باکلاس، این شهرک و ویلاهای موجود در این شهرک جنگلی مختص افراد شیک‌پسند و بازاری‌ها و هنرمندان سینما و پزشکان سرشناس در شمال می‌باشد که گرد هم داخل این شهرک باکلاس و مدرن هر یک دارای ویلای خاصی در این شهرک هستند.

همان‌طور که می‌دانید امکانات شهرک‌های ویلایی در شمال متفاوت و شامل شهرک‌های قوی و ضعیف است که همین مساله نیز می‌تواند در قیمت نهایی ویلا تاثیر گذار باشد.

کف خیابان این شهرک که در 25 کیلومتری شهرستان توریستی نوشهر قرار دارد از سنگ و با سنگ لاشه و به صورت شکیل و منظم فرش شده است. ویلاهای این شهرک که در حدود 40 ویلا داخل شهرک است، همگی با متراژ زمین در حدود 900 متر و بنای ویلاها بالای 400 متر است. امتیازات کامل و تک‌تک ویلاها دارای برق 3 فاز، خواب‌ها مستر بوده و هر یک از اتاق خواب‌ها دارای کمددیواری و تراس مجزا می‌باشند.

بله همان‌طور که گفتیم یکی از دلایل گران یا ارزان بودن ویلا در شمال علاوه بر کیفیت ساخت، متراژ زمین و مساحت بنا، شهرک و امکانات و امتیازات مجموعه‌ای است که ویلا در آن قرار دارد و بی‌دلیل نیست که فروش ویلای مدرن شهرکی مذکور از قیمت بالا و البته منطقی برخوردار است.
خریدار این ویلا می‌تواند به 4 طرف شهرک دید کامل داشته باشد همان‌گونه که از تصویر داخل ویلا مشخص است کابینت ویلا از چوب گردوی دست‌ساز بوده و سرامیک و کاشی‌ها از نوع درجه یک اروپا و وارداتی می‌باشند، به طور میانگین ساخت چنین ویلاهای مدرن و شیکی حدود متری 2 میلیون تومان در مورخ 1397/01/01 هزینه در بر دارد.
فروش ویلا با سند شش دانگ در این شهرگ
که جزو ویلاهای لوکس و شیک منطقه مازندران و شهرستان نوشهر می‌باشد را در این قسمت به شما عزیزان ارایه داده‌ایم.
فروش ویلا مدرن شهرکی را امروزه با قیمت بالای 1 میلیارد و 500 میلیون خواهید یافت، چرا که ساخت چنین ویلاهای لوکسی با متریال و متد روز معماری در حدود متری 2 تا 3 میلیون تومان تمام خواهد شد و این ویلای مدرن شهرکی با قیمت 2 میلیارد و 400 میلیون تومان در اواخر سال 96 قیمت گذاری شده و در سایت بانیان مسکن ثبت گردیده است، و چنان‌چه قصد خرید ویلای مدرن شهرکی فوق را دارید باید استعلام قیمت جدید آن را از مالک آن اخذ نماییم.
فروش ویلا مدرن شهرکی را از این جهت نام‌گذاری کردیم که سبک ویلا در شمال متفاوت است و شما ویلاها را با سبک‌های متنوعی خواهید دید و امروزه افراد زیادی به سمت ویلاهای مدرن با سبک روز ساخته شده در شمال روی آورده‌اند، و در این میان تفاوت ویلاهای قدیمی و مدرن بسیار مشهود است و همین مساله را به طور واضح در نوع متریال بیرونی ویلا و عمر بنا و طراحی داخلی ویلا خواهید دید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.