فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

نوشهر فروش ویلا - کد: 2459

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 225 متر مربع
متراژ بنا: 220 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 4،200،000،000  تومان

عنوان نوشهر فروش ویلا را مطرح کردیم تا موردی را که در حومه شهر نوشهر واقع شده را به عزیزانی که قصد خرید ویلا در نوشهر را دارند معرفی کنیم.
چرا نوشهر؟ در بین شهرهای ساحلی در شمال قرار دارد و از یک سو به دریا و از سمت دیگر به جنگل مرتبط است و همچنین دارای جاذبه‌های گردشگری شناخته شده در محدوده خود می‌باشد، و ویلاهای موجود در این شهر جزو ویلاهای پرطرفدار در مناطق برند شمال شناخته می‌شوند.
نوشهر فروش ویلا طوری شده که اکثر بومیان بدان روی آورده و با ساخت و سازهای بی‌کیفیت و ناهمگون، چهره و فضای مناسب برای ساخت ویلا لوکس را اشغال کرده، اما در این میان هستند مانند ویلا فوق در نوشهر که در 10 کیلومتری شرق این شهرستان به سمت رویان و در منطقه و محدوده ریاست جمهوری چلک با چهره‌ای کلاسیک و از لحاظ معماری با نمای رومی و مهندسی ساز احداث شده باشد و بتواند نظر شما را جلب کند.
در نوشهر فروش ویلا به بخش‌های مختلف ساحلی و جنگلی که هر کدام با سازه‌های متنوع مدرن و معمولی درون شهرک یا به صورت ویلا مستقل و بیرون از شهرک وجود دارند، ما در این قسمت می‌خواهیم یک ویلا دوبلکس فروشی در نوشهر که درون شهرک قرار دارد را به شما با مشخصات و کلیپ زیر نمایش دهیم، تا چنانچه تصمیم به خرید ویلا در نوشهر گرفتید و می‌خواهید تا زیر 5 میلیارد و در حدود 4 میلیارد تومان هزینه کنید، این مورد فروش ویلا در نوشهر را بررسی و آنالیز کنید.


مشخصات فایل نوشهر فروش ویلا
ویلایی که با فاصله 700 متری از دریا و نزدیک به جنگل قرار گرفته و در متراژ زمین 225 متری و ساختمانی به سبک کلاسیک در مساحت 220 متر با 3 خواب درون مجموعه‌ای ویلایی به نام شهرک که دارای نگهبانی 24 ساعته و از همه مهم‌تر چشم‌انداز ویلا است که هر بیننده‌ای را مجذوب خود خواهد کرد.


مشخصات داخلی ویلا از لحاظ طراحی
ویلا نما رومی در دو طبقه که در قسمت پایینی و طبقه فلت خود یک سالن، اتاق خواب، آشپزخانه، سرویس بهداشتی جدا، کف‌پوش سرامیک و سقفی از جنس کناف و وله‌ای سنگی که ما را به طبقه اول با یک نشیمن به همراه میز‌بار و دو اتاق خواب که یک خواب مستر با کمد‌دیواری و خواب دوم معمولی است را خواهید داشت، نقطه اوج ویلا تراس این قسمت است که در حدود 18 متر می‌باشد که چشم‌انداز و منظره زیبای کوه و جنگل را برای شما به ارمغان آورده است.

کلیپ تصویری از آیتم نوشهر فروش ویلا به سبک کلاسیک یا نما رومی

 

امتیازات ویلا
یکی از امتیازات ویلا، داشتن یک اتاق خواب در طبقه همکف ویلا است که شاید برای خیلی از شما داشتن یک خواب پایین ویلا مهم باشد، مورد بعدی داشتن سند ‌ویلا است که مراحل اخذ سند مالکیت ویلا در شمال را طی و دریافت نموده است، مورد دیگر داشتن پایان‌کار ویلا میباشد که این نیز از نکات و ضروریات مدارک مربوط به ویلا می‌باشد که امنیت را برای خرید ویلا تضمین می‌کند.
قیمت ویلا
نوشهر فروش ویلا دوبلکس 3 خواب، جزو پرفروش‌ترین نوع ویلا است و بیشتر معاملات ملک در این شهر را شامل می‌شود، البته قیمت‌های متفاوتی را برای هر نوع سازه و سبکی به خود اختصاص داده است.
در این‌جا با فروش ویلا در نوشهر که با قیمت 4 میلیارد و 200 میلیون تومان مطرح است و با تخفیف 200 میلیونی برای خریدار واقعی در نهایت با قیمت پایانی 4 میلیارد تومان ارایه می‌شود و شما می‌توانید با شرایط خرید قسطی البته کوتاه مدت و پرداخت چند مرحله‌ای صاحب ویلای سنددار شهرکی در نوشهر شوید.


توصیه مشاور
نوشهر همان‌طور که می‌دانید گستره وسیعی دارد و خرید ویلا در روستاهای نوشهر برای شما اتفاق خواهد افتاد و البته بیشتر ویلای فروشی بین نوشهر و رویان موجود و مورد پسند خریداران خواهد بود، در ضمن چنانچه تمایل به معاوضه ویلا در نوشهر با آپارتمان مسکونی در تهران هم داشتید می‌توانید روی این ویلای فروشی با چنین شرایطی هم حساب کنید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.