فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

ویلای فروشی با سند و پایان‌کار - کد: 2474 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 340 متر مربع
متراژ بنا: 235 متر مربع
تعداد خواب: 5
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 690،000،000  تومان

خوب می‌دانیم که سند و پایان‌کار از ضروریات یک ویلای کامل از لحاظ مالکیت در شمال است که کمتر ویلاهایی دارای چنین مدارکی به صورت یک‌جا باشند وجود دارد و اصولا 80% ویلاهای نوساز شمال و منطقه نوشهر دارای سند شورایی هستند و اگر ویلایی دارای سند و پایان‌کار با هم باشد باید گفت خوش به حال خریدار از انتخاب و یافتن چنین ویلایی.

مراحل اخذ سند ویلا در شمال را در مقالات آموزشی سایت بانیان مسکن تا حدودی به آن اشاره شده و این که ویلایی دارای سند شورایی است، می‌تواند طی مراحل و زمان مشخصی برای ویلای خود سند مالکیت ششدانگ بگیرد.

همین‌طور مراحل اخذ پایان‌کار یا مجوزساخت را نیز کامل در نکات آموزشی سایت شرح دادیم تا بدانید چگونه می‌شود برای ویلا پایان‌کار گرفت و این که ویلایی دارای پایان‌کار و سند مالکیت است دارای چه ویژگی خاص و منحصر به فردی است.

ویلای فروشی با سند و پایان‌کار را در معدود ویلای نوساز در شمال می‌توان دید و این ویلای فروشی، یکی از ویلاهایی در شمال است که هم دارای سند مالکیت و هم پایان‌کار ساختمان می‌باشد که در مرحله پایانی ساختمان به عنوان شناسنامه ساختمان و یکی از مدارک مهم مالکیت ویلاست.

ویلای فروشی با سند و پایان‌کار را به آدرس 3 کیلومتری شهرستان نوشهر به سمت رویان در حومه روستای لتینگان خواهید یافت و می‌توان یکی از محاسن این ویلای فروشی سنددار را نزدیکی به نوشهر و قرارگیری در روستای توریستی جنگلی لتینگان دانست.

موقعیت و متراژ ویلا؛
ویلای فروشی با سند و پایان‌کار را درون مجموعه‌ای شهرکی در متراژ زمین 340 متر با محوطه‌ای گل‌کاری شده و زیبا و سازه‌ای دوبلکس 5 خوابه در متراژ 235 متر که به صورت نمای شمال جنوبی اعمار گردیده است.

مشخصات داخلی ویلا؛
هنگام ورود با سالن نشیمن زیبا که کف‌پوش سرامیک و سقف گچ‌بری شده به همراه شومینه دیواری، آشپزخانه کامل، اتاق خواب، سرویس بهداشتی و پله‌ای چوبی منحنی شکل به طبقه بالایی که شامل سالن کوچک، سرویس بهداشتی مجزا، 4 خواب که 2 خواب مستر و دارای کمددیواری و 2 خواب نیز معمولی بوده و باید گفت خواب‌ها تماما به تراس شمالی و جنوبی مرتبط است.

قیمت خرید ویلا؛
ویلای فروشی با سند مالکیت و پایان‌کار را با قیمتی در حدود 710 میلیون تومان که از سوی مالک در نظر گرفته شده را خواهیم داشت اما با توجه به شرایط خرید مناسب می‌توان این ویلای فروشی سنددار را با قیمتی در حدود 690 میلیون تومان خرید و این مستلزم شرایط خرید نقد و در حدود 2 ماهه خواهد بود.
ویلای فروشی با سند و پایان‌کار در قیمت‌های متنوع در سایت بانیان مسکن به صورت مستقل و شهرکی وجود دارد که ما شما را با موارد این چنینی آشنا می‌کنیم.

نکات بارز و خاص ویلا؛
وجود ویلا درون مجموعه کوچک ویلایی، نزدیکی به شهر نوشهر و دسترسی آسان به امکانات و مزایای شهری، داشتن سند مالکیت و پایان‌کار، تعداد 5 خواب، قیمت مناسب، نصب کنتور برق و گاز، چشم‌انداز کامل جنگل را می‌توان به نکات مطلوب و خاص این فایل که به عنوان ویلای فروشی با سند و پایان‌کار از آن نام برده شده، یاد کرد.

نظر مشاور؛
چنان‌چه در جستجوی یافتن ویلای فروشی با سند و پایان کار درون شهرک هستید ما به شما این ویلا را که دارای 5 خواب است را به شما معرفی می‌کنیم، البته باید بدانید خرید ویلای 5 خواب در شمال با چنین قیمت و مدارک و موقعیتی بسیار نادر است و پیشنهاد ما به شما بازدید و خرید این ویلای اکازیون جنگلی خواهد بود.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.